Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,546 μέλη και 2,432,003 μηνύματα σε 76,193 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 158 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Μικρές απορίες και προβλήματα με τους Υπολογιστές

Melini

Νεοφερμένος

H Melini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών , επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 35 μηνύματα.

H Melini έγραψε: στις 12:46, 03-03-09:

Το Kaspersky είναι πράγματι πολύ καλό. Το μειονέκτημα που του βρίσκω είναι ότι κάνει συνέχεια αναβαθμίσεις και σκανάρει αρχεία, και κάνει πολύ αργό τον υπολογιστή μου.... αλλά τι να κάνεις... έτσι τον προστατευει καλύτερα
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ιβανα

Νεοφερμένος

H ιβανα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 39 μηνύματα.

H ιβανα taratantzam taratantzoum έγραψε: στις 12:48, 03-03-09:

υπαρχει δωρεαν edition του kaspersky που μπορω να κατεβασω μελινι?
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

moukelis (Δώρα)

Νεοφερμένος

H Δώρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 56 μηνύματα.

H moukelis I am not weird,I am limited edition έγραψε: στις 12:53, 03-03-09:

Το Κασπερσκι καλο ειναι,αλλα πολυ πολυ βαρυ και σου σπαει τα νευρα με το παραθυρακι να πεταγεται καθε τρεις και λιγο.Εγω το εβγαλα γιατι δεν εβρισκα πια κλειδι...
Παράθεση

ιβανα

Νεοφερμένος

H ιβανα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 39 μηνύματα.

H ιβανα taratantzam taratantzoum έγραψε: στις 12:54, 03-03-09:

Αρχική Δημοσίευση από moukelis
Το Κασπερσκι καλο ειναι,αλλα πολυ πολυ βαρυ και σου σπαει τα νευρα με το παραθυρακι να πεταγεται καθε τρεις και λιγο.Εγω το εβγαλα γιατι δεν εβρισκα πια κλειδι...
οποτε να κατεβασω κατευθειαν το avast δηλ...
Παράθεση

Melini

Νεοφερμένος

H Melini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών , επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 35 μηνύματα.

H Melini έγραψε: στις 12:55, 03-03-09:

Δυστυχώς δεν ξέρω, εγώ το έχω στη δουλειά και μου το εγκαθιστούν από εταιρεία. Πάντως σίγουρα αν ψάξεις λίγο θα το βρεις... πήγαινε στο Google και γράψε Download Kaspersky free ή Free Kaspersky Download και όλο και κάτι θα σου βγάλει... άμα το κατεβάσεις, μετά μπορείς να βρεις και το crack και να το σπάσεις
Πάντως και το avast σου το συνιστώ, δωρεάν και ασφαλές...

Μιας και ρώτησες το κοίταξα λίγο...
Στο δίνει ο Kaspersky για ένα μήνα στο http://www.kaspersky.com/internet_security_trial
Παράθεση

ιβανα

Νεοφερμένος

H ιβανα taratantzam taratantzoum έγραψε: στις 12:56, 03-03-09:

Αρχική Δημοσίευση από Melini
Δυστυχώς δεν ξέρω, εγώ το έχω στη δουλειά και μου το εγκαθιστούν από εταιρεία. Πάντως σίγουρα αν ψάξεις λίγο θα το βρεις... πήγαινε στο Google και γράψε Download Kaspersky free ή Free Kaspersky Download και όλο και κάτι θα σου βγάλει... άμα το κατεβάσεις, μετά μπορείς να βρεις και το crack και να το σπάσεις
Πάντως και το avast σου το συνιστώ, δωρεάν και ασφαλές...
οκ, με πεισατε..θα κατεβασω το avast..

ευχαριστω παρα πολυ κοριτσια ! τωρα που χαρη στη βαρβαρα ανακαλυψα αυτο το νημα, θα σας πρηξω γιατι εχω αποριες ! χε χε χε
Παράθεση

ιβανα

Νεοφερμένος

H ιβανα taratantzam taratantzoum έγραψε: στις 13:07, 03-03-09:

Αρχική Δημοσίευση από Melini
Μιας και ρώτησες το κοίταξα λίγο...
Στο δίνει ο Kaspersky για ένα μήνα στο http://www.kaspersky.com/internet_security_trial
ευχαριστω κοριτσαρα μου, αλλα θα κατεβασω το αβαστ..δεν μπορω τα δοκιμαστικα προγραμματα..
Παράθεση

Μυρτω4038 (Νίκη)

Νεοφερμένος

H Νίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 22 μηνύματα.

H Μυρτω4038 Οι τρεις caballeros σας χαιρετούν! έγραψε: στις 13:52, 03-03-09:

Η φωτογραφική μου είναι η SONY Cyber-shot 7,2 mega pixels.
Και έχω το NOD32, μου το εγκατέστησαν εγώ δεν έχω ιδέα απ 'αυτά. Πάντος θα κοιτάξω το avast που προτίνεται.
Να κάνω ένα ακόμη τεχνολογικό ερώτημα, τι μέσο εγραφής προτίνετε για βιντεοκάμερα?
Παράθεση

roulsydney

Νεοφερμένος

H roulsydney αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 29 μηνύματα.

H roulsydney έγραψε: στις 19:10, 03-03-09:

Αρχική Δημοσίευση από ιβανα
οκ, με πεισατε..θα κατεβασω το avast..

ευχαριστω παρα πολυ κοριτσια ! τωρα που χαρη στη βαρβαρα ανακαλυψα αυτο το νημα, θα σας πρηξω γιατι εχω αποριες ! χε χε χε
Τι στο καλό "σύγχρονες και χειραφετημένες" γυναίκες είμαστε αν δεν κατέχουμε ΚΑΙ τέτοια θέματα?

Μελίνι ξέρεις αλήθεια πώς κάνουμε crack σε πρόγραμμα?
Παράθεση

julia

Νεοφερμένος

H julia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λεωνίδι (Αρκαδία). Έχει γράψει 40 μηνύματα.

H julia εις υγείαν... και καλή χώνεψη!! έγραψε: στις 19:13, 03-03-09:

Σιγά μην κάτσω... να ζαλιστώ.. εγώ τα βρίσκω σπασμένα....
είναι δύσκολο?
Παράθεση

roulsydney

Νεοφερμένος

H roulsydney αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 29 μηνύματα.

H roulsydney έγραψε: στις 19:18, 03-03-09:

Αρχική Δημοσίευση από julia
Σιγά μην κάτσω... να ζαλιστώ.. εγώ τα βρίσκω σπασμένα....
είναι δύσκολο?
Το κακό είναι ότι πολλά προγράμματα δεν μπορείς να τα βρείς "σπασμένα..".
Παράθεση

julia

Νεοφερμένος

H julia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λεωνίδι (Αρκαδία). Έχει γράψει 40 μηνύματα.

H julia εις υγείαν... και καλή χώνεψη!! έγραψε: στις 19:25, 03-03-09:

Σαν ποιό θες...
Παράθεση

roulsydney

Νεοφερμένος

H roulsydney έγραψε: στις 19:35, 03-03-09:

πχ adobe photoshop...
Παράθεση

julia

Νεοφερμένος

H julia εις υγείαν... και καλή χώνεψη!! έγραψε: στις 19:40, 03-03-09:

έχεις πμ...
Παράθεση

roulsydney

Νεοφερμένος

H roulsydney έγραψε: στις 19:48, 03-03-09:

εχεις κι εσύ πμ...
Παράθεση

julia

Νεοφερμένος

H julia εις υγείαν... και καλή χώνεψη!! έγραψε: στις 20:09, 03-03-09:

1???????
Πάω καμία βόλτα την σκύλα.... γιατί μπλέξαμε...
Παράθεση

roulsydney

Νεοφερμένος

H roulsydney έγραψε: στις 20:09, 03-03-09:

το skype...βρίσκεται υπο εγκατάσταση...
Παράθεση

julia

Νεοφερμένος

H julia εις υγείαν... και καλή χώνεψη!! έγραψε: στις 20:13, 03-03-09:

Δεν έχεις καναν γνωστό.... που να κατέει...
Παράθεση

roulsydney

Νεοφερμένος

H roulsydney έγραψε: στις 20:16, 03-03-09:

Αρχική Δημοσίευση από julia
Δεν έχεις καναν γνωστό.... που να κατέει...
Τζούλια ευχαριστώ...Μόλις βοηθήσει και... η Forthnet και ολοκληρωθεί η εγκατάσταση ..θα τα πούμε..οκ?
Παράθεση

julia

Νεοφερμένος

H julia εις υγείαν... και καλή χώνεψη!! έγραψε: στις 20:20, 03-03-09:

Οκ.. γενικά σε τέτοια θέματα απο το 0-10 εσύ που βρίσκεσαι???

Για να ξέρω πόσα ηρεμιστικά να πάρω..και αν θα πεθάνουν τα παιδιά μου απο την πείνα...Έχω και να βγω...
Εγω με βαθμολογώ με ενα μετριο 5ρακι.... μόνη μου τα έμαθα.. και δεν θεωρούμε και γνώστης.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος