Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,563 μέλη και 2,432,397 μηνύματα σε 76,227 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 457 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Μικρές απορίες και προβλήματα με τους Υπολογιστές

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,956 μηνύματα.

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 18:47, 27-04-07:

Αρχική Δημοσίευση από kajira
Μήπως έχεις κατεβάσει την μπάρα; Αν πας τον κέρσορα κάτω κάτω μήπως βγαίνει βελάκι να την ανεβάσεις;
Όσι, είναι στη θέση της. Μάλιστα την ανέβασα πάνω πάνω (max resize) αλλά πάλι τσου.

Δηλ, είναι σαν να μην έχω ανοιχτά παράθυρα.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Hunter (Θοδωρής)

Περιβόητο Μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 47 ετών , επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.

O Hunter έγραψε: στις 18:52, 27-04-07:

δηλαδη να καταλαβω, ανεβαινει και κατεβαινει μονη της (η μπαρα);
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,237 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 18:56, 27-04-07:

Εγώ απ' οτι κατάλαβα δεν φαίνεται καθόλου μπάρα..
Παράθεση

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,956 μηνύματα.

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 18:58, 27-04-07:

Η μπάρα έχει αυτόματη απόκρυψη. Να ένα screenshot.

(Έχω ενεργοποιημένη την αυτόματη απόκρυψη)
Έχω σχεδιάσει τη θέση του ποντικιού (κι έχω κρύψει και κάτι εικονίδια με κίτρινο :p)

Η μπάρα βλέπεις είναι κενή παρ'ό,τι έχω ανοιχτά παράθυρα. :S

Παράθεση

Hunter (Θοδωρής)

Περιβόητο Μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 47 ετών , επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.

O Hunter έγραψε: στις 19:01, 27-04-07:

ε πες το ρε τζιορτζ, τωρα καταλαβα

κανε δεξι κλικ στην μπαρα ----- γραμμες εργαλειων (εχεις και ελληνικα τρομαρα σου) και δες τι περιεργες γραμμες εργαλειων εχει ενεργες, κσετσεκαρε τες μια μια και θα φτιαξει
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,041 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 19:06, 27-04-07:

Αρχική Δημοσίευση από Hunter
εχεις και ελληνικα τρομαρα σου

πες τα, πες τα!...δε τ'αντέχω ρε παιδιά τα ελληνικά στα windows...
Παράθεση

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 19:07, 27-04-07:

ε πες το ρε τζιορτζ, τωρα καταλαβα

κανε δεξι κλικ στην μπαρα ----- γραμμες εργαλειων (εχεις και ελληνικα τρομαρα σου) και δες τι περιεργες γραμμες εργαλειων εχει ενεργες, κσετσεκαρε τες μια μια και θα φτιαξει
Αυτά λες; (πες τα και στ' Αγγλικά, θα τα βρω :p)

Τα ξε-τσεκάρισα όλα και τίποτα.
Παράθεση

Hunter (Θοδωρής)

Περιβόητο Μέλος

O Hunter έγραψε: στις 19:11, 27-04-07:

ναι ρε, τωρα που το βλεπω, πατα την αποπανω επιλογη, κλεισιμο γραμμης εργαλειων

και μετα (εαν παιξει) κανε και κανα scan με antispyware (καποια πατατα εχει κανει η μικρη )
Παράθεση

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 19:15, 27-04-07:

ναι ρε, τωρα που το βλεπω, πατα την αποπανω επιλογη, κλεισιμο γραμμης εργαλειων
Μ' αυτό κλείνουν τα πέντε εικονίδια στ' αριστερά. Τίποτ' άλλο.

Ε, δεν παίζει, θα τη σφάξω στο γόνατο.
Παράθεση

Hunter (Θοδωρής)

Περιβόητο Μέλος

O Hunter έγραψε: στις 19:18, 27-04-07:

"Επαναφορα Συστηματος"

ΜΠΛΙΑΧ συχαθηκα που το ειπα
Παράθεση

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 19:35, 27-04-07:

Μπήκα κιόλας και στον δεύτερο λογαριασμό που έχω φτιάξει (για τους λοιπούς της οικογένειας ) και βλέπω ότι εκεί λειτουργεί κανονικά.
Παράθεση

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 00:32, 28-04-07:

"Επαναφορα Συστηματος"

ΜΠΛΙΑΧ συχαθηκα που το ειπα
Οκέι, αρχηγέ! Το έλυσε το πρόβλημα!

Πολλά θενξ!

ΥΓ> Γιατί σιχάθηκες;
Παράθεση

Anta

Νεοφερμένος

H Anta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 38 μηνύματα.

H Anta έγραψε: στις 15:41, 28-04-07:

Εγώ έχω πρόβλημα με ένα σκληρό εξωτερικό δίσκο. Δε μου τον αναγνωρίζει ο υπολογιστής!
Παράθεση

Hunter (Θοδωρής)

Περιβόητο Μέλος

O Hunter έγραψε: στις 16:18, 28-04-07:

ποσο παλιος ειναι ο Η/Υ σου; το ρωταω γιατι οι νεοι εξωτερικοι δουλευουν μονο με USB 2.0 προτυπο και οι παλαιοτεροι Η/Υ δεν τους αναγνωριζουν
Παράθεση

Angie_Ann

Διάσημο Μέλος

H Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 628 μηνύματα.

H Angie_Ann έγραψε: στις 16:57, 28-04-07:

Μήπως ξέρεις κανείς τι φταίει όταν ο υπολογιστής κατά την έναρξη εμφανίζει μια μπλε οθόνη με αλαμπουρνέζικα και μετά δεν ξανανοίγει με κανένα τρόπο ούτε καν με ασφαλή λειτουργία;
Παράθεση

Hunter (Θοδωρής)

Περιβόητο Μέλος

O Hunter έγραψε: στις 16:59, 28-04-07:

μπορουν να συμβαινουν πολλα οπως χαλασμενη μνημη, χαλασμενος σκληρος, προβληματικο τροφοδοτικο και πολλα αλλα, θα σου ελεγα να το πας σε μαγαζι να στο κοιταξουν
Παράθεση

Angie_Ann

Διάσημο Μέλος

H Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 628 μηνύματα.

H Angie_Ann έγραψε: στις 18:24, 28-04-07:

μπορουν να συμβαινουν πολλα οπως χαλασμενη μνημη, χαλασμενος σκληρος, προβληματικο τροφοδοτικο και πολλα αλλα, θα σου ελεγα να το πας σε μαγαζι να στο κοιταξουν
Τhanks, μάλλον η μνήμη φταίει γιατί 2-3 φορές το κουτί μου έχει κάνει έναν περίεργο ήχο που σχετίζεται με τη μνήμη.
Νο λεφτά για μαγαζί θα το διορθώσω μάλλον εγώ παίζοντας τηνμικρή μηχανικό.

Αλλά γιατί εμφανίζονται σε αλαμπουρνέζικα και όχι αγγλικά δεν μπορώ να καταλάβω...
Παράθεση

Hakuna Matata (Άτομο)

Διάσημο Μέλος

H Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 814 μηνύματα.

H Hakuna Matata έγραψε: στις 16:54, 03-07-07:

Μηπως ξερει κανεις γιατι στο GoogleTalk αποσυνδεομαι και επανασυνδεομαι συνεχως;;;;;;; Μου λεει οτι εχουν τεχνικα προβληματα και μετα "ειμαστε πισω!" αλλα το κανει ΣΥΝΕΧΕΙΑ!
Παράθεση

Hunter (Θοδωρής)

Περιβόητο Μέλος

O Hunter έγραψε: στις 19:20, 03-07-07:

και σε μενα το κανει αυτο, δεν μπορεις να κανεις και πολλα πραγματα, το εχουν ακομα σε BETA μορφη, και προφανως κανουν δοκιμες συνεχεια
Παράθεση

Hakuna Matata (Άτομο)

Διάσημο Μέλος

H Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 814 μηνύματα.

H Hakuna Matata έγραψε: στις 09:46, 04-07-07:

Γμτ δεν το κανει σε κανεναν φιλο μου και μου χει σπασει τα νευρα.... Θενκς παντως.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος