Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,815 μέλη και 2,441,799 μηνύματα σε 76,734 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 299 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Προσωρινές δουλειές χωρίς ιδιαίτερα προσόντα

gd89

Δραστήριο Μέλος

Ο gd89 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 205 μηνύματα.

O gd89 έγραψε: στις 12:07, 15-01-13:

Προσωρινές δουλειές χωρίς ιδιαίτερα προσόντα(μεταπτυχιακά,πτυχία ΑΕΙ/ΤΕΙ και τα ρέστα) τις οποίες κάνει κανείς....ακούω προτάσεις και ιδέες.

Θα με ενδιέφετε κάτι σε δουλειά από το σπίτι ή κάτι σε συγκεκριμένο χώρο,όχι ντελίβερι και τέτοια....3-5 ωρίτσες και να βγάζω κάπου 100-150e,μια ιδέα είναι να μοιράζω φυλλάδια στα πανεπιστήμια και άλλους όπως κάνουν οι μαύροι πολύ.

Και κάτι από το ίντερνετ θα με ενδιέφερε πολύ,έχοντας μια ενασχόληση με το θέατρο(ερασιτεχνική) βρήκα ένα site που ζητάει σχολιαστές-αρθρογράφους χωρίς προσόντα....έστειλα και περιμένω,βέβαια δεν ξέρω αν κόβουν έστω ελάχιστον χαρτζηλίκι ή το κάνεις για την ψυχή της μάνας σου.

Ακούω άλλες.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

H Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,878 μηνύματα.

H Gilda Ας διάβαζες να πέρναγες.. έγραψε: στις 12:42, 15-01-13:

100-150 το μήνα εννοείς?
Παράθεση

Backdrop

Πολύ δραστήριο μέλος

H Backdrop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 477 μηνύματα.

H Backdrop έγραψε: στις 12:52, 15-01-13:

http://www.in2life.gr/everyday/caree...6/article.aspx

+
πούλα στο διαδίκτυο οτιδήποτε είναι παλιό, δε σου αρέσει ή πολύ απλά πιάνει χώρο στο σπίτι (όχι τη γιαγιά)
Παράθεση

gd89

Δραστήριο Μέλος

Ο gd89 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 205 μηνύματα.

O gd89 έγραψε: στις 12:57, 15-01-13:

Αρχική Δημοσίευση από Gilda
100-150 το μήνα εννοείς?
Ναι,άντε μέχρι 90-100e,χαρτζηλίκι δηλαδή,όχι για να ζεις κάτι.

Αρχική Δημοσίευση από Lizsa
http://www.in2life.gr/everyday/caree...6/article.aspx

+
πούλα στο διαδίκτυο οτιδήποτε είναι παλιό, δε σου αρέσει ή πολύ απλά πιάνει χώρο στο σπίτι (όχι τη γιαγιά)
Πολύ καλό....
Ευχαριστώ.
Παράθεση

Ερινύς (Rin)

Τιμώμενο Μέλος

H Rin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 12,219 μηνύματα.

H Ερινύς Ab aeterno. έγραψε: στις 13:01, 15-01-13:

Αρχική Δημοσίευση από gd89
Προσωρινές δουλειές χωρίς ιδιαίτερα προσόντα(μεταπτυχιακά,πτυχία ΑΕΙ/ΤΕΙ και τα ρέστα) τις οποίες κάνει κανείς....ακούω προτάσεις και ιδέες.

Θα με ενδιέφετε κάτι σε δουλειά από το σπίτι ή κάτι σε συγκεκριμένο χώρο,όχι ντελίβερι και τέτοια....3-5 ωρίτσες και να βγάζω κάπου 100-150e,μια ιδέα είναι να μοιράζω φυλλάδια στα πανεπιστήμια και άλλους όπως κάνουν οι μαύροι πολύ.

Και κάτι από το ίντερνετ θα με ενδιέφερε πολύ,έχοντας μια ενασχόληση με το θέατρο(ερασιτεχνική) βρήκα ένα site που ζητάει σχολιαστές-αρθρογράφους χωρίς προσόντα....έστειλα και περιμένω,βέβαια δεν ξέρω αν κόβουν έστω ελάχιστον χαρτζηλίκι ή το κάνεις για την ψυχή της μάνας σου.

Ακούω άλλες.
Είχα δει στο facebook ότι από το 18-24 ζητάνε στην Θεσσαλονίκη νέα παιδιά για να μοιράζουν καθημερινά φυλλάδια 3 ώρες/μέρα...για τις info άμα ενδιαφέρεσαι στείλε ΠΜ, μην τα γράφω εδώ τα στοιχεία επικοινωνίας...
Παράθεση

gd89

Δραστήριο Μέλος

O gd89 έγραψε: στις 13:04, 15-01-13:

Στείλε pm τα στοιχεία να το κοιτάξω.
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Επιφανές Μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 13,507 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 18:32, 15-01-13:

Βρες την πιατσα των λαθρομεταναστων στην πολη σου και αραξε εκει μαζι τους, αμα σε παρεις κανεις θα βγαλεις το μεροκαματο σου... 3-4 φορες των μηνα να σε παρει καποιος, εβγαλες το μηνιατικο που ζητας
1
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    sofiii1995

Βρείτε παρόμοια