Αυτά τα Χριστούγεννα θα...

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
λοιπον μεχρι στιγμης μονο τα συνιθισμενα

θα στολισω δεντρο και γενικα το σπιτι με κερακια,αυτοκολλητα για τα παραθυρα και ολα τα σχετικα


θα ευχομαι καθε μερα να χιονισει



θα φτιαξω μελομακαρονα και κουραμπιαδες


το πρωι θα διαβαζω κανα βιβλιο

ενω θα πινω ζεστη σοκολατα


θα δω για 1000η φορα το Πολικο Εξπρες, τον Τσαρλι και το εργοστασιο σοκολατας και το Μονος στο Σπιτι




και ναι δεν ξερω τι αλλο, ελπιζω τα φετινα χριστουγεννα να ειναι οσο καλυτερα γινεται:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
θα πέσει πολύ διάβασμα :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kit-kat

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kit-kat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,739 μηνύματα.
εγω θα καθομαι διπλα στο στολισμένο δεντρακι με τα λαμπακια και τους αγιους βασιληδες και θα διαβαζω ένα βιβλίο μαζι με μια κουπα καυτη σοκολατα και ενα πιατακι με μελομακαρονα που τα λατρευω!!!!!!!!!!!!!!:inlove::inlove:
επισης αυτα τα χριστουγεννα εχω σκοπο να κανω ένα δωρο στον εαυτο μου ( μαλλον κανα ρουχο ή μποτες:P ) και να βγαινω πιο συχνα!!!
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

...Αλεξάνδρα...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η. ..Αλεξάνδρα... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 871 μηνύματα.
ας πω και εγώ λοιπόν!! φέτος θα φτιάξω κάτι (κουλουράκια , μελομακάρονα ή τσουρέκι δεν ξέρω τι θα είναι) με την ξαδέρφη μου, θα παίζω μες το χιόνι σαν να είμαι 5χρονο, θα καταβροχθίσω τα μελομακάρονα ♥ και κάθε βράδυ θα παρατηρώ τα φωτάκια του δέντρου μου.... και άλλα πολλά... ελπίζω αυτά τα Χριστούγεννα να είναι τα καλύτερα!!:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JennyV

Δραστήριο μέλος

Η JennyV αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 735 μηνύματα.
Τα περιμένω πως και πως αυτά τα Χριστούγεννα! γιατί μαζί με αυτά θα έρθει και το αγόρι μου από Δανία! :clapup: θέλω μαλλί της γριάς, βόλτες, φωτάκια, τραγούδια, αγκαλιές ! Να στολίσουμε το σπίτι , να χαλαρώσουμε .. και γενικά να είναι όμορφα και χαρούμενα όπως πρέπει να είναι για όλους.


ΥΓ θα μυρίσει πάλι το σπίτι! χαμός!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
...κάνω για άλλη μια χρονιά υπομονή μέχρι να περάσουν :sick:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Αυτά τα Χριστούγεννα θα...

..πάρω diamond στο LoL 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
Θα περιμενω τον αη βασιλη μηπως αυτη τη φορα φιλοτιμηθει κι ερθει... Αν και δεν το κοβω:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Θα διαβάσω γιατί δεν έχω κι άλλη επιλογή. Χα. :D
Θα προσέξω να μην φάω πάλι όλο το αρνί μόνη μου. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Το μόνο σίγουρο είναι ότι δε θα διαβάσω..
Θα πάρω κανένα αστυνομικό,θα κοιμηθώ,θα ξενυχτίσω και θα πάω ότι βόλτα δεν έχω πάει 3 μήνες τώρα:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
θα διαβαζω για πανελληνιες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DreamsRevenge

Περιβόητο μέλος

Η DreamsRevenge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,757 μηνύματα.
...κάνω για άλλη μια χρονιά υπομονή μέχρι να περάσουν :sick:.

Πολλοί θα κάνουμε πολλή υπομονή αυτά τα Χριστούγεννα...

Θα προσπεράσουμε τις διαφημίσεις, τις προσφορές, τα περιττά των γιορτών καθώς για κάποιους τα Χριστούγεννα θα περιοριστούν στα ουσιώδη...

Θα μαζευτούμε σε σπίτια αντί να βγούμε έξω και κάποιοι ίσως θυμηθούμε και πρακτικές που άλλοτε κοιτάζαμε αφ' υψηλού, όπως το να φέρει ο καθένας από κάτι για το τραπέζι ώστε να μην επιβαρυνθεί με όλο το κόστος ο οικοδεσπότης.

Θα βάλουμε το μυαλό μας να δουλέψει για δώρα πιο έξυπνα και οικονομικά μιας και η εικόνα των ανθρώπων που βγαίνουν για τα περίφημα "γιορτινά ψώνια" όπως λένε και τα ρεπορτάζ των καναλιών μάλλον δεν θα έχει τόσες πολλές τσάντες καταστημάτων.

Ίσως ξαναβρεθούμε στο σπίτι... Χριστούγεννα δεν είναι απαραίτητα εκδρομή για σκι, ή ξενύχτια μέχρι απώλειας των αισθήσεων από το ποτό σε κλαμπ, οπότε το μόνο που έχουμε να κάνουμε είναι να μην αφήσουμε τη μιζέρια, την κατήφεια και τα προβλήματα να μας ρίξουν τη διάθεση.

Σίγουρα θα έχουμε κάτι για το οποίο θα μπορούμε να είμαστε χαρούμενοι, όσο αυτονόητο και αν μας έμοιαζε στο παρελθόν , σίγουρα θα βρούμε κάτι που θα μας διασκεδάσει, θα μας κάνει να γελάσουμε, να περάσουμε καλά, ουσιαστικά καλά.

Καλές Γιορτές:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
αυτά τα Χριστούγεννα.
-Θα έχω την ευκαιρία να πρήξω τον νονό μου με τα περι αίματος.
-Θα βγω με τις φίλες μου,για πρώτη φορά [σιγά μην αντέξω πάνω απο μισή ώρα με τη παρέα μου όταν θα παίζουν τα σκυλάδικα και θα με πιέζουν να πιω.]
-Θα τελειώσω τον Ντέξτερ.
-Θα δω όλες τις σεζόν μονοκοπανιά^
-Δε θα βγω απ'το κρεβάτι μου,θα κάθομαι κουκλωμένη με τα παπλώματα.
-Δε θα ζητήσω δώρο.Δε ξέρω τι να ζητήσω.Ούτε θέλω να ζητήσω κάτι.:|
-Δε θα πάω στη γιαγιά τη Νικολέτα.:|
-Θα πάω να πάρω φορμούλες γιατί ξέμεινα.
-Θα φροντίσω να γίνω καλύτερος άνθρωπος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Δάσκαλος/α και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
...βγαινουν τα παιδακια που λενε τα καλαντα,και ειτε θα λαμβανουν την απαντηση ''δεν εχω!''(λεφτα) ή θα κανουν κοιλιτσα απο τα μελομακαρονα που θα αντικαταστησουν τα ψιλα που τους εδιναν:P.
...θα θεωρoυνται sightseeing οι προσφορες στα μαγαζια...
....αντι να κανουν οι ανθρωποι Χριστουγεννα με γαλοπουλα,θα γιορταζουν με φετες γαλοπουλας Υφαντης ή οποιασδηποτε αλλης μαρκας(δεν ξερω αν το πετυχα το συγκεκριμενο αστειο-θελω γνωμες:P)
...αντι να περιμενουν τα παιδακια τον Αη-Βασιλη,θα παρηγορουνται με ενα πλαστικο παιχνιδι που θα λεει ''Merry Christmas!''
...αμα σκεφτω και κατι αλλο θα το γραψω...-ατυχησατε!:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
...I'm gonna sleep .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leuki kataigida

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η leuki kataigida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 368 μηνύματα.
...είναι τα πιο όμορφα Χριστούγεννα που θα έχω περάσει ποτέ.i'm sure!;):inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris001

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7,608 μηνύματα.
Θα φάω μελομακάρονα....σε σημείο σκασμού!!!!!:D:D



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
-Θα βγω με τις φίλες μου,για πρώτη φορά [σιγά μην αντέξω πάνω απο μισή ώρα με τη παρέα μου όταν θα παίζουν τα σκυλάδικα και θα με πιέζουν να πιω.]

Σκυλάδικα.
Φίλες που σε πιέζουν να πιεις.
13 ΧΡΟΝΏΝ.
Μάλιστα.


Αυτά τα Χριστούγεννα (αλλά και στην αλλαγή του χρόνου) σπίτι.
Οικογενειακό κλίμα, γονείς, συγγενής, κρασάκι, μουσικούλα, χορός, ίσως και λίγο χαρτάκι:redface:

Όσο για διακοπές, εεε φέτος λέω να πάω ένα 5ήμερο, αλλά κατά Νοέμβριο μεριά.
Φτηνά, οικονομικά, αλλά με πολύ καλή παρέα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Σκυλάδικα.
Φίλες που σε πιέζουν να πιεις.
13 ΧΡΟΝΏΝ.
Μάλιστα.

Κοίτα.
στη παρέα μου πίνουμε,ελαφριά.
πέρσι που είχα βγει με τη μάνα μου,η μάνα μου μου έλεγε να πιω,μάλιστα μου παρείγγειλε και ursus,το οποίο μόλις είδα ανατρίχιασα και μου ήρθε αυτό το αίσθημα που είχα χτες και με κατέχει και σήμερα,του εμετού.
δε λέω.
μπύρα-κρασί,άντε βαριά space.
αλλά 13-15 χρόνων (που είναι οι μεγαλύτερες φίλες μου),να πίνουμε πιο βαριά;!
άσε που εγώ δεν πρέπει να πίνω.:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
... είναι τέλεια! :vroum::vroum::vroum:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top