Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,228 μέλη και 2,423,545 μηνύματα σε 75,660 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 100 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Είστε πρωινοί ή νυχτερινοί τύποι;

Είστε πρωινοί ή νυχτερινοί τύποι;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 67)
Είμαι πρωινός τύπος
20
29,85%
Είμαι νυχτερινός τύπος
32
47,76%
Αποδίδω εξίσου καλά πρωί και βράδυ
9
13,43%
Κουμπάκιας
6
8,96%

Akis_Megara (possit felix esse)

Περιβόητο Μέλος

Ο possit felix esse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,292 μηνύματα.

O Akis_Megara Vanitas vanitatum, omnia vanitas έγραψε: στις 15:44, 08-01-13:

Και εγώ πρωί που έχει φως και ανοιγει το μυαλό σου
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,556 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 17:03, 08-01-13:

Οι καλητερες μου ωρες ειναι τα χαραματα. 3-6 πμ περιπου. Μ'αρεσει ειτε να ξυπναω τοσο νωρις, να αραζω, να πινω τον καφε μου και να εχω απλετο χρονο για να ξυπνισω και να κανω ολα οσα σε διαφορετικη περιπτωση θα εκανα πριν κοιμιθω, ειτε να κοιμαμε κατι τις 7-8 το πρωΐ και να εχω κατσει αυτες τις ωρες να πιω τις μπυρες μου και να κανω τα ιδια πραγματα...!
Οπως και να εχει, μισω τις πρωΐνες ωρες... Ολοι κυκλοφωρουν αγχωμενοι, εχει φασαρια εχει πολυ δυνατο ηλιο, πολυ ζεστη το καλοκαιρι, και δεν μπορεις να συγκεντρωθεις αφου εχει φασαρια, ουτε να πας για καφε αφου ολα τα μαγαζια ειναι γεματα (και ολοι οι φιλοι δουλευουν) και γενικοτερα ο πανικος εξω δεν παλευται!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

gd89

Δραστήριο Μέλος

Ο gd89 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 205 μηνύματα.

O gd89 έγραψε: στις 05:56, 15-01-13:

Κουμπάκιας.
Παράθεση

Backdrop

Πολύ δραστήριο μέλος

H Backdrop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 477 μηνύματα.

H Backdrop έγραψε: στις 10:28, 15-01-13:

Μ'αρεσει το βράδυ!
Οι άνθρωποι είναι πιο ήρεμοι πιο χαμογελαστοί, δεν υπάρχει η τρέλα, τα νεύρα και το άγχος στους δρόμους!!!
Είναι οι ώρες που χαλαρώνω , ίσως και οι πιο δημιουργικές της μέρας μου!!

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

NikoTexXx (Νίκος)

Περιβόητο Μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,449 μηνύματα.

O NikoTexXx έγραψε: στις 11:21, 15-01-13:

ουτε νυχτερινος, ουτε πρωινος μεσημεριανος-απογευματινος...
Παράθεση

Ερινύς (Rin)

Επιφανές Μέλος

H Rin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 12,152 μηνύματα.

H Ερινύς Ab aeterno. έγραψε: στις 11:23, 15-01-13:

Αρχική Δημοσίευση από NikoTexXx
ουτε νυχτερινος, ουτε πρωινος μεσημεριανος-απογευματινος...
Πω, αυτές είναι οι χειρότερες ώρες για μένα...εκείνο το 3ωρο μετά το φαγητό δεν μπορώ να πάρω τα πόδια μου...
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

techgirl

Νεοφερμένος

H techgirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 34 μηνύματα.

H techgirl έγραψε: στις 14:06, 15-01-13:

Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos
Οι καλητερες μου ωρες ειναι τα χαραματα. 3-6 πμ περιπου. Μ'αρεσει ειτε να ξυπναω τοσο νωρις, να αραζω, να πινω τον καφε μου και να εχω απλετο χρονο για να ξυπνισω και να κανω ολα οσα σε διαφορετικη περιπτωση θα εκανα πριν κοιμιθω, ειτε να κοιμαμε κατι τις 7-8 το πρωΐ και να εχω κατσει αυτες τις ωρες να πιω τις μπυρες μου και να κανω τα ιδια πραγματα...!
Οπως και να εχει, μισω τις πρωΐνες ωρες... Ολοι κυκλοφωρουν αγχωμενοι, εχει φασαρια εχει πολυ δυνατο ηλιο, πολυ ζεστη το καλοκαιρι, και δεν μπορεις να συγκεντρωθεις αφου εχει φασαρια, ουτε να πας για καφε αφου ολα τα μαγαζια ειναι γεματα (και ολοι οι φιλοι δουλευουν) και γενικοτερα ο πανικος εξω δεν παλευται!
Χαράματα και εμένα, αλλά όχι να ξυπνήσω αλλά να πάω για ύπνο...Γιατί συνήθως σημαίνει πως έχω βγει έξω και έχω περάσει καλά για να το τραβήξω τόσο
Παράθεση

NikoTexXx (Νίκος)

Περιβόητο Μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,449 μηνύματα.

O NikoTexXx έγραψε: στις 14:57, 15-01-13:

Αρχική Δημοσίευση από Ερινύς
Πω, αυτές είναι οι χειρότερες ώρες για μένα...εκείνο το 3ωρο μετά το φαγητό δεν μπορώ να πάρω τα πόδια μου...
Γενικα εγω χρειαζομαι πολυ ωρα να ξυπνησω... και το βραδυ δε λειτουργω... μονο για παρτυ
Παράθεση

Evavar

Νεοφερμένος

H Evavar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 41 μηνύματα.

H Evavar έγραψε: στις 15:16, 15-01-13:

Τη νύχτα που έχει ησυχία και το τηλέφωνο ΔΕΝ χτυπάει....
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,648 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε: στις 16:01, 15-01-13:

απογευματινος
6-8 το απογευμα ειναι η δυνατοτερη ωρα μου..
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,556 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 16:29, 15-01-13:

Αρχική Δημοσίευση από Evavar
Τη νύχτα που έχει ησυχία και το τηλέφωνο ΔΕΝ χτυπάει....
Κλεινεις το κινιτο, κατεβαζεις το ακουστικο του σταθερου και εχεις πετυχει το ιδιο αποτελεσμα!
Παράθεση

Πατρεύς (Πέτρος)

Επιφανές Μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,711 μηνύματα.

O Πατρεύς με φόβο και πάθος έγραψε: στις 16:36, 15-01-13:

Οὔτε πρωϊνὸς οὔτε νυκτερινός. Λειτουργῶ τέλεια τὴν τελευταία στιγμὴ προτοῦ ἐκπνεύσει κάποια προθεσμία...
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Δαλιδά (Cortana)

Επιφανές Μέλος

H Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σεφ . Έχει γράψει 4,213 μηνύματα.

H Δαλιδά έγραψε: στις 16:42, 15-01-13:

Οποιαδήποτε ώρα. Βέβαια, η καλύτερη ώρα για διάβασμα είναι μετά τις 6 και ως τις 2 βράδυ. Μετά τις 3 αρχίζω και νιώθω ότι κάποιο φάντασμα με παρακολουθεί, ενώ ακούω και παράξενους ήχους
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dalian (Substrata)

Επιφανές Μέλος

H Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 2,609 μηνύματα.

H Dalian έγραψε: στις 00:37, 22-01-13:

Όποιος ισχυρίζεται ότι αποδίδει καλύτερα τις βραδινές ώρες, μάλλον στο αίμα του τρέχουν τρελές ποσότητες καφείνης
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,648 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε: στις 08:09, 22-01-13:

Λειτουργῶ τέλεια τὴν τελευταία στιγμὴ προτοῦ ἐκπνεύσει κάποια προθεσμία...
πόσο μοιαζουμε οι κριοί
Παράθεση

Evavar

Νεοφερμένος

H Evavar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 41 μηνύματα.

H Evavar έγραψε: στις 23:37, 23-01-13:

Αρχική Δημοσίευση από Dalian
Όποιος ισχυρίζεται ότι αποδίδει καλύτερα τις βραδινές ώρες, μάλλον στο αίμα του τρέχουν τρελές ποσότητες καφείνης
Εγώ δεν πίνω καν καφέ, αλλά σε πληροφορώ ότι πτυχιακή εργασία και αμέτρητες άλλες δουλειές τις έχω κάνει 22:00 με 8:00 το πρωί. Αλλά κοιμάμαι μέχρι τις 17:00 το απόγευμα μετά... (vampire style)
Παράθεση

techgirl

Νεοφερμένος

H techgirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 34 μηνύματα.

H techgirl έγραψε: στις 14:40, 24-01-13:

Αρχική Δημοσίευση από Πατρεύς
Οὔτε πρωϊνὸς οὔτε νυκτερινός. Λειτουργῶ τέλεια τὴν τελευταία στιγμὴ προτοῦ ἐκπνεύσει κάποια προθεσμία...
Με το τίποτα! αγχώνομαι και μπλοκάρω εντελώς!
Παράθεση

merry poppins

Δραστήριο Μέλος

H merry poppins αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φωτογράφος και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 412 μηνύματα.

H merry poppins έγραψε: στις 17:35, 06-05-13:

Ουτε εγω πίνω καφε...αλλα ειμαι εντελώς νυχτερινος τυπος...πιο νυχτερινος δε γινεται...τη μερα δε μπορω να συγκεντρωθω τοσο και ψυλονυσταζω..νομιζω μου μεινε απο το σχολείο... η πρωινη νυστα...το βραδυ ομως τρελη εμπνευση....και απολυτη συγκεντρωση ...
Παράθεση

Tabby

Διάσημο Μέλος

H Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 615 μηνύματα.

H Tabby εκτός τόπου και χρόνου έγραψε: στις 03:38, 23-05-13:

νυχτερινός τύπος 100%... το πρωί δε λειτουργώ.. με πολύ ζόρι και αν.. ενώ το βράδυ όλα γίνονται πιο εύκολα.
το μυαλό στροφάρει καλύτερα κι έχω πολύ περισσότερη ενέργεια! το κακό είναι ότι αν ξενυχτάω πολύ, μετά δεν μπορώ να σηκωθώ μια νορμαλ ώρα για αρκετές μέρες...
Παράθεση

Imadlak (Άννα)

Τιμώμενο Μέλος

H Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Παραγωγός και μας γράφει απο Ουγγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,923 μηνύματα.

H Imadlak έγραψε: στις 08:02, 23-05-13:

πρωινός...ξυπνάω πάντα πολύ νωρίς το πρωί, έχω δεν έχω κάτι να κάνω!! δεν μου αρέσει να χάνω τις ώρες της μέρας, αλλά δεν μπορώ να κοιμηθώ και πολλές ώρες!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια