Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,559 μέλη και 2,432,308 μηνύματα σε 76,224 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 356 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Μικρές απορίες και προβλήματα με τους Υπολογιστές

Silent_Killer (Άγγελος)

Περιβόητο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.

O Silent_Killer έγραψε: στις 16:40, 21-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από Trojax
To σύστημα ζητούσε 1 ανβα8μιση.Και εγώ αποφάσισα να τημ κάνω.
ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧς ΑΥ8ΕΝΤΙΚΑ WINDOWS....
τι να κάνω?
Και γιατί ρε μπούφο δεν μιλάς στον Άγγελο;....

Σου στέλνω μήνυμα στο μσν για να σε βοηθήσω.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,648 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε: στις 16:24, 22-09-09:

pc speaker εχουν τα σημερινα κουτια?πρεπει να βαλω αν δεν εχει η μητρικη?
τα coolermaster δεν εχουν?μου φαινεται κουφο..
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Silent_Killer (Άγγελος)

Περιβόητο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.

O Silent_Killer έγραψε: στις 22:47, 22-09-09:

OK ευχαριστώ...8α προσαπα8ήσω......Αγγελε....8ασ ε ρώταγα..αλλ δν μ απαντας στο μσν
ρε εχει απο8ηκευτει ο κωδικος σου στο πσ μ!χαχαχα
Παράθεση

sosat (Διαβασε το username αναποδα)

Δραστήριο Μέλος

Ο Διαβασε το username αναποδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Γιαννιτσά (Πέλλας). Έχει γράψει 257 μηνύματα.

O sosat έγραψε: στις 09:24, 23-09-09:

Κυκλοφορει ενα πειρατικο patch το οποιο τα κανει αυθεντικα ...
Ενημερωτικα το λεω ... περετερω πληροφοριες απαγορευετε να δωσω ...
Για απανταχου φτωχαδακια που δεν υποστηριζουν το αθλιο λογισμικο της Microsoft και το χρησιμοποιουν απο αναγκη σαν και εμενα
Παράθεση

Eruyomo (Μάνος)

Περιβόητο Μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 1,476 μηνύματα.

O Eruyomo monsters under your bed έγραψε: στις 10:59, 23-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από sosat
Για απανταχου φτωχαδακια που δεν υποστηριζουν το αθλιο λογισμικο της Microsoft και το χρησιμοποιουν απο αναγκη σαν και εμενα
Μια χαρά το υποστηρίζετε, δεν περιμένουν απο σας να βγάλουν λεφτά, εξάπλωση θέλουν.
Υπάρχουν και αλλού πορτοκαλιές πάντως.
Παράθεση

Silent_Killer (Άγγελος)

Περιβόητο Μέλος

O Silent_Killer έγραψε: στις 13:34, 23-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από sosat
Αυτό πού κολλάει;;;;Δεν λέω μερικοί μπορεί να είναι αλλά αν δε ξέρεις μην μιλάς!!Εγώ προσωπικά το θεωρώ πέταμα στα σκουπίδια τα λ7 για 1 μέτριο λειτουργικό!!Την οικονομική δυνατότητα την έχω αλλά προτιμώ να αγοράσω κάτι που θα μου χρησιμεύσει!!Αν και γενικά είναι πολύ τσιμπημένες οι τιμές
Παράθεση

christina.maria (Χριστινα-Μαρια)

Δραστήριο Μέλος

H Χριστινα-Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 286 μηνύματα.

H christina.maria Καλό Καλοκαίρι!! έγραψε: στις 19:49, 26-09-09:

Κοριτσια και αγορια προσπαθω να γινω μελος στο photobucket,γραφω το username και μου λεει :There was an error with your submission
We're sorry. Based on the information you have submitted to us, you are ineligible to register on Photobucket. Δεν πολυκαταλαβα τι λεει αλλα αλλο με απασχολει...Γιατι δε με δεχεται;
Παράθεση

julia

Νεοφερμένος

H julia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λεωνίδι (Αρκαδία). Έχει γράψει 40 μηνύματα.

H julia εις υγείαν... και καλή χώνεψη!! έγραψε: στις 19:52, 26-09-09:

Έβαλες κάπου ηλικία?
Μήπως απλά το user σου υπάρχει ήδη και πρέπει να βάλεις άλλο?

Δεν ξέρω.
Παράθεση

Ntontini (Κωνσταντίνα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 85 μηνύματα.

H Ntontini έγραψε: στις 19:53, 26-09-09:

Κι εγω αυτο ειχα παθει αλλα μετα απο πολλες προσπαθειες τα καταφερα.Για να σε δεχτει,οταν βαζεισ τα στοιχεια σου πρεπει να λεει ηλικια κτλ...και δεχεται ατομα πανω απο ενα οριο ηλικιας.try again
Παράθεση

christina.maria (Χριστινα-Μαρια)

Δραστήριο Μέλος

H Χριστινα-Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 286 μηνύματα.

H christina.maria Καλό Καλοκαίρι!! έγραψε: στις 19:54, 26-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από julia
Έβαλες κάπου ηλικία?
Μήπως απλά το user σου υπάρχει ήδη και πρέπει να βάλεις άλλο?

Δεν ξέρω.
Δε με προχωρησε καν στην ηλικια...Το username δεν υπαρχει...Σε αλλα που εβαλα και υπηρχαν μου το ελεγε απο την αρχη. μηπως μπορεις να κανεις να φτιαξεις κανουριο και να μου πεις αν το λεει και σε σενα;
Παράθεση

Ntontini (Κωνσταντίνα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Ntontini έγραψε: στις 20:01, 26-09-09:

Σου εχω στειλει πμ
Παράθεση

Ntontini (Κωνσταντίνα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Ntontini έγραψε: στις 20:04, 26-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από Χριστινα Ευθυμιου
Δε με προχωρησε καν στην ηλικια...Το username δεν υπαρχει...Σε αλλα που εβαλα και υπηρχαν μου το ελεγε απο την αρχη. μηπως μπορεις να κανεις να φτιαξεις κανουριο και να μου πεις αν το λεει και σε σενα;
Δοκιμασα και μπορω ανετα να ξαναγινω μελος
Παράθεση

x98x

Νεοφερμένος

Ο x98x αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 3 μηνύματα.

O x98x έγραψε: στις 22:56, 26-09-09:

Για το τομέα προγραμμάτων antivirus έπειτα από δοκιμές κατέληξα στο Avast v.4.8 (build 1229) Pro το οποίο παίρνει S/N εφόρου ζωής . Μέσα στις συγκρίσεις παρατηρήθηκε ότι πολλά antivirus που ήταν καλά πχ kaspesky χάλασαν μιας που αθώα αρχεία συστήματος και όχι μόνο χωρείς καμία ουσιαστική αιτία τα θεωρεί ύποπτα και τα διαγράφει μόνο και μόνο για να παραστήσει ότι είναι καλύτερο.
Παράθεση

Πουπουλίνα

Επιφανές Μέλος

H Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος . Έχει γράψει 17,251 μηνύματα.

H Πουπουλίνα προστατευω τη φυση και τα ζωα=πολιτισμος έγραψε: στις 23:01, 26-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από x98x
Για το τομέα προγραμμάτων antivirus έπειτα από δοκιμές κατέληξα στο Avast v.4.8 (build 1229) Pro το οποίο παίρνει S/N εφόρου ζωής . Μέσα στις συγκρίσεις παρατηρήθηκε ότι πολλά antivirus που ήταν καλά πχ kaspesky χάλασαν μιας που αθώα αρχεία συστήματος και όχι μόνο χωρείς καμία ουσιαστική αιτία τα θεωρεί ύποπτα και τα διαγράφει μόνο και μόνο για να παραστήσει ότι είναι καλύτερο.
ωχ....μη μου λες τετοια....το kaspesky εχω!!!!!!...τι εννοεις ακριβως????
Παράθεση

x98x

Νεοφερμένος

Ο x98x αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 3 μηνύματα.

O x98x έγραψε: στις 23:22, 26-09-09:

Το τωρινό αντι βαριους κασπερσκι διαγραφή αρχεία από το πι σι αυτοματοποιημένα με αποτέλεσμα να χάνεις αρχεία απροειδοποίητα. Αυτά ισχύουν για το κασπερσκι που κυκλοφορεί εδώ και ένα χρόνο για να μη μπερδευτείτε με παλιότερες βερσιονς που ορισμένες από τις παλιές ήταν πολύ καλές.
Παράθεση

Πουπουλίνα

Επιφανές Μέλος

H Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος . Έχει γράψει 17,251 μηνύματα.

H Πουπουλίνα προστατευω τη φυση και τα ζωα=πολιτισμος έγραψε: στις 23:29, 26-09-09:

[quote=x98x;420633]Το τωρινό αντι βαριους κασπερσκι διαγραφή αρχεία από το πι σι αυτοματοποιημένα με αποτέλεσμα να χάνεις αρχεία απροειδοποίητα. Αυτά ισχύουν για το κασπερσκι που κυκλοφορεί εδώ και ένα χρόνο για να μη μπερδευτείτε με παλιότερες βερσιονς που ορισμένες από τις παλιές ήταν πολύ καλές. [/quo

αρχεια που τα εχεις αποθηκευσει???? πχ στο microsoft word??????????? θα τρελαθω...........
Παράθεση

x98x

Νεοφερμένος

O x98x έγραψε: στις 23:52, 26-09-09:

Αρχεία που έχεις δημιουργήσει με το μαϊκροσοφτ γουερτ αυτά δε πιστεύω να σου τα σβήσει αλλά αρχεία που υπάρχουν μέσα στο πρόγραμμα γουερτ μπορεί. Το θέμα είναι ότι κατεβάζεις πχ ένα «Α» πρόγραμμα να το εγκαταστήσεις και δε μπορείς διότι το κασπερσκι ανιχνεύει κάτι το θεωρεί ύποπτο και το σβήνει έτσι το πρόγραμμα που κατέβασες από το ιντερνετ για εγκατάσταση δεν είναι πλήρες. Τέτοια κάνει το κασπερσι.
Παράθεση

Πουπουλίνα

Επιφανές Μέλος

H Πουπουλίνα προστατευω τη φυση και τα ζωα=πολιτισμος έγραψε: στις 23:55, 26-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από x98x
Αρχεία που έχεις δημιουργήσει με το μαϊκροσοφτ γουερτ αυτά δε πιστεύω να σου τα σβήσει αλλά αρχεία που υπάρχουν μέσα στο πρόγραμμα γουερτ μπορεί. Το θέμα είναι ότι κατεβάζεις πχ ένα «Α» πρόγραμμα να το εγκαταστήσεις και δε μπορείς διότι το κασπερσκι ανιχνεύει κάτι το θεωρεί ύποπτο και το σβήνει έτσι το πρόγραμμα που κατέβασες από το ιντερνετ για εγκατάσταση δεν είναι πλήρες. Τέτοια κάνει το κασπερσι.
ναι...ναι...εχεις δικιο!!!!!!!! με τα λιγα που ξερω και καταλαβαινω... εχω δει οτι ισχυει αυτο!!!!!!!!
Παράθεση

kitcat

Νεοφερμένος

H kitcat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών , επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H kitcat έγραψε: στις 16:11, 27-09-09:

Ένα γλυκούλη παιχνίδι για παιδιά, αλλά και μεγάλους, για να δημιουργήσετε πανέμορφες φατσούλες...
Παράθεση

μικρή γοργόνα (Όλγα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Όλγα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 80 μηνύματα.

H μικρή γοργόνα έγραψε: στις 14:42, 28-09-09:

μπορεί σας παρακαλώ κάποιος να με βοηθήσει για το πώς θα κάνω φορματ επειδή έχει γεμίσει ο υπολογιστής μου ιους? Χώρις όμως cd το οποίο δεν υπήρχε όταν τον αγόρασα..
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος