Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,228 μέλη και 2,423,545 μηνύματα σε 75,660 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 99 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Μικρές απορίες και προβλήματα με τους Υπολογιστές

Silent_Killer (Άγγελος)

Περιβόητο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.

O Silent_Killer έγραψε: στις 12:25, 31-08-09:

Σε εμένα το είπε!Δεν πειράζει!Μην την χάσεις την φόρα!!Απλά μπερδεύτηκες!!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Eukleidis (Ευκλείδης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Ευκλείδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 996 μηνύματα.

O Eukleidis just thinking..... έγραψε: στις 12:28, 31-08-09:

Ρε στο φορματ χρειαζεται να προυπαρχουν οι drivers για την κάρτα δικτύου αλλιως πως θα εχεις Internet για να κατεβάσεις τους υπόλοιπους drivers?
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Asura97

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Asura97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 77 μηνύματα.

O Asura97 asura97 έγραψε: στις 12:28, 31-08-09:

Ok! Ας το ξεχασουμε! Παντως δοκιμασε αυτο το προγραμμα. Σιγουρα θα σε βοηθησει!
Παράθεση

JimCoun (Δημήτρης)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 110 μηνύματα.

O JimCoun έγραψε: στις 12:30, 31-08-09:

Αρχική Δημοσίευση από Eukleidis
Ρε στο φορματ χρειαζεται να προυπαρχουν οι drivers για την κάρτα δικτύου αλλιως πως θα εχεις Internet για να κατεβάσεις τους υπόλοιπους drivers?
Αμα δεν έχει built-in drivers το λειτουργικό, τους κατεβάζεις από άλλο pc και τους περνάς με usb. Έτσι έκανα κι εγώ για τα xp που είχα βάλει κάποτε.
-----------------------------------------
Αρχική Δημοσίευση από Asura97
Ok! Ας το ξεχασουμε! Παντως δοκιμασε αυτο το προγραμμα. Σιγουρα θα σε βοηθησει!
Η αλήθεια είναι ότι κι εγώ χρειαζόμουν ένα τέτοιο πρόγραμμα, οπότε θα έχεις και τις δικές μου ευχαριστίες! Καλώς μας ήρθες και καλά να περάσεις!
Παράθεση

Asura97

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Asura97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 77 μηνύματα.

O Asura97 asura97 έγραψε: στις 12:33, 31-08-09:

Ευχαριστω για τα καλα σας λογια! Εχω και αλλα πολλα να πω, αλλα στην ωρα τους!
Παράθεση

JimCoun (Δημήτρης)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 110 μηνύματα.

O JimCoun έγραψε: στις 12:37, 31-08-09:

Λοιπον, φίλε Silent_killer νομίζω δώθηκε λύση στο πρόβλημά σου.
Παράθεση

Silent_Killer (Άγγελος)

Περιβόητο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.

O Silent_Killer έγραψε: στις 12:43, 31-08-09:

Γιατί;Μπορεί κάποιος να έχει μια ερώτηση!
-----------------------------------------
Αρχική Δημοσίευση από Asura97
Ευχαριστω για τα καλα σας λογια! Εχω και αλλα πολλα να πω, αλλα στην ωρα τους!
:no1::no1::no1:
Παράθεση

JimCoun (Δημήτρης)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O JimCoun έγραψε: στις 12:50, 31-08-09:

Το έσβησα! Όμως να έχει ερώτηση για τι?? Για το πρόβλημά σου?
Παράθεση

Silent_Killer (Άγγελος)

Περιβόητο Μέλος

O Silent_Killer έγραψε: στις 12:55, 31-08-09:

Γενικά για drivers!!
Παράθεση

JimCoun (Δημήτρης)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O JimCoun έγραψε: στις 12:58, 31-08-09:

Τότε κάνε μια εισαγωγή στο πρώτο σου ποστ εδώ και γράψε.

Εδώ θα γράφουμε τα προβλήματά μας σχετικά με drivers.

---Κι από κάτω γράψε το δικό σου πρόβλημα---
Παράθεση

Silent_Killer (Άγγελος)

Περιβόητο Μέλος

O Silent_Killer έγραψε: στις 13:00, 31-08-09:

Δεν μπορώ να κάνω επεξεργασία!
Παράθεση

JimCoun (Δημήτρης)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O JimCoun έγραψε: στις 13:00, 31-08-09:

Αρχική Δημοσίευση από Silent_Killer
Δεν μπορώ να κάνω επεξεργασία!
Γιατι?
Παράθεση

Silent_Killer (Άγγελος)

Περιβόητο Μέλος

O Silent_Killer έγραψε: στις 13:04, 31-08-09:

Γιατί έχει περάσει καιρός!
Παράθεση

JimCoun (Δημήτρης)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O JimCoun έγραψε: στις 13:08, 31-08-09:

Αρχική Δημοσίευση από Silent_Killer
Γιατί έχει περάσει καιρός!
Τότε να πεις σε ένα mod να το κλείσει. Αφού δώθηκε λύση ας το απομακρύνουμε από το φορουμ μπας και αδειάσει λίγο. Εκτός αν οι drivers που σου είπα δεν είναι σωστοί.
Παράθεση

Silent_Killer (Άγγελος)

Περιβόητο Μέλος

O Silent_Killer έγραψε: στις 13:09, 31-08-09:

Καλά!Κλείστε το!
Παράθεση

JimCoun (Δημήτρης)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O JimCoun έγραψε: στις 13:12, 31-08-09:

Κάτι έπαθα σήμερα με τα κλεισίματα. Mod δείτε εδώ και κάντε ό,τι θέλετε.
Παράθεση

Ceres Victoria

Διακεκριμένο μέλος

H Ceres Victoria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,708 μηνύματα.

H Ceres Victoria censored έγραψε: στις 13:29, 31-08-09:

το δικο μου compaq (το οποιο ακριβοπληρωσα τον ιανουαριο του 2007 ) δεν αντεξε ουτε 2 χρονια. Πανω στους 9-10 μηνες χαλασε το wireless. Το εστειλα στην εταιρια για επισκευη και μου το εφτιαξαν μεσα σε 3 μερες. Αλλαξαν μητρικη. 8 μηνες αργοτερα σταματησε να φορτιζει η μπαταρια. 2 μηνες μετα χαλασε ο σκληρος. 1 βδομαδα αργοτερα ξαναχαλασε το wireless. Απο τοτε υπερθερμενεται, αναβοσβυνει η οθονη και αλλες φορες δεν ανοιγει καθολου, παγωνει η οθονη και πρεπει να κραταω πατημενο το κουμπι για 5 δευτερολεπτα για να κλεισει και δεν μπορω να εργαστω πλεον σε εκεινο. Διαβαζα προχθες στις ειδησεις οτι ενας καηκε απο το λαπτοπ του που το ειχε αφησει στον καναπε για μια ωρα και αρπαξε φωτια η μπαταρια. Δεν απορω που το λαπτοπ ηταν hp. Οταν αγοραζεις ενα λαπτοπ ελπιζεις οτι τουλαχιστον θα αντεξει για 4 χρονια. Γραψε στο google ή και ακομα στο φορουμ της hp "hp wireless problem" και θα δεις οτι το προβλημα ειναι αρκετα μεγαλο. Τα παλια hp ηταν καλα, αυτα που βγαινουν τωρα δεν αξιζουν ουτε για τα σκουπιδια. Θα κλαις τα λεφτα σου.
Παράθεση

Ιωαννα47

Νεοφερμένος

H Ιωαννα47 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 57 ετών . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

H Ιωαννα47 έγραψε: στις 13:35, 31-08-09:

Μηπως ξερετε κανενα καλο antivirus???
Παράθεση

Ceres Victoria

Διακεκριμένο μέλος

H Ceres Victoria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,708 μηνύματα.

H Ceres Victoria censored έγραψε: στις 13:37, 31-08-09:

Αρχική Δημοσίευση από Ιωαννα47
Μηπως ξερετε κανενα καλο antivirus???
ναι, το avira
Παράθεση

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,956 μηνύματα.

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 14:16, 31-08-09:

Αρχική Δημοσίευση από ΚΟΡΝΙ28
Παιδες εχω laptop LG και δεν πατιεται το κουμπι της εναρξης εχετε καμια ιδεα τι μπορει να εχει και τι μπορω να κανω θενκς
Το κουμπί το οποίο πατάς για να πάρει ρεύμα και να ξεκινήσει εννοείς;
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος