Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,228 μέλη και 2,423,543 μηνύματα σε 75,660 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 179 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Μικρές απορίες και προβλήματα με τους Υπολογιστές

SoZi (Αλέκα)

Επιφανές Μέλος

H Αλέκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 2,623 μηνύματα.

H SoZi έγραψε: στις 13:53, 14-06-09:

Έβαλα Opera και πάλι το ίδιο μου κάνει grrr
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

PAOKARA_Kilkis (Δημήτρης)

Δραστήριο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 274 μηνύματα.

O PAOKARA_Kilkis έγραψε: στις 13:56, 14-06-09:

Πέτα το pc!!!!!!!!!!!!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

SoZi (Αλέκα)

Επιφανές Μέλος

H Αλέκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 2,623 μηνύματα.

H SoZi έγραψε: στις 13:59, 14-06-09:

:!::!:Aπορώ πώς δεν το σκέφτηκα πιο νωρίς. God damn it -.-' :p
Παράθεση

djimmakos (Μήτσος)

Επιφανές Μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Μαθητής . Έχει γράψει 2,505 μηνύματα.

O djimmakos έγραψε: στις 14:02, 14-06-09:

Ψάξε στις εφαρμογές για κάνα πρόγραμμα τύπου Parental Control.

('Η απλώς το pc προσπαθεί να σου σπάσει τα νεύρα γιατί το υπερχρησιμοποιείς)

:p
Παράθεση

miv (Babis)

Επιφανές Μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 8,075 μηνύματα.

O miv έγραψε: στις 14:19, 14-06-09:

Αρχική Δημοσίευση από Nickname
Κι εγώ που ακόμα χρησιμοποιώ Internet Explorer (!) μερικές φορές όταν είμαι στο ischool μου κολλάει και με πετάει έξω. Πάντως, νομίζω ότι θα ήταν καλύτερο να αλλάξουμε και οι 2 τους browser μας!
Μια σημείωση για την υπογραφή σου:

Ο πάστορας Niemoller έγραψε:

"In Germany, they came first for the Communists, And I didnʼt speak up because I wasnʼt a Communist; And then they came for the trade unionists, And I didnʼt speak up because I wasnʼt a trade unionist; And then they came for the Jews, And I didnʼt speak up because I wasnʼt a Jew; And then... they came for me... And by that time there was no one left to speak up."
Ποτέ δεν έγραψε ότι οι Ρωμαιοκαθολικοί αντιστάθηκαν στο φασισμό και γι'αυτό τους πήραν, γιατί αυτό θα ήταν ψέμα.
Παράθεση

mixalis007

Νεοφερμένος

Ο mixalis007 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Συνταξιούχος . Έχει γράψει 38 μηνύματα.

O mixalis007 mixalis έγραψε: στις 14:25, 14-06-09:

Mηπως φταιει το antivarius που εχεις?
Ποιο χρησιμοποιεις?
Παράθεση

Mariosxania (Μάριος)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 535 μηνύματα.

O Mariosxania έγραψε: στις 15:23, 14-06-09:

Εχεις pm....
Παράθεση

SoZi (Αλέκα)

Επιφανές Μέλος

H SoZi έγραψε: στις 17:30, 14-06-09:

Αυτό το autoclose με έχει εκνευρίσει. γκρρρ
Παράθεση

~Λένα~

Περιβόητο Μέλος

H ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,166 μηνύματα.

H ~Λένα~ έγραψε: στις 08:54, 15-06-09:

Να διωξουμε με μπαν τον μπλακσιπ για να ηρεμισουμε ολοι;:p
Παράθεση

SoZi (Αλέκα)

Επιφανές Μέλος

H SoZi έγραψε: στις 09:10, 15-06-09:

Υπάρχει κανένα πρόγραμμα να το εγκαταστήσω να κάνει ένα scan για όλα τα προγράμματα που έχω βάλει στο pc ή κάτι τέτοιο τελοσπάντων!
Παράθεση

~Λένα~

Περιβόητο Μέλος

H ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,166 μηνύματα.

H ~Λένα~ έγραψε: στις 09:13, 15-06-09:

Ναι το spy bot, search and destroy.
Δες εδω http://www.safer-networking.org/en/download/index.html
Παράθεση

SoZi (Αλέκα)

Επιφανές Μέλος

H SoZi έγραψε: στις 09:20, 15-06-09:

Όχι αυτό το έχω.Κάτι άλλο θέλω που να μου βγάζει σε λίστα όλα τα προγράμματα που δουλεύουν και υπάρχουν στον υπολογιστή.Γιατί και κάποιο πρόγραμμα να μου το κάνει αυτό δεν το βλέπω πουθενά στην προσθαφαίρεση ή απλά δεν ξέρω πώς το λένε.
-----------------------------------------
:!:Νομίζω το έφτιαξα.
Παράθεση

markip

Δραστήριο Μέλος

H markip αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 189 μηνύματα.

H markip έγραψε: στις 19:29, 15-06-09:

για να δεις τα προγ/τα που εχεις κατεβασε το revo uninstaller που ειναι και δωρεαν http://www.revouninstaller.com/revo_..._download.html
Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,568 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε: στις 17:03, 18-06-09:

χρειαζομαι τη βοηθεια σας!!!

λοιπον ειμαι ασχετη απο pc, ο προβλημα λογικα διορθωνεται ευκολα...
λοιπον εχς μοτζιλα 7 και οπως τον ανοιξα δεν μου εβγαζε τη διευθυνση της σελιδα να φαινεται.
στην προσπαθεια μου να το διορθωσω πατησα κατι απο τη γραμμη εργαλιων του μοτζιλα και τωρα δε μου δειχνει ουτε τη γραμμη εργαλειων, γιατι πατησα καταλαθος πληρη οθονη και τωρα το μονο που μου δειχνει ειναι η σελιδα του ε-στεκι.

καμια ιδεα για το πως να το επαναφερω πλιιιιιιιιιιιιιιιιιιζ?
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Επιμηθέας

Δραστήριο Μέλος

Ο Επιμηθέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 271 μηνύματα.

O Επιμηθέας έγραψε: στις 17:21, 18-06-09:

Μας δουλεύεις Love;
Εννοείς οτι βλέπεις κάτι τέτοιο;
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  love.jpg
Εμφανίσεις:  54
Μέγεθος:  75,3 KB
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

self-instructive depressing

Διακεκριμένο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,951 μηνύματα.

O self-instructive depressing έγραψε: στις 17:24, 18-06-09:

πατάς F11 , μετά κάνεις δεξί κλικ στο γκρι περιθώριο και τσεκάρεις την εργαλειοθήκη πλοήγησης
Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,568 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε: στις 17:25, 18-06-09:

οχι ρε συ

δε βλεπω τιποτα αλλο εκτος απο το φορουμ... ουτε τη γραμμη εργαλιων ουτε τη διευθυνση της ιστοσελιδας...

δε μπορω ουτε καν να βγω αφου δεν μου εμφανζει το χ ουτε την ελαχιστοποιηση...
Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε: στις 17:27, 18-06-09:

θενξ λυθηκε
Παράθεση

Επιμηθέας

Δραστήριο Μέλος

Ο Επιμηθέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 271 μηνύματα.

O Επιμηθέας έγραψε: στις 17:35, 18-06-09:

Το να βγεις είναι εύκολο(ctrl+shift+W),αλλά μετά;
Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε: στις 17:39, 18-06-09:

πατησα το φ11 που ειπε ο ηρακλης απο πανω και μετα που εφυγε η πληρη οθονη πανω στη γραμμη εργαλειων ηταν ξετσεκαρισμενο το πληρης εμφανιση της γραμμης εργαλειων!

πωπω γαιδουρια!!!
τωρα το συνηδητοποιησα!!

μονος χρονια πολλα, πολυχρονος, να τα εκατοστησεις!! οτι επιθυμεις και οχι μεχρι τα επομενα γενεθλια ''μονος''
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος