Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,240 μέλη και 2,424,086 μηνύματα σε 75,687 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 422 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Facebook: Τεχνικές Συμβουλές

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,604 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 18:18, 25-06-08:

Όχι.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

io-io

Διακεκριμένο μέλος

H io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 1,548 μηνύματα.

H io-io έγραψε: στις 18:20, 25-06-08:

Νομιζω οτι υπαρχουν αππς που το κανουν αυτο. Τουλαχιστον στην αρχη ειχα σιγουρα δει. Ισως δεν δουλευουν καλα και γιαυτο δεν εχουν πιασει!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,604 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 18:21, 25-06-08:

Ίου, ελπίζω να μη διαδοθούν... Αλλιώς θα κλείσω κι εκεί το λογαριασμό μου, τσίρκο τα κάναμε τα προφίλ.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Γίδι : 25-06-08 στις 23:54.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

3l3n@ (Ελενα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Ελενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βασιλικά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 81 μηνύματα.

H 3l3n@ έγραψε: στις 19:35, 25-06-08:

Καλέ έχει να βάλεις μουσική απλά δεν είναι ας πούμε σαν το hi5 στο οπόιο με το που πατάς για να εμφανιστεί το προφίλ ακούγεται κάποιο τραγούδι το οποίο ενιγούει, είναι εκνευριστικότατο..

Στο facebook, έχει πολλά apps και τα περισσότερα είναι και καλά για να βάλεις απο ένα μόνο τραγούδι έως και πολλά, ιφ γιου νοου γουατ αι μιν.

Πάντως και εγώ θα συμφωνήσω με την απόψη που ειπώθηκε κατα την οποία σε ορισμένα προφίλ ο καταιγισμός απο λογής λογής apps κάνει το προφίλ ορισμένων δυσανάγνωστο..αφού στο τέλος εκνευρίζομαι και φεύγω..
Πρέπει να αφιερώσεις κάποιο χρόνο να τα τοποθετήσεις σωστά πάντως..εγώ δηλαδή ακολουθώ πιστά αυτήν την τακτική γιατί μου αρέσει να είναι συμμαζεμένα και όμορφα.
Παράθεση

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

H Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,055 μηνύματα.

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε: στις 21:11, 28-06-08:

ναααα σας πω παιδάκια...

Έχει βάλει κανείς ένα app που λέγεται "gomenakia"???

Με έχουν "τσακίσει" στα Invite ένας σωρός από τα contacts μου [και μη μου πείτε να ... αλλάξω contact ] και αναρωτιέμαι... είναι τόσο καλό και το βάζει όλος ο κόσμος???
Παράθεση

kalypso (lily allen)

Διακεκριμένο μέλος

H lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,764 μηνύματα.

H kalypso έγραψε: στις 21:13, 28-06-08:

Όχι είναι μία βλακεία βασικά

Σου στέλνουν και καλά ηθοποιούς, μοντέλα, αθλητές κλπ.

Εμένα ο Γιώργος μου έστειλε έναν "Τόκο"... Ποιος στο καλό είναι αυτός, ξέρετε μήπως;
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,009 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε: στις 21:21, 28-06-08:

Αυτος που αγγιζει την τελjειοτητα
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,464 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 23:11, 28-06-08:

Αρχική Δημοσίευση από Resident Evil
ναααα σας πω παιδάκια...

Έχει βάλει κανείς ένα app που λέγεται "gomenakia"???

Με έχουν "τσακίσει" στα Invite ένας σωρός από τα contacts μου [και μη μου πείτε να ... αλλάξω contact ] και αναρωτιέμαι... είναι τόσο καλό και το βάζει όλος ο κόσμος???
Εγώ πάντως μπήκα σήμερα να δεχτώ κάτι friend requests και επί τη ευκαιρία έκανα block διάφορα applications με ηλίθια ονόματα από τα οποία είχα γεμίσει invites

Ειδικά με αυτό το "sell your friends" (ή κάπως έτσι) είχα γεμίσει, έλεος!
Παράθεση

Valder

Επιφανές Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,329 μηνύματα.

O Valder Winners do not make excuses έγραψε: στις 23:29, 28-06-08:

Αρχική Δημοσίευση από Michelle
Εγώ πάντως μπήκα σήμερα να δεχτώ κάτι friend requests και επί τη ευκαιρία έκανα block διάφορα applications με ηλίθια ονόματα από τα οποία είχα γεμίσει invites

Ειδικά με αυτό το "sell your friends" (ή κάπως έτσι) είχα γεμίσει, έλεος!
Friends for sale! Ήσουν το pet μου!!!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Valder : 28-06-08 στις 23:36.
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 15,938 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 00:57, 29-06-08:

Είμαι ο μοναδικός που έχει 2 apps; Μάλιστα το ένα είναι το wall
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 01:26, 29-06-08:

Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone
Είμαι ο μοναδικός που έχει 2 apps; Μάλιστα το ένα είναι το wall
Όχι, είμαι και εγώ.
Παράθεση

MonaXoS (Δημήτρης Αγοραστός)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Ψυχολόγος . Έχει γράψει 1,527 μηνύματα.

O MonaXoS έγραψε: στις 19:01, 29-06-08:

Εγώ έχω και το iBook κ το Where I've been. Μου τη δίνουν τα υπερφορτωμένα προφίλ. Κάνουν 5 ώρες να ανοίξουν κ μετά χάνεσαι
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 23:42, 29-06-08:

Ατελείωτα αυτά τα applications, όλο block κάνω και όλο μου στέλνουν και νέα.
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Angie_Ann

Διάσημο Μέλος

H Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 628 μηνύματα.

H Angie_Ann έγραψε: στις 07:02, 03-07-08:

Αρχική Δημοσίευση από Corpse Bride
Στο word challenge παντως μην κανετε τον κοπο, σας εχω 8)

Μουαχαχαχαχα...Για ρίξε μια ματιά στον πίνακα των σκορ.
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 16:21, 03-07-08:

Όχι άλλα applications.

Ήμαρτον.

Δε με νοιάζει να δω ποιά σοκολάτα είμαι και αν πάω στο περίπτερο δε θα σου πάρω κάτι γιατί δε με νοιάζει, αν θες να πας μόνος σου.

ΑΜΑΝ.-
Παράθεση

3l3n@ (Ελενα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Ελενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βασιλικά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 81 μηνύματα.

H 3l3n@ έγραψε: στις 16:55, 03-07-08:

Αρχική Δημοσίευση από borat
Δε με νοιάζει να δω ποιά σοκολάτα είμαι και αν πάω στο περίπτερο δε θα σου πάρω κάτι γιατί δε με νοιάζει, αν θες να πας μόνος σου.
-------->
Παράθεση

ZefiroS (Ανδρέας)

Νεοφερμένος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Σέρρες (Σέρρες). Έχει γράψει 22 μηνύματα.

O ZefiroS (: έγραψε: στις 16:18, 26-07-08:

Για τους χρήστες του facebook ρίξτε μια ματιά εδώ.
Παράθεση

Tsipouro

Περιβόητο Μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 916 μηνύματα.

O Tsipouro έγραψε: στις 17:18, 26-07-08:

Αρχική Δημοσίευση από ZefiroS
Για τους χρήστες του facebook ρίξτε μια ματιά εδώ.
Καλά αυτά οι περισσότεροι ενημερωμένοι χρήστες τα ξέρουν ήδη.
Τώρα, εγώ έχω το real name μου στο facebook, αλλά σχεδόν όλους τους friends μου εκεί τους ξέρω και in real life, κάποιους τους γνώρισα μέσω του facebook μάλιστα. Τώρα για τους "αδιάκριτους" έχω λόγο να μην ανυσυχώ.
Παράθεση

vendetta (Thor)

Δραστήριο Μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ξεναγός . Έχει γράψει 342 μηνύματα.

O vendetta έγραψε: στις 19:01, 26-07-08:

Αρχική Δημοσίευση από Tsipouro
Καλά αυτά οι περισσότεροι ενημερωμένοι χρήστες τα ξέρουν ήδη.
Τώρα, εγώ έχω το real name μου στο facebook, αλλά σχεδόν όλους τους friends μου εκεί τους ξέρω και in real life, κάποιους τους γνώρισα μέσω του facebook μάλιστα. Τώρα για τους "αδιάκριτους" έχω λόγο να μην ανυσυχώ.
Μία από τα ίδια...Τώρα να σου πω κόσμο απο το fb δεν έχω γνωρίσει...Και απορρίπτω όσους μου κάνουν friend request και δεν τους γνωρίζω...Άσε καλύτερα...
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,726 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 20:54, 26-07-08:

σήμερα λοιπόν στον καφέ το συζητούσαμε αυτό το θέμα (του facebook Ντε ) και σκέφτομαι να κάνω κι εγώ λογαριασμό.
Το θέμα είναι ότι σκέφτομαι να τον κάνω με ονοματεπώνυμο μπας και βρω κι εγώ τους παλιούς μου συμμαθητές που τους έχω χάσει γμτ
Οι απόψεις διίστανται για λόγους επικινδυνότητας....
εσάς η γνώμη σας ποια είναι?
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος