Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,787 μέλη και 2,440,479 μηνύματα σε 76,679 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 192 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Μουσικά όργανα και γείτονες

GhastaL

Δραστήριο Μέλος

Ο GhastaL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 156 μηνύματα.

O GhastaL έγραψε: στις 22:16, 13-10-12:

Έχει αναρτηθεί μια ανάλογη συζήτηση, που όμως αναφέρεται αποκλειστικά σε ντραμς.
Πώς αντιμετωπίζουν οι γείτονές σας το μουσικό όργανο που παίζετε εσείς ή κάποιος γείτονάς σας; Πώς ρυθμίζεται το θέμα ανάλογα με τις ώρες κοινής ησυχίας; Ας μοιραστούμε τις εμπειρίες μας...
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Επιφανές Μέλος

H Κατσαρόλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,341 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 17:09, 14-10-12:

Εγώ δεν έχω καν γείτονες και γρατζουνάω ελεύθερη ο,τι ώρα θέλω πάντως
Για τους άλλους,ιδέα δεν έχω
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Alma Libre : 14-10-12 στις 17:50.
Παράθεση

Backdrop

Πολύ δραστήριο μέλος

H Backdrop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 477 μηνύματα.

H Backdrop έγραψε: στις 17:49, 14-10-12:

Ποτέ δεν είχα πρόβλημα με τους γείτονες!!
Απλά εντάξει και εγώ δεν έπαιζα πάνω στις ώρες κοινής ησυχίας οπότε και κανείς δεν μπορούσε να μου πει κάτι!
Παράθεση

Αγγελική!!! (Αγγελική)

Δραστήριο Μέλος

H Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 337 μηνύματα.

H Αγγελική!!! έγραψε: στις 22:37, 15-10-12:

Εγώ παίζω πιάνο, αλλά προσέχω δεν παίζω σε ώρες κοινής ησυχίας και έτσι δεν αντιμετώπισα ποτέ πρόβλημα!
Παράθεση

granita (Φανή)

Δραστήριο Μέλος

H Φανή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 191 μηνύματα.

H granita where do we go, nobody knows.. έγραψε: στις 12:44, 17-10-12:

εντάξει αν κι εσύ είσαι λίγο λογικός και δεν πας να παίξεις ας πούμε στις 2 το βράδυ δεν νομίζω ότι υπάρχει πρόβλημα...εγώ για το πιάνο δεν έχω ακούσει ποτέ κάποιο παράπονο...τώρα για κιθάρες με ενισχυτές ή ντραμς αλλάζει λίγο το πράγμα...
Παράθεση

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

H Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,878 μηνύματα.

H Gilda Ας διάβαζες να πέρναγες.. έγραψε: στις 14:25, 17-10-12:

Ο αρραβωνιαστικός μου παίζει ντραμς, ότι ώρα να ναι. Α ναι, τα ντραμς τα χουμε στη μέση του σαλονιού, καθότι εδώ που τα λέμε είναι και πανέμορφα. (Ω ναι, ήταν δική μου ιδέα να τα βάλουμε στο σαλόνι).
Ο διπλανός μας παίζει ηλεκτρική κιθάρα. Κακή ηλεκτρική κιθάρα.
Η από κάτω παίζει πιάνο κάθε μέρα γύρω στις 8.
Οπότε κανείς δεν μπορεί να πει τίποτα στον άλλον.
3
Παράθεση

Loony

Διάσημο Μέλος

H Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 611 μηνύματα.

H Loony έγραψε: στις 16:19, 17-10-12:

ακούν τζάμπα ένα ανερχόμενο ταλέντο, δεν τους παίρνει να παραπονεθούν
η από πάνω η άχρηστη παίζει μετά τις 9-10 και παίζει και χάλια οπότε κάθε φορά που παίζει πάω και παίζω και εγώ για να μην την ακούω και συγχύζομαι.
Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Επιφανές Μέλος

H Κατσαρόλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,341 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 23:14, 17-10-12:

Αρχική Δημοσίευση από Sofia Loony
η από πάνω η άχρηστη παίζει μετά τις 9-10 και παίζει και χάλια οπότε κάθε φορά που παίζει πάω και παίζω και εγώ για να μην την ακούω και συγχύζομαι.
Και εμένα στα ενοικιαζόμενα πέρσι η απο κάτω μου έπαιζε ηλεκτρική και ο εγγονός αυτουνού που είχε τα δωμάτια,στο ισόγειο,είχε ντραμς και έπαιζε ότι ώρα του ερχόταν
ΦΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΛΤΣΟΙΙΙΙΙΙ
Παράθεση

just smile!

Δραστήριο Μέλος

H just smile! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 235 μηνύματα.

H just smile! full of tears έγραψε: στις 18:00, 21-10-12:

αα να καταθεσω την αποψη μου για τους λατρεμενους μου γειτονες!!!!!!!Ο γιος του αποπανω (καπου 20 χρονω)ππαιζει ΧΑΛΙΑ κλαρινο σε ωρες οτι να ναι(αυτοδιδακτος) .Αρχισε τελη μαιου 2009 (πρωτη φορα εξετασεις,μες το αγχος).Καποια αλλη σε καποια φαση επαιζε υπεροχο πιανο και παντα αρχιζε τουλαχιστον μια ωρα μετα την ληξη των ωρων κοινης ησυχιας και τελειωνε τουυλαχιστον μια ωρα πριν την αρχη των ωρων κοινης ησυχιας.Φανταστικος ανθρωπος!Όχι οτι την γνωρισα αλλα θαναι σιγουρα ευγενεστατη.Θεωρω την τηρηση των ωρων κοινης ησυχιας(αν οχι τηην προσπαθεια για την παραγωγη του ελαχιστου θορυβου ολες τις ωρες) ζωτικης σημασιας.Κυριως στις μεγαλες πολεις οπου ειναι σαν να ζεις αιωνια σε ενα κτιριο με ενοικιαζομενα δωματια αγαπητη ρενια,ειναι σημαντικη η υπαρξη αυτου του σεβασμου
Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Επιφανές Μέλος

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 18:15, 21-10-12:

Νανσακι,ήμουν διακοπές..
Δεν έπαιζε όλες τις ώρες ο απο κάτω,μόνο το πρωί.
Αλλά αυτός στο ισόγειο έπαιζε κάθε τρεις και λίγο-.-
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Επιφανές Μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 13,507 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 18:57, 21-10-12:

Οποιος τολμαει ας ερθει να μου πει το παραμικρο!
Παράθεση

Insomnie

Περιβόητο Μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,411 μηνύματα.

O Insomnie έγραψε: στις 19:15, 21-10-12:

Και στους μπάτσους αυτά λες?
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Επιφανές Μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 13,507 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 01:16, 22-10-12:

Αν τους βασταει, ας ερθουν!
Παράθεση

MissKit (Bastet 1/3 ΜΕΤΣ)

Επιφανές Μέλος

H Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,160 μηνύματα.

H MissKit έγραψε: στις 23:17, 26-10-12:

Είχα πρόπερσι ένα γείτονα που προσπαθούσε να γρατσουνίσει ηλεκτρική κιθάρα... -.-' Δεν το είχε καθόλου δυστυχώς. Κάθε φορά που ξεκινούσε, εγώ έβαζα μουσική τέρμα και καθένας έκανε τη δουλειά του. Δεν με ενοχλούσε ιδιαίτερα πάντως το παιδί, εντάξει.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Μουσικά Σχολεία - Από nektaria
      Το θέμα έχει λάβει 50 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Η Δευτεροβάθμια Εκπαίδευση.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 25-01-14 στις 02:16.
    • Μουσικά video στο e-steki! - Από iJohnnyCash
      Το θέμα έχει λάβει 44 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Σημαντικές ανακοινώσεις.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 19-08-12 στις 17:36.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα