Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,796 μέλη και 2,440,811 μηνύματα σε 76,691 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 312 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Σας έλκουν περισσότερο οι "εύκολες" ή οι "δύσκολες" γυναίκες;

Nattii

Δραστήριο Μέλος

H Nattii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 162 μηνύματα.

H Nattii Για ένα γενναίο πνεύμα δεν μπορεί ποτέ ν έγραψε: στις 16:12, 05-11-12:

Πώς τις αντιμετωπίζετε και τι συναισθήματα - σκέψεις σας προκαλούν?
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,648 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε: στις 16:16, 05-11-12:

καπου στη μεση
με τις υπερβολικα ευκολες χανεις το ενδιαφερον
με τις υπερβολικα δυσκολες βαριεσαι να προσπαθεις και λες αι σιχτιρ

το ιδανικο ειναι αυτες που ειναι ζορικες αλλα αφηνουν και κανα παραθυρο ανοιχτο να πηδηξουμε μεσα..
6
Παράθεση

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

H Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,878 μηνύματα.

H Gilda Ας διάβαζες να πέρναγες.. έγραψε: στις 16:21, 05-11-12:

Μερικές δεν είναι δύσκολες.
Απλά δεν ενδιαφέρονται.
3
Παράθεση

just smile!

Δραστήριο Μέλος

H just smile! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 235 μηνύματα.

H just smile! full of tears έγραψε: στις 16:31, 05-11-12:

Συμφωνω με τον Άγγελο.Η μαγεία ειναι να μην εισαι ουτε ευκολη ουτε δυσκολη.Και πιστευω πως οι ευκολες δεν ενδιαφερονται για τον αλλον,απλα τον εχουν μεχρι να βρουν άλλον που τους φαινεται καλυτερος
2
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,648 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε: στις 16:33, 05-11-12:

ειναι σαν το ψαρεμα και το αγκιστρι
τραβας οταν πρεπει αφηνεις λασκα οταν πρεπει

εσεις οι γυναικες την ξερετε καλυτερα απο μας την τεχνη
2
Παράθεση

christinelle

Διακεκριμένο μέλος

H christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,793 μηνύματα.

H christinelle δεν είχε τι να κάνει και έγραψε: στις 16:43, 05-11-12:

Οι περισσότερες "δύσκολες" απλά το παίζουν γιατί ξέρουν ότι πιάνει. Οι άντρες ακόμα και να λένε το αντίθετο δεν θα δουν ποτέ σοβαρά μια που τους κάθεται αμέσως, ακόμα και αν η κοπέλα είναι ξετρελαμένη μαζί τους και είναι η πρώτη φορά που κάνει κάτι τέτοιο. Πάντα θα την έχουν σαν δεδομένη και "εύκολη" στο μυαλό τους, οπότε κι εμείς αναγκαστικά το παιζουμε πως "είναι νωρίς ακόμα" και συναφείς βλακείες για να μας πάρετε στα σοβαρά.
1
1
Παράθεση

just smile!

Δραστήριο Μέλος

H just smile! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 235 μηνύματα.

H just smile! full of tears έγραψε: στις 16:59, 05-11-12:

Αρχική Δημοσίευση από Άγγελος
ειναι σαν το ψαρεμα και το αγκιστρι
τραβας οταν πρεπει αφηνεις λασκα οταν πρεπει
Ποσο τιμα το γυναικιο φυλο...........
δηλαδη μας βλεπεις καπως έτσι;;;

Παράθεση

Iratus

Δραστήριο Μέλος

Ο Iratus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Άεργος/η . Έχει γράψει 397 μηνύματα.

O Iratus έγραψε: στις 17:01, 05-11-12:

Εγώ δε σας χωρίζω σε εύκολες ή δύσκολες,αλλά σε καλές ή πουτάνες.Και η αλήθεια είναι πως τις καλές τις διώχνουμε,με τις πουτάνες όμως κολλάμε.
1
2
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

O Άγγελος έγραψε: στις 17:14, 05-11-12:

Ποσο τιμα το γυναικιο φυλο...........
δηλαδη μας βλεπεις καπως έτσι;;;
σαν αγκιστρι?

οι γυναικες ψαρευετε συνηθως
Παράθεση

Nattii

Δραστήριο Μέλος

H Nattii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 162 μηνύματα.

H Nattii Για ένα γενναίο πνεύμα δεν μπορεί ποτέ ν έγραψε: στις 17:16, 05-11-12:

Αρχική Δημοσίευση από Iratus
Εγώ δε σας χωρίζω σε εύκολες ή δύσκολες,αλλά σε καλές ή πουτάνες.Και η αλήθεια είναι πως τις καλές τις διώχνουμε,με τις πουτάνες όμως κολλάμε.
Και γιατί συμβαίνει αυτό?
Παράθεση

Iratus

Δραστήριο Μέλος

Ο Iratus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Άεργος/η . Έχει γράψει 397 μηνύματα.

O Iratus έγραψε: στις 17:17, 05-11-12:

Αρχική Δημοσίευση από Nattii
Γιατί φυσικά μια που θα σου φερθεί άσχημα και δε θα μπορέσεις να έχεις θα σου θίξει τον εγωισμό.
Παράθεση

christinelle

Διακεκριμένο μέλος

H christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,793 μηνύματα.

H christinelle δεν είχε τι να κάνει και έγραψε: στις 17:20, 05-11-12:

Αρχική Δημοσίευση από Nattii
Για τον ίδιο λόγο που εμείς κολλάμε με τα κωλόπαιδα.
3
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 8,690 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 18:15, 06-11-12:

Προσωπικά ποτέ δεν ασχολήθηκα με το πόσες φορές έχω βγει με κάποιον πριν να κάνω σεξ μαζί του - έκανα ό,τι μου έβγαινε, όποτε μου έβγαινε και δεν θεωρώ πως κανείς ποτέ σχημάτισε κάποια κακή άποψη από αυτό. Σε γενικές γραμμές βέβαια συνήθως μετά το τρίτο ραντεβού προέκυπτε η φάση, αλλά ας πουμε πχ με τον τωρινο μου σύντροφο περάσαμε το πρώτο μας βράδυ μαζί στο ..πρώτο ραντεβού, ενώ γνωριζόμασταν λιγότερο από 24 ώρες και είμαστε μαζί έκτοτε κάθε βράδυ.
Για την ακρίβεια δε, θεωρώ πως είναι πολύ καλο τεστ για να κρίνεις τον χαρακτήρα του άντρα αυτό, διότι αν εξαφανιστεί μετά ή αρχίσει να συμπεριφέρεται περίεργα, τότε προφανώς η γενικότερη νοοτροπία του δεν μου κάνει, άρα καλύτερα να το ξέρω όσο πιο νωρίς γίνεται.
4
Παράθεση

grayxx

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο grayxx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 72 μηνύματα.

O grayxx έγραψε: στις 20:52, 07-11-12:

Αρχική Δημοσίευση από Gilda
Μερικές δεν είναι δύσκολες.
Απλά δεν ενδιαφέρονται.
Σωστο

Και ναι ευκολες αμα υπαρχει ελξη γιατι να το κουραζεις το θεμα?
Παράθεση

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,084 μηνύματα.

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 22:05, 07-11-12:

What kind of retarded topic is that?

Εγώ ένα γνωρίζω: είμαι ΠΝΙΓΜΕΝΟΣ στη δουλειά και έχω μεγαλώσει αρκετά πλέον για χαζογκομενίστικα παιχνιδάκια. Δεν θα ασχοληθώ καν με ταμπέλες "εύκολες" - "δύσκολες". Υπάρχουν οι Γυναίκες που διεκδικούν ευθέως και τα κοριτσάκια που έχουν χρόνο για παιχνιδάκια. Στο χέρι της καθεμίας είναι αν θα συμπεριφερθεί σαν ενήλικη ή σαν ανήλικο.
8
Παράθεση

Speedy

Διάσημο Μέλος

Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλο/νία). Έχει γράψει 656 μηνύματα.

O Speedy έγραψε: στις 22:16, 07-11-12:

Αρχική Δημοσίευση από christinelle
Οι περισσότερες "δύσκολες" απλά το παίζουν γιατί ξέρουν ότι πιάνει. Οι άντρες ακόμα και να λένε το αντίθετο δεν θα δουν ποτέ σοβαρά μια που τους κάθεται αμέσως, ακόμα και αν η κοπέλα είναι ξετρελαμένη μαζί τους και είναι η πρώτη φορά που κάνει κάτι τέτοιο. Πάντα θα την έχουν σαν δεδομένη και "εύκολη" στο μυαλό τους, οπότε κι εμείς αναγκαστικά το παιζουμε πως "είναι νωρίς ακόμα" και συναφείς βλακείες για να μας πάρετε στα σοβαρά.
Εγώ λοιπόν σου λέω τι κάποια που θα μου το παίξει δύσκολη "γιατί έτσι πρέπει" θα με ξενερώσει απο το πρώτο λεπτό. Έχω ήδη αρχίσει να κοιτάω άλλη. Αντίθετα με μαγνητίζουν κοπέλες που είναι ανοιχτές στο έντονο φλέρτ απο την αρχή και αυτές είναι που πέρνω στα σοβαρά για τον απλό λόγο ότι δεν είναι δήθεν όπως η πλειονότητα των γυναικών. Ναι αυτές που είναι αφθόρμητες είναι άξιες προσοχής. Καλά όταν δω ότι είναι και ξετρελαμένη μαζί μου και γιαυτό και μου δόθηκε απο την αρχή εκεί έχουμε το απόλυτο.

Υ.Γ. Ειδικά αυτό του "δεν θα του κάτσω απο το πρώτο βράδυ θα με πάρει για εύκολη" μου προκαλεί αηδία. Αυτό είναι ΤΟ κόμπλεξ σας φυσικά. Πως θα φανείτε στους άλλους και όχι να διεκδικείτε τα θέλω σας.

+1 στον Γιώργο απο πάνω, τώρα το είδα
Παράθεση

EnnisDelMar!

Διάσημο Μέλος

H EnnisDelMar! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Διαιτητής . Έχει γράψει 602 μηνύματα.

H EnnisDelMar! fresh έγραψε: στις 22:26, 07-11-12:

Ντάξει δεν νομίζω πως για όλες τις γυναίκες το ότι είναι δύσκολες πορέρχεται από σκέψεις του τύπου "να νομίζει ο άλλος ότι δεν είμαι εύκολη". Μπορεί να έχει όντως αναστολές
2
Παράθεση

James Playboy

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο James Playboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Νέα Φιλαδέλφεια (Αττική). Έχει γράψει 102 μηνύματα.

O James Playboy έγραψε: στις 23:16, 07-11-12:

Εξαρτατε ποιος εισαι... Για τον ρουβα η πλειοψηφια ειναι ευκολες.. Για τον μεσο καρμιρι ειναι δυσκολες.. Εξαρτατε πολλα πραγματα.. π.χ. Ο μπαρμαν μεσα στο μαγαζι που δουλευει αυξανει σημαντικα τις πιθανοτητες να γ.... Ο ιδιος ανθρωπος σε ενα αλλο μαγαζι ειναι ο πουθενας και δεν το κοιτα καμια... Οποιος καταλαβε. Καταλαβε.
4
Παράθεση

εμμα_τριντεντ

Περιβόητο Μέλος

H εμμα_τριντεντ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,105 μηνύματα.

H εμμα_τριντεντ έγραψε: στις 18:19, 09-11-12:

Πως ακριβώς ορίζεται μια "εύκολη" και μια "δύσκολη" γυναίκα;
Παράθεση

ο άσκοπος

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο ο άσκοπος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 256 μηνύματα.

O ο άσκοπος έγραψε: στις 18:51, 09-11-12:

Καμία γυναικα δεν είναι εύκολη ή δύσκολη.Αν θέλουν οι γυναίκες να καθίσουν θα καθίσουν αν δεν θέλουν δεν θα γίνει τίποτα.Τόσο απλά
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    konstantinantia

Βρείτε παρόμοια