Σεξ σε μεγάλη ηλικία

nickolasath

Νεοφερμένος

Ο nickolasath αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.

Γεια σας,

Πείρα το θάρρος να γράψω στο φορουμ για ένα θέμα που αντιμετωπίζω. Αυτόείναι ότι είμαι 20 χρονών και δεν έχω κάνει ακόμη κάποια σχέση... το ξέρω πωςσας ακούγεται πολύ περίεργο, όμως συμβαίνει... Ενώ έχω φίλους και φίλες, ενώβγαίνω συχνά έξω, ενώ σπουδάζω σε άλλη πόλη, σε μια πολύ καλή σχολή... στοσυγκεκριμένο θέμα δεν τα πάω καθόλου καλά. Το πιο περίεργο είναι πως δεν δίνωκαθόλου την εικόνα κάποιου που δεν έχει ως τώρα κάνει σχέση και σεξ... Είμαικατά ένα περίεργο τρόπο ντροπαλός... ενώ όταν πρόκειται για χαβαλέ και λοιπάδεν έχω ιδιαίτερο κόλλημα, όταν πρόκειται να μιλήσω με κάποια κοπέλα που μαρέσει, δεν ξέρω τι να πω, πως να ανοίξουμε θέμα για συζήτηση κλπ... Τώρατελευταία μου καρφώθηκε η ιδέα να πάω σε οίκο ανοχής... κάπου εκεί σκέφτομαιότι δεν αξίζει να θυμάμαι πως η πρώτη γυναίκα που έκανα σεξ ήταν μια .... μετά σκέφτομαιπως είμαστε στον 21ο αιώνα και αυτά είναι ξεπερασμένα ... μετά βλέπω 14χροναπου τα έχουν είδη κάνει όλα και πραγματικά έχω φρικάρει... και αυτό είναι κάτιπου κανείς στον περίγυρο μου δεν γνωρίζω, γι αυτό και μου είναι πιο δύσκολο...στη συνέχεια σκέφτομαι κιόλας πως ίσως μια κοπέλα αν της έλεγα πως δεν έχωεμπειρίες θα γέλαγε μαζί μου... όλα αυτά στριφογυρίζουν συνεχώς στο μυαλό μουκαι είμαι αρκετά προβληματισμένος... ότι συμβουλή μπορείτε να δώσετε καλό θακάνει !





 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

vickydask

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η vickydask αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 359 μηνύματα.
διαβασα σεξ σε μεγαλη ηλικια και περιμενα να δω κανα thread με καμα σουτρα για γερους. χαχαα απογοητευτηκα. εε παλικαρι βρες καμια κοπελα που να σου αρεσει (και το αντιστροφο φυσικα) and go for it. τοσο απλα. α και σε ενημερωνω οτι δεν ειναι απαραιτητο να ανακοινωνεις το σεξουαλικο σου μητρωο καθε φορα πριν π@@@@εις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Solmyr

Δραστήριο μέλος

Ο Solmyr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 595 μηνύματα.

Γεια σας,

είμαι 20 χρονών και δεν έχω κάνει ακόμη κάποια σχέση... το ξέρω πωςσας ακούγεται πολύ περίεργο, ... Τώρατελευταία μου καρφώθηκε η ιδέα να πάω σε οίκο ανοχής... ... μετά βλέπω 14χροναπου τα έχουν είδη κάνει όλα και πραγματικά έχω φρικάρει... ...στη συνέχεια σκέφτομαι κιόλας πως ίσως μια κοπέλα αν της έλεγα πως δεν έχωεμπειρίες θα γέλαγε μαζί μου... !






1 Άλλαξε τον τίτλο.Στην αρχή νόμιζα για κανένα όντως μεγάλο σε ηλικία.20 χρονών είναι φυσιολογικό
2 Δε φαίνεται σε κανένα περίεργο επειδή πολύ απλά δεν είναι
3 Αν ελεγες σε καποια οτι δεν εχεις εμπειριες σε καμια περιπτωση δε θα γελαγε(εκτος αν ηταν...(το προφανες))
4 Δε βλεπω το λογο να πας σε οικο ανοχης.δεν εισαι 30+.ακομα 20 εισαι.τωρα αν θες τοσο πολυ πια και εισαι σε σημειο κατάρρευσης τοτε...να πας.ολα μια ιδεα ειναι εξαλλου.
5 το οτι καποια παιδια το εχουν κανει πριν απο εσενα δεν ειναι για να ανησυχεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

silverdog

Δραστήριο μέλος

Ο silverdog αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 550 μηνύματα.
θα σου ελεγα να πας σε πουτανα για να σου φυγει το οτι δεν εχεις κανει σεξ.Κατα τα αλλα οταν θα βρεις την καταλληλη δεν θα σταματας να πηδας οποτε μην σε στεναχωρει,το θεμα ειναι να βρεις την καταλληλη.Γενικα εγω στην ηλικια σου πηδαγα οποια μου καθοτανε δηλαδη προσπαθησε να μην εχεις αυστηρα κριτηρια και ψηλα το πηχη και το σεξ δεν προυποθετει σχεση ουτε καταλληγει παντα σε σχεση.Ολοι ντρεπομαστε λιγο πολυ,να χαμογελας πολυ εαν ντρεπεσαι ,ετσι τις κερδιζει το χαμογελο σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

infinity

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 190 μηνύματα.
μην πας σε πουτάνα, είναι το πιο χαζό πράγμα που μπορείς να κάνεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

silverdog

Δραστήριο μέλος

Ο silverdog αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 550 μηνύματα.
ναι δεν λεει η πουτανα,γιατι ειναι ενα τεταρτο το σεξ και δεν προλαβαινεις καν να τελειωσεις και δεν σε καλυπτει συναισθηματικα ουτε σου προσφερει τιποτα δηλαδη να σου ανεβασει το ηθικο,ειναι πολυ φτηνο το ολο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

infinity

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 190 μηνύματα.
ναι δεν λεει η πουτανα,γιατι ειναι ενα τεταρτο το σεξ και δεν προλαβαινεις καν να τελειωσεις και δεν σε καλυπτει συναισθηματικα ουτε σου προσφερει τιποτα δηλαδη να σου ανεβασει το ηθικο,ειναι πολυ φτηνο το ολο

ακριβώς αυτό. Καλύτερα να βρει μια κοπέλα στην ηλικία του, τι πουτάνα και μαλακίες λες και είναι γέρος :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Μία ώρα και δεν έχει πέσει η cliché γραμμή; Θα την πω εγώ. Απλά "να είσαι ο εαυτός σου". :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Μεγάλη ηλικία & i-school πάνε μαζί!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

greeklover13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο greeklover13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
παρε 090 και μιλα... χαχα πλακιτσα..
αφου λες εχεις φιλες γιατι δεν τους λες να σου γνωρισουν καποια φιλη τους ξερω γω να γινει παιχνιδι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tomi_77

Νεοφερμένος

Ο Θωμάς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
Γεια σας,

Πείρα το θάρρος να γράψω στο φορουμ για ένα θέμα που αντιμετωπίζω. Αυτόείναι ότι είμαι 20 χρονών και δεν έχω κάνει ακόμη κάποια σχέση... το ξέρω πωςσας ακούγεται πολύ περίεργο, όμως συμβαίνει... Ενώ έχω φίλους και φίλες, ενώβγαίνω συχνά έξω, ενώ σπουδάζω σε άλλη πόλη, σε μια πολύ καλή σχολή... στοσυγκεκριμένο θέμα δεν τα πάω καθόλου καλά. Το πιο περίεργο είναι πως δεν δίνωκαθόλου την εικόνα κάποιου που δεν έχει ως τώρα κάνει σχέση και σεξ... Είμαικατά ένα περίεργο τρόπο ντροπαλός... ενώ όταν πρόκειται για χαβαλέ και λοιπάδεν έχω ιδιαίτερο κόλλημα, όταν πρόκειται να μιλήσω με κάποια κοπέλα που μαρέσει, δεν ξέρω τι να πω, πως να ανοίξουμε θέμα για συζήτηση κλπ... Τώρατελευταία μου καρφώθηκε η ιδέα να πάω σε οίκο ανοχής... κάπου εκεί σκέφτομαιότι δεν αξίζει να θυμάμαι πως η πρώτη γυναίκα που έκανα σεξ ήταν μια .... μετά σκέφτομαιπως είμαστε στον 21ο αιώνα και αυτά είναι ξεπερασμένα ... μετά βλέπω 14χροναπου τα έχουν είδη κάνει όλα και πραγματικά έχω φρικάρει... και αυτό είναι κάτιπου κανείς στον περίγυρο μου δεν γνωρίζω, γι αυτό και μου είναι πιο δύσκολο...στη συνέχεια σκέφτομαι κιόλας πως ίσως μια κοπέλα αν της έλεγα πως δεν έχωεμπειρίες θα γέλαγε μαζί μου... όλα αυτά στριφογυρίζουν συνεχώς στο μυαλό μουκαι είμαι αρκετά προβληματισμένος... ότι συμβουλή μπορείτε να δώσετε καλό θακάνει !

ρε φιλε ετσι, οπως το εγραψες τον τιτλο, λεω και εγω θα ειναι κανα 40αρης και πανω...!!! Χαλαρωσε λιγο, ολα θα ερθουν στην ωρα τους, δεν εισαι ο μονος, υπαρχουν πολλοι που βρισκονται στην θεση σου και εννοειται πως δεν το λεω με την κακη την εννοια...!!! Ετσι οπως το εχεις γραψει ολο αυτο το κατεβατο, καταλαβαινω οτι σου εχει γινει εμμονη...!! πρεπει να το βγαλεις λιγο απο το μυαλο, και να κανεις κατι αλλο να ξεχαστεις..!! Μην αφηνεις να σε επηρεαζουν αλλοι...!! Τα πιο ωραια πραγματα ερχονται και γινονται εκει που δεν τα περιμενεις...!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Όλο και κάποια θα σου κάτσει του πούστη δηλαδή...ακόμα νέος είσαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αν το μόνο που θέλεις είναι να σταματήσεις να είσαι παρθένος μπορείς σίγουρα να πας σε έναν οίκο ανοχής. Μην γλυκαθείς όμως και μετά ψάχνεις για πόρνη κι όχι για κοπέλα γιατί θα είναι πολύ εύκολο να βρεις μία σήμερα.
Αν θέλεις η πρώτη σου φορά να είναι με κάποια που ποθείς ταμάλα φρόντισε να το βγάλεις από το μυαλό σου γιατί αν θες να γνωρίσεις κάποια με αυτό κολλημένο στο κεφάλι σου θα καταλήξεις να της πεις ''Γεια σου. Με λένε Αλέξανδρο. Θες να είσαι η πρώτη μου;''
Το να προσεγγίσεις μια κοπέλα είναι πολύ δύσκολο καμιά φορά. Ειδικά αν είναι σε περίεργη φάση του κύκλου της.
Μπορείς απλά να απλώσεις το χέρι σου (πονηρέ) και να της πεις
-Γεια σου. Με λένε Αγαμέμνονα.
-Γεια. Εμένα Κατερίνα.
-Τι λέει; Εδώ σπουδάζεις εσύ;
-Ναι. Εσυ;
-Ναι. Είμαι στην τάδε σχολή. Εσύ.
-Εγώ είμαι στη Φιλοσοφικη.
-Ααααα φιλοσοφικη. Εχω εναν ξάδερφο που έχει εναν γνωστό που ο η μάνα του δουλεύει εκεί καθαρίστρια. Ρούλα την λένε την ξέρεις;
-Αχαχαχαχαχ όχι. (την γλύκανες τώρα)
-Αχαχαχ. Έχεις ξανάρθει σ'αυτό το μαγαζί;
-Όχι πρώτη φορά. Εσύ;/ Ναι. Εσύ;
-Εγώ πρώτη φορά. Έρχεσαι συχνά;
-Ναι/Οχι έτυχε.
-Μαλιστα. Με τη σχολή πως τα πας? Σ'αρεσει?
-Ας μη το συζητησουμε αυτο αχαχαχ . Ειναι μεγάλη ιστορία.
(σημειο καμπης)
- Έχω χρόνο :) (την έλιωσες)
-Μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα
-Άντε? Πω πω. Ελα! Απίστευτο. Ναι κι εγώ το χω παθει. Κοίτα να δεις!
-Ναι και κατέληξα εδώ.
-Ευτυχως :)
-(η καρδιααα μου χτυπααα) χεχε :) εσύ; έχεις καμια μεγαααλη ιστορια να μου πεις;
-Τωρα δεν μου έρχεται κάποια αλλά την επομενη φορα που θα βρεθουμε μπορει κατι να μου ρθει.
- Το ελπιζω ;)
-Παίζεις κανένα μουσικό όργανο;
- Όχι. Δεν το χω με την τεχνη.
-Χαχα δεν πειράζει.
-Εσύ;
-Παίζω ντραμς.
-ΠΑΡΕ ΜΕ ΤΩΡΑ ΕΔΩ ΣΤΟ ΜΠΑΡ ΠΑΝΩ

Και κάπως έτσι τελειώνει μια όμορφη ιστορία μαζί κι εσύ.

Μην πεις ότι είναι η πρώτη σου φορα με την εξης προυποθεση. ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΠΩΣ ΜΠΑΙΝΕΙ ΤΟ ΠΡΟΦΥΛΑΚΤΙΚΟ.
Δικαιολογιες τυπου ''με την πρωην δεν εβαζα'' δεν πιανουν!
Κάνε εξάσκηση πολλές φορές!!!!
Δες καμία τσόντα..βασικά όχι..ξεκίνα με αμερικάνικες ταινίες που περιέχουν ερωτικές σκηνές (Βασικό ένστικτο) .
Γιατι αμα εχεις δει μονο τσοντες θα περασεις κατευθειαν στο ψητο και μπορει να το κανεις και ατσουμπαλα.


Ειμαι αρκετα συμβουλευτικη.
Μην δοκιμασεις κατι τετοιο μεχρι της 23 Γεναρη γιατι ο Ερμης ειναι αναδρομος και χτυπαει το ζωδιο σου. Οπότε δεν υπάρχει χώρος για ερωτικές προσπάθειες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
...ότι θα διάβαζα αμερικανιές στο φόρουμ δεν το περίμενα..:P
α, ρε Σόζυ ακτιβίστρια των ερωτικών σεναρίων :clapup:

υ.γ. ένα τόσο φυσιολογικό και αυτονόητο θέμα και τον 21ο αιώνα έχει καταντήσει δύσκολο πρόβλημα Ευκλείδειας γεωμετρίας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,057 μηνύματα.
είμαι 20 χρονών και δεν έχω κάνει ακόμη κάποια σχέση...
Όπως φαίνεται εσένα απλά σου έτυχε. Έχω φίλο 20 χρονών, που είναι παρθένος από επιλογή. Δηλαδή, από μικρός είχε σαν σκοπό να μην κάνει σχέση, παρά μόνον όταν θα έβρισκε την κοπέλα που πραγματικά θα ήθελε. Δεν την έχει βρει ακόμα. (Όχι, δεν είναι θρησκευόμενος). Όμως, δεν το κρύβει, αλλά το έχει δηλώσει πολλές φορές σε όλη την παρέα ότι είναι παρθένος και μας έχει αναπτύξει τα επιχειρήματά του. Το περίεργο? Τα πιο πολλά κορίτσια της παρέας θέλουν να σχετισθούν μαζί του, έχουν κάνει πολλές προσπάθειες, αλλά αυτός μένει βράχος. (Ίσως η ιστορία του φίλου μου, σου πει κάτι).

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
Για ποιο λόγο όμως Dias, πιστεύεις ότι το συγκεκριμένο θέμα της σεξουαλικής εμπειρίας, έχει φτάσει σε σημείο να θέτει ενοχές σε ορισμένους ανθρώπους; Κάτι τόσο όμορφο και φυσιολογικό, γιατί να πληγώνει κόσμο και ειδικά στις μέρες μας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,057 μηνύματα.
Για ποιο λόγο όμως Dias, πιστεύεις ότι το συγκεκριμένο θέμα της σεξουαλικής εμπειρίας, έχει φτάσει σε σημείο να θέτει ενοχές σε ορισμένους ανθρώπους; Κάτι τόσο όμορφο και φυσιολογικό, γιατί να πληγώνει κόσμο και ειδικά στις μέρες μας;
Νομίζω ότι η απάντηση είναι εύκολη: Η κοινωνία μας θεωρεί ότι οι άντρες πρέπει να έχουν σεξουαλικές εμπειρίες από νωρίς. Έτσι, αυτός που θα φτάσει στα 20 του παρθένος, να θεωρείται καθυστερημένος, οπότε λογικό είναι να πληγώνεται και να ντρέπεται κάποιος που έφτασε στην ηλικία αυτή και δεν του έχει ακόμα τύχει η πρώτη σεξουαλική εμπειρία. Ο φίλος μου, από ότι φαίνεται, έχει ξεπεράσει το πρόβλημα, καθώς ακολουθεί μια συνειδητή επιλογή του. Όμως, δεν είμαι και τόσο σίγουρος ότι θα βρει κάποια στιγμή την ιδανική του γυναίκα.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
...οι φίλες του όμως γιατί θέλουν να πάνε μαζί του; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ίσως γιατί θέλουν να το παίξουν δασκάλες στον άμαθο.
Ίσως γιατί θεωρούν ότι επειδή θέλει την ιδανική θα είναι και ρομαντικός και ζητάν κάτι ρομαντικό-παραμυθένιο. Ειδικά αν έχουν γνωρίσει πολλά σκληρόπετσα γρρρ αγοράκια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alex2395

Δραστήριο μέλος

Ο Aλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 600 μηνύματα.
...οι φίλες του όμως γιατί θέλουν να πάνε μαζί του; :hmm:


προφανως το βλεπουν ως προκληση...
κατι σαν να λεμε:Για να δουν ποια θα καταφερει να τον λυγισει.;)
Ισως να την βλεπουν και δασκαλες...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top