Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,559 μέλη και 2,432,324 μηνύματα σε 76,225 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 400 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ποιο είναι το καλύτερο «ναρκωτικό»;

whitelioness (Porcupine)

Περιβόητο Μέλος

H Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.

H whitelioness any pathetic cuties out there? έγραψε: στις 23:56, 23-10-12:

same here
και οταν σε χτυπα η πραγματικοτητα πεφτεις αποτομα

και η μουσικη δουλευει βεβαιως......
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη whitelioness : 24-10-12 στις 00:32.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,956 μηνύματα.

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 04:26, 24-10-12:

Το χέσιμο*. Σοβαρά. Και μετά το φαγητό.

* άμα σας πάει τρεις και ψάχνετε για μπάνιο, θα με θυμηθείτε.
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Βλα (Βλαδίμηρος)

Διάσημο Μέλος

Ο Βλαδίμηρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 794 μηνύματα.

O Βλα Η κόλαση, λοιπόν, είναι η πατρίδα μας. έγραψε: στις 04:35, 24-10-12:

εεε η μουσική σίγουρα!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Imadlak (Άννα)

Τιμώμενο Μέλος

H Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Παραγωγός και μας γράφει απο Ουγγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.

H Imadlak έγραψε: στις 09:30, 24-10-12:

η σοκολάτα...
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

H Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.

H Gilda Ας διάβαζες να πέρναγες.. έγραψε: στις 09:41, 24-10-12:

Αρχική Δημοσίευση από dimitris001
Μην μου θυμίζετε αυτα τα συναισθήματα γιατι σήμερα καποιος "πολιτισμενος ανθρωπος" πάτησε το πανέμορφο γατάκι μου....και μου στέρησε το πανέμορφο ζουζούνι μου
Άντε βρε πολυ κρίμα.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Rainbow Blues

Δραστήριο Μέλος

H Rainbow Blues αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Έμπορος . Έχει γράψει 228 μηνύματα.

H Rainbow Blues ... έγραψε: στις 12:39, 24-10-12:

Τα γλυκά.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

φρι

Περιβόητο Μέλος

H φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 1,288 μηνύματα.

H φρι . έγραψε: στις 00:27, 25-10-12:

Αρχική Δημοσίευση από kit-kat
από ουσία το sanax σε κάνει να τα ξεχνάς όλα...... μετά ακολουθεί η σοκολάτα... και φυσικά ο έρωτας
zanax*
Παράθεση

Θάλεια

Επιφανές Μέλος

H Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,788 μηνύματα.

H Θάλεια έγραψε: στις 01:04, 25-10-12:

Το 2C-B. Σίγουρα η συναισθησία είναι κάτι εξαιρετικά ενδιαφέρον. Όμορφο να βλέπεις τη μουσική και όχι μόνο.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

dgr

Δραστήριο Μέλος

Ο dgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 266 μηνύματα.

O dgr έγραψε: στις 01:10, 25-10-12:

xanax*
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Rempeskes

Επιφανές Μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,586 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε: στις 11:59, 25-10-12:

XANAX®

νταξ αφου φτασαμε σε κρισιμο σημειο,
ας συμφωνησουμε οτι το καλυτερο ναρκωτικο
ειναι η μουσική που μιλαει για ντραγκζ
...νοιωθεις το high να περνάει σε σένα

Παράθεση

φρι

Περιβόητο Μέλος

H φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 1,288 μηνύματα.

H φρι . έγραψε: στις 14:26, 25-10-12:

ναι,τρου,
τωρα προσεξα πως τα λενε μετα απο 2 χρονια εθισμου
Παράθεση

Loony

Διάσημο Μέλος

H Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 611 μηνύματα.

H Loony έγραψε: στις 14:34, 25-10-12:

η σοκολάτα όταν την τρως μαζί με τον/την καλύτερο φίλο/φιλη σου ακούγοντας μουσική
Παράθεση

φρι

Περιβόητο Μέλος

H φρι . έγραψε: στις 14:37, 25-10-12:

Αρχική Δημοσίευση από Sofia Loony
η σοκολάτα όταν την τρως μαζί με τον/την καλύτερο φίλο/φιλη σου ακούγοντας μουσική
σκετη η σοκολατα.
με οποιον και να σαι ο,τι και να κανεις ειναι ναρκωτικο.
ΤΕΛΟΣ.
Παράθεση

gavroulis (Αντώνης)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 103 μηνύματα.

O gavroulis έγραψε: στις 15:58, 25-10-12:

Το "ναρκωτικό" μου είναι η κοπέλα μου!
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Επιφανές Μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,549 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 18:16, 25-10-12:

Ο υπνος! Αυτα που εχω δει στον υπνο μου, δεν τα χω δει με κανενα ναρκωτικο, τοσο χωμα που ξυπναω δεν με εχει κανει τιποτα αλλο, και ειναι το μονο που πραγματικα νιωθω οτι το εχω αναγκη τοσο εντονα και τοσο συχνα!
10 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

dimitra12345 (Δήμητρα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Δήμητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 94 μηνύματα.

H dimitra12345 12345 έγραψε: στις 22:37, 25-10-12:

Το γέλιο......το αληθινό...
6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Iratus

Δραστήριο Μέλος

Ο Iratus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Άεργος/η . Έχει γράψει 397 μηνύματα.

O Iratus έγραψε: στις 22:40, 25-10-12:

Αρχική Δημοσίευση από gavroulis
Το "ναρκωτικό" μου είναι η κοπέλα μου!
Τα περαστικά μου...
Τσιγάρο κρασί και μητροπάνος.
Παράθεση

φρι

Περιβόητο Μέλος

H φρι . έγραψε: στις 23:04, 25-10-12:

Αρχική Δημοσίευση από Iratus
Τα περαστικά μου...
Τσιγάρο κρασί και μητροπάνος.
Ο φραπε που είναι?
Παράθεση

Iratus

Δραστήριο Μέλος

Ο Iratus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Άεργος/η . Έχει γράψει 397 μηνύματα.

O Iratus έγραψε: στις 23:40, 25-10-12:

Αρχική Δημοσίευση από φρι
Ο φραπε που είναι?
Τους έκοψα τελευταία μου έχουν γαμήσει το στομάχι.
Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Επιφανές Μέλος

H Κατσαρόλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,340 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 19:48, 26-10-12:

Για μένα,είναι η μουσική
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες