Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,565 μέλη και 2,432,497 μηνύματα σε 76,237 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 440 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Μικρές απορίες και προβλήματα με τους Υπολογιστές

Silent_Killer (Άγγελος)

Περιβόητο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.

O Silent_Killer έγραψε: στις 12:41, 19-08-09:

Τι πρόγραμμα είναι;...δοκίμασε να το σβήσεις!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Unkown-User

Περιβόητο Μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,038 μηνύματα.

O Unkown-User έγραψε: στις 12:49, 19-08-09:

Περίμενε περίμενε

και εγώ πατώντας δεξί κλικ στο εικονίδιο του προγράμματος που κατέβασα , έπλεξα properties και άλλαξα την μορφή του προγράμματος μου σε Flash Player
Τι ακριβώς έκανες δεν καταλαβαίνω.Στείλε screenshot με το τι άλλαξες στο properties.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

yiannis123

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο yiannis123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 78 μηνύματα.

O yiannis123 έγραψε: στις 13:16, 19-08-09:

Αρχική Δημοσίευση από djohn
Περίμενε περίμενε

Τι ακριβώς έκανες δεν καταλαβαίνω.Στείλε screenshot με το τι άλλαξες στο properties.

άκου.... πάτησα δεξί κλίκ στο εικονίδιο του προγράμματος
-properties
-general
-open with:-----change(και πάτησα στο change και διάλεξα το Flash Player)
Παράθεση

Silent_Killer (Άγγελος)

Περιβόητο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.

O Silent_Killer έγραψε: στις 13:24, 19-08-09:

Ptr Scr(Την ώρα που πας να το αλλάξεις>Bοηθήματα>Ζωγραφική>ctrl+v>Αποθήκευση>ischool>Ανέβασμα!!!!!
Παράθεση

ιβανα

Νεοφερμένος

H ιβανα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 39 μηνύματα.

H ιβανα taratantzam taratantzoum έγραψε: στις 10:28, 20-08-09:

ξερει καμια/κανενας κανενα φορουμ για βιβλια/κινηματογραφο να μου προτεινει?
Παράθεση

maraki (Μαρία)

Πολύ δραστήριο μέλος

H Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 480 μηνύματα.

H maraki έγραψε: στις 13:21, 20-08-09:

Συγγνώμη,αν υπάρχει παρόμοιο θέμα,αλλά έκανα αναζήτηση και δε βρήκα κάτι.
Λοιπόν,πριν ένα μήνα περίπου ενώ ήμουν στον υπολογιστή,έκλεισε ξαφνικά και άνοιξε από μόνος του.Αυτό έγινε δύο-τρεις φορές σε διαφορετικές μέρες.Δεν έδωσα και πολλή βάση.Σήμερα όμως έχει ανοιγοκλείσει τουλάχιστον 5-6 φορές συνεχόμενα κι έχω ταραχτεί λιγάκι έως πολύ θα έλεγα.
Μήπως ξέρετε τί συμβαίνει;
Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Παράθεση

Silent_Killer (Άγγελος)

Περιβόητο Μέλος

O Silent_Killer έγραψε: στις 13:24, 20-08-09:

Το φορμάτ ξέρεις τι είναι;
Παράθεση

Cogito ergo sum

Πολύ δραστήριο μέλος

H Cogito ergo sum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται μαθήτρια :p . Έχει γράψει 487 μηνύματα.

H Cogito ergo sum έγραψε: στις 13:25, 20-08-09:

Έκλεινε και άνοιγε αμέσως, σωστά; :p
Επανεκκινήσεις###8230;
Έχεις antivirus στον υπολογιστή σου; Κατέβασες πρόσφατα κάποιο πρόγραμμα ή αρχείο από το internet;
Παράθεση

Eukleidis (Ευκλείδης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Ευκλείδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 996 μηνύματα.

O Eukleidis just thinking..... έγραψε: στις 13:25, 20-08-09:

μπορεί να φταιει η τροφοδοσια ή cpu ή πολύ απλά μεταβολή στα αρχεια των windows . Σου βγάζει καμια μπλέ οθονη πριν κλείσει?>
Παράθεση

Cogito ergo sum

Πολύ δραστήριο μέλος

H Cogito ergo sum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται μαθήτρια :p . Έχει γράψει 487 μηνύματα.

H Cogito ergo sum έγραψε: στις 13:25, 20-08-09:

Αρχική Δημοσίευση από Silent_Killer
Φορμάτ; :!:
Για επανεκκινήσεις;
Παράθεση

maraki (Μαρία)

Πολύ δραστήριο μέλος

H Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 480 μηνύματα.

H maraki έγραψε: στις 13:26, 20-08-09:

Αρχική Δημοσίευση από Silent_Killer
Ναι.

Αρχική Δημοσίευση από Βασιλική!
Έκλεινε και άνοιγε αμέσως, σωστά; :p
Επανεκκινήσεις###8230;
Έχεις antivirus στον υπολογιστή σου; Κατέβασες πρόσφατα κάποιο πρόγραμμα ή αρχείο από το internet;
Ναι,επανεκκινήσεις.
Ναι,έχω το avast,το οποίο μάλιστα κατέβασα και πρόσφατα.
Παράθεση

Eukleidis (Ευκλείδης)

Περιβόητο Μέλος

O Eukleidis just thinking..... έγραψε: στις 13:27, 20-08-09:

Βασιλική μπορεί οντως να χρειαζεται φορματ. Αλλα βγλάζει μπλε οθονες πριν κανει επανεκκινηση???
Παράθεση

Cogito ergo sum

Πολύ δραστήριο μέλος

H Cogito ergo sum έγραψε: στις 13:28, 20-08-09:

Ναι,επανεκκινήσεις.
Έχεις κάνει έλεγχο με το avast;
A, δες και το μήνυμα του Ευκλείδη. Εμφανίζεται κάποια μπλε οθόνη πριν κλείσει ο υπολογιστής;
Παράθεση

Silent_Killer (Άγγελος)

Περιβόητο Μέλος

O Silent_Killer έγραψε: στις 13:29, 20-08-09:

Αρχική Δημοσίευση από Βασιλική!
Φορμάτ; :!:
Για επανεκκινήσεις;
Λογικά έχει ιούς!!Καλά θα κάνει να κάνει ένα φορμάτ να καθαρίσει το pc και μετά αν θέλει την βοηθάμε να βρει 1 νόμιμο!δωρεάν κατεβασμένο από το ίντερνετ καλό αν(έχω και τώρα άμα θέλει κανεις) και θα είναι οκ!!

Δεν νομίζω να φταίει η τροφοδοσία Ευκλείδη!!Αν ήταν δεν θα ξαναάνοιγε μόνο του!
Παράθεση

maraki (Μαρία)

Πολύ δραστήριο μέλος

H maraki έγραψε: στις 13:29, 20-08-09:

Αρχική Δημοσίευση από Eukleidis
Βασιλική μπορεί οντως να χρειαζεται φορματ. Αλλα βγλάζει μπλε οθονες πριν κανει επανεκκινηση???
Όχι,δε βγάζει μπλε οθόνες.
Παράθεση

Eukleidis (Ευκλείδης)

Περιβόητο Μέλος

O Eukleidis just thinking..... έγραψε: στις 13:29, 20-08-09:

οχι δεν καταλαβες τροφοδοσια, διαρροη ρευματος, χαμηλη΄ταση.Μη σταθερή ταση
Παράθεση

Silent_Killer (Άγγελος)

Περιβόητο Μέλος

O Silent_Killer έγραψε: στις 13:30, 20-08-09:

Αρχική Δημοσίευση από maraki
Ναι.

Ναι,επανεκκινήσεις.
Ποια αβάστ;το δωρεάν....υπάρχουν και καλύτερες επιλογές!
Παράθεση

Eukleidis (Ευκλείδης)

Περιβόητο Μέλος

O Eukleidis just thinking..... έγραψε: στις 13:30, 20-08-09:

καi εγω avast εχω κξαι ειναι αψογο
Παράθεση

Silent_Killer (Άγγελος)

Περιβόητο Μέλος

O Silent_Killer έγραψε: στις 13:31, 20-08-09:

οχι δεν καταλαβες τροφοδοσια, διαρροη ρευματος, χαμηλη΄ταση.Μη σταθερή ταση
Αυτό το ξέρει μόνο η Μαρία!
-----------------------------------------
καi εγω avast εχω κξαι ειναι αψογο
Ναι όμως υπάρχουν και καλύτερα!
Παράθεση

Eukleidis (Ευκλείδης)

Περιβόητο Μέλος

O Eukleidis just thinking..... έγραψε: στις 13:31, 20-08-09:

εμ δε μας λέει βγάζει μπλε οθόνες και επίσης τι λειτουργικό εχεις μαρία
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος