Πρόγραμμα καταλόγου μουσικών CD's ?

anjelinio

Νεοφερμένος

Ο anjelinio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Καλημέρα παιδιά, έχει κανείς υπ'όψην του κάποιο προγραμματάκι με το οποίο μπορείς να κρατήσεις κατάλογο και να οργανώσεις κάπως μουσικά CD's?

Θεωρητικά, δεν είναι δύσκολο να γράψεις ένα τέτοιο, αλλά ... φοβάμαι πως γερνάω και βαριέμαι :D

Άντε, καλημέρα μας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billthevampire

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο billthevampire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 310 μηνύματα.
Μπορείς να φτιάξεις μία βάση δεδομένων με την Access.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anjelinio

Νεοφερμένος

Ο anjelinio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Εμμ .. ναί, αλλά ... δεν είναι για 'μενα, είναι για άλλον, και θα προτιμούσα μια κανονική εφαρμογή, σε Access τώρα ... ξενέρωμα :) Ενώ αμα όταν βάζεις το CD-άκι σου μέσα στο player το αναγνωρίζει και το καταχωρεί στη βάση αν δεν υπάρχει αυτόματα και κατεβάζει και τις πληροφορίες απ'το CDDB ... πιο χλίδα λίγο, όχι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
έχω την εντύπωση ότι αυτό το κάνει το library του winamp...
δεν είμαι σίγουρος όμως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από giostau:
έχω την εντύπωση ότι αυτό το κάνει το library του winamp...
δεν είμαι σίγουρος όμως...

και γω με αυτή την εντύπωση είμαι πάντως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
To media library του winamp είναι όντως κορυφαίο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top