Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,240 μέλη και 2,424,086 μηνύματα σε 75,687 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 422 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Facebook: Τεχνικές Συμβουλές

Obscura

Διάσημο Μέλος

H Obscura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 814 μηνύματα.

H Obscura ,προσπαθώντας να πείσει τον εαυτό της, έγραψε: στις 06:32, 25-12-09:

Αρχική Δημοσίευση από mindcircus
Ειναι μια κοπελα με πολλα χρονια σχεσης, κοντευει να δυαλυθει(πανε για σοβαρα) εξαιτιας του φεισμπουκ, καθε λογο και λιγακι μαλωνουν. Μετα το αφηνουν, μετα παλι τα ιδια, και ποια ειν αυτη που μιλησες, και που την ξερεις και μπλα μπλα με αποτελεσμα ναι μεν να ειναι βλακωδης λογος αλλα εν τελει να κανουν να μιλησουν μπορει και μερες. Το θεωρειτε φυσιολογικο να μην εχουν αλλους λογους να τσακωνονται και να τσακωνονται για αυτο που τους κανει κουρελια για μερες??
Πιθανότατα όχι εξαιτίας. Με αφορμή το facebook.
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Speedy

Διάσημο Μέλος

Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλο/νία). Έχει γράψει 656 μηνύματα.

O Speedy έγραψε: στις 11:54, 25-12-09:

Αρχική Δημοσίευση από mpourou
Εγώ το έσβησα και βρήκα την υγειά μου... Ναι και δεν έσβησα μόνο το δικό μου
Και εγώ απο τότε που το έσβησα ησύχασα...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,625 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε: στις 14:41, 25-12-09:

Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos
Φτιαξε αλλο με ψευτικα στοιχια, η απο καπιου φιλου

εκπληξη

θλιψη

θυμος και πολυ ''ξυλο''

μακρια και φευγω!

μετα λεω να σκασω κι ενα χαμογελο
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,625 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε: στις 14:47, 25-12-09:

Αρχική Δημοσίευση από Obscura
Πιθανότατα όχι εξαιτίας. Με αφορμή το facebook.
Θα συμφωνησω, αλλα βρισκω ενα '''ομως''.
Οι αιτιες καμια φορα γινονται και οι ιδιες αφορμες.
Μεσα απο κατι τετοιο σκαλιζεις και... δεν ειναι ωραιο να σκαλιζεις.

Ειναι αυτο που λεμε... οποιος σκαλιζει τα πιτουρα τον τρων και οι κοτες.
Και το συγκεκριμενο πιτουρο τους τρωει, γιατι να το σκαλιζουν?
Αν δεν προκαλλεις τον αλλο με τετοιες ανοησιες, εχεις μεγαλες πιθανοτητες να εισαι μαζι του και επισης ακομα περισσοτερες, αν ποτε χωρισεις να σου ρθει περισσοτερο γαληνια...

Πιστευω πως τετοιες καταστασεις περισσοτερο γινονται για να σπασεις τα νευρα στον αλλο(δεν υπαρχει χειροτερο απο το να σπας τα νευρα και να τον δυαλυεις) παρα να τον κανεις να ζηλευει. Ισως επειδη εγω ειμαι κατα -τετοιων- ''παιχνιδιων''...
Παράθεση

D_G (Δημήτρης)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,618 μηνύματα.

O D_G έγραψε: στις 15:39, 25-12-09:

Αρχική Δημοσίευση από Speedy
Και εγώ απο τότε που το έσβησα ησύχασα...
Ποιος σούπε πως έσβυσε;
Προσπάθησα κι εγώ και ο λογαρισμός υπάρχει, απλώς απενεργοποιείται μέχρι να ξαναμπείς...
Παράθεση

rascal_gd (Call me Joe!!)

Περιβόητο Μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,364 μηνύματα.

O rascal_gd is Full of Shit!!! έγραψε: στις 16:00, 25-12-09:

Αρχική Δημοσίευση από D_G
Ποιος σούπε πως έσβυσε;
Προσπάθησα κι εγώ και ο λογαρισμός υπάρχει, απλώς απενεργοποιείται μέχρι να ξαναμπείς...
Και γω αυτο ειχα ακουσει αρχικα, οτι αφου ανοιξεις λογαριασμο μετα δεν μπορεις να τον σβησεις. Τελικα ισχυει;; Μεγαλη απατη!

Γενικως ειμαι σχεδον ανιδεος με το facebook. Εχω κανει ενα λογαριασμο εδω και περιπου 2 μηνες και εχω μπει καμια 10ρια φορες μονο. Στο μονο που χρησιμευει μου φαινεται ειναι στο να κανονιζει μια μεγαλη παρεα συναντησεις ή οτιδηποτε αλλο ενημερωνοντας ο ενας τον αλλον. Εκει ειναι χρησιμο. Αντε να παιξεις κανα παιχνιδακι καμια φορα. Οσο για τα "τεστ".. Ελεος! Ευτυχως δεν εχω μπει σ'αυτο το λουκι, να κανω τεστ και να συγκρινω τα αποτελεσματα μου με των αλλων!(εχω κανει και γω βεβαια αλλα κανα-δυο, οχι παραπανω) Ααα, και για να "ξεκατινιαζεσαι" μπροστα απ'την οθονη βεβαιως-βεβαιως!Η κεντρικη ιδεα του fb!

υγ γενικως ευχαριστω τη τυχη μου που δεν κολλησα ποτε μου με το fb και ουτε περιμενα να γινει κατι απο κει μεσα. Αναγνωριζω ποσο ευκολα μπορει να κολλησει κανεις..
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

D_G (Δημήτρης)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,618 μηνύματα.

O D_G έγραψε: στις 16:07, 25-12-09:

Αρχική Δημοσίευση από rascal_gd
υγ γενικως ευχαριστω τη τυχη μου που δεν κολλησα ποτε μου με το fb και ουτε περιμενα να γινει κατι απο κει μεσα. Αναγνωριζω ποσο ευκολα μπορει να κολλησει κανεις..
Συμφωνώ.
Είχα ανοίξει λογαρισμό, και τον είχα έτσι για πολλούς μήνες, και με "πίεζε" μία ψηφιακή φίλη από ένα σάιτ να μπω να μιλάμε.

Μέσα σε μία βδομάδα, με είχαν προσθέσει καμιά 100στή άγνωστοι φίλοι στις επαφές τους, δεν θυμάμαι σε πόσες συζητήσεις με έκαναν μέλος, χωρίς να έχω κάνει καμία ενέργεια και τελικά το απενεργοποίησα (νόμιζα).

Μπαίνω πριν λίγο καιρό με το μέιλ μου από περιέργεια να δω αν είναι αλήθεια ότι δεν απενεργοποιείται, και βλέπω ότι υπάρχει, και ότι με είχαν προσθέσει ήδη δεν ξέρω κι εγώ πόσοι και πόσες στις επαφές τους
Το ξανααπενεργοποίησα, και δεν ξαναμπήκα.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,956 μηνύματα.

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 16:43, 25-12-09:

Και γω αυτο ειχα ακουσει αρχικα, οτι αφου ανοιξεις λογαριασμο μετα δεν μπορεις να τον σβησεις. Τελικα ισχυει;; Μεγαλη απατη!
Απάτη θα ήταν εάν δεν στο διευκρίνιζαν... Πρόσεξες όμως αυτό;

When you delete IP content, it is deleted in a manner similar to emptying the recycle bin on a computer. However, you understand that removed content may persist in backup copies for a reasonable period of time (but will not be available to others).
http://www.facebook.com/terms.php?ref=pf
Τώρα αν πας και τσεκάρεις το "διάβασα τους όρους χρήσης" όπου να 'ναι χωρίς να τους κοιτάς, δεν φταίει κάνας άλλος...

Το λέει ξεκάθαρα το facebook ότι και να διαγράψεις αυτά που 'χεις, θα κρατήσουν backup.

Εγώ εξακολουθώ και μένω πιστός στις αρχικές μου δηλώσεις. ΠΟΤΕ δεν έκανα facebook.
Παράθεση

Περιβόητο Μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,364 μηνύματα.

O rascal_gd is Full of Shit!!! έγραψε: στις 16:56, 25-12-09:

Μα ειναι απατη επειδη θα υπαρχουν καπου τα δεδομενα σου οπως και να 'χει. Μ'αυτη την εννοια το λεω. Και φυσικα μες τους ορους καπου το αναφερει αλλα αυτο για μενα δεν αλλαζει το νοημα της. Ναι ενταξει, τυπικα δεν μπορεις να αναφερθεις στη λεξη "απατη" γιατι αποδεχεσαι τους ορους ως εχουν οταν ξεκινας το λογαριασμο!
Παράθεση

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,956 μηνύματα.

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 17:01, 25-12-09:

Μα ειναι απατη επειδη θα υπαρχουν καπου τα δεδομενα σου οπως και να 'χει.
Να μην έκανες λογαριασμό εξ' αρχής.
Εγώ γι' αυτό έχω το κεφάλι μου ήσυχο.
Παράθεση

Περιβόητο Μέλος

O rascal_gd is Full of Shit!!! έγραψε: στις 18:03, 25-12-09:

Αρχική Δημοσίευση από Γιώργος
Να μην έκανες λογαριασμό εξ' αρχής.
Εγώ γι' αυτό έχω το κεφάλι μου ήσυχο.
Εε καλα δεν εχω κανα φοβο για εμενα και τα δεδομενα μου. Εξαλλου ειναι ελαχιστα αυτα που εχω καταχωρησει μιας και ουτε σε group γραφομαι για να διαπιστωθουν οι διαφορες κλισεις που μπορει να εχω, ουτε ειμαι φαν με το να συμπληρωνω διαφορα τεστακια. Οπως και να χει ομως δεν θα ειχα μεγαλο φοβο για τις πληροφοριες που θα αντλουσαν απο εμενα μεσω του λογαριασμου μου ακομα και εαν τον λειτουργουσα και τον ενημερωνα σωστα μιας και πιστευω οτι ειναι υπερβολικος αυτος ο φοβος περι "καθοδηγησης" και "φακελοματος" που παντα ισχυουνε ομως και ειναι και η καλυτερη μεθοδος πλεον για να κανει σωστα τη δουλεια της η "στοχευμενη διαφημιση"!

Η καλυτερη δουλεια ειναι αυτη που εκανες εσυ. Να μην ανοιξεις ποτε λογαριασμο.
Παράθεση

gademis (Δημήτρης)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 40 ετών , επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.

O gademis "ένα προσωπικό μήνυμα" έγραψε: στις 08:30, 29-12-09:

http://www.theonion.com/content/vide...evolutionizing
το βίντεο είναι πλάκα του onion αλλα το τρομαχτικό είναι οτι γίνεται.
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 10:26, 29-12-09:

Πως μπορεί κάποιος να επέμβει όταν κάποιος άλλος ανεβάζει δικές του φωτογραφίες χωρίς την άδεια του πρώτου;
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,909 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 10:32, 29-12-09:

Αρχική Δημοσίευση από borat
Πως μπορεί κάποιος να επέμβει όταν κάποιος άλλος ανεβάζει δικές του φωτογραφίες χωρίς την άδεια του πρώτου;
Τον παιρνει τηλεφωνο
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 10:36, 29-12-09:

Και σε περίπτωση που ο άλλος δεν είναι γνωστός σου;
Δε μπορείς να κάνεις κάτι να μεσολαβήσουν οι διαχειριστές του φβ;
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,909 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 10:40, 29-12-09:

Δεν εχω ιδεα.
Αλλα εαν δεν ειναι γνωστοι σου πως βρεθηκαν στα χερια τους οι φωτο?
Παράθεση

LAZARUS (ΙΛΕΟΣ, ΙΛΕΟΣ !!!)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο ΙΛΕΟΣ, ΙΛΕΟΣ !!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας . Έχει γράψει 92 μηνύματα.

O LAZARUS έγραψε: στις 10:41, 29-12-09:

έσχατη καταφυγή ο Εισαγγελέας, εφόσον προσβάλλονται προσωπικά δεδομένα σου.
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 10:45, 29-12-09:

Αρχική Δημοσίευση από Neraida
Δεν εχω ιδεα.
Αλλα εαν δεν ειναι γνωστοι σου πως βρεθηκαν στα χερια τους οι φωτο?
Από το Πανεπιστήμιο σε συνελεύσεις.
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,238 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 11:26, 29-12-09:

Στείλε μήνυμα αρχικά σε εκείνον που τις δημοσίευσε και περαιτέρω στο fb για να τις απομακρύνουν (από τον ίδιο μπορείς να ζητήσεις απλώς να σβήσει το πρόσωπό σου). Θα χρειαστείς υπομονή βέβαια, οι υπεύθυνοι του fb απ' όσο ξέρω αργούν να απαντήσουν σε οτιδήποτε!
Παράθεση

self-instructive depressing

Διακεκριμένο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,951 μηνύματα.

O self-instructive depressing έγραψε: στις 01:30, 30-12-09:

Αρχική Δημοσίευση από WhiteDrum
Ήμαρτον πια! Σε τέτοιες εταιρίες είναι ικανοί να βρουν οποιαδήποτε δικαιολογία προκειμένου να δώσουν πόδι!

13 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος