Ασχολία για το καλοκαίρι

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Για αλλη μια φορα το καλοκαιρι κοντευει...!
Φετος δεν θελω να ειμαι παλι οπως περσυ... Θελω να βγαινω, θελω να πινω κλπ, αλλα δεν θελω να ξυπναω 9η ωρα το βραδυ, να βγαινω αμεσως, να γυρναω κατα τις 4-5, να λιωνω στο pc και καπια στιγμη το πρωΐ να κοιμαμε..

Η πρωτη λυση που σκευτικα (και θα την εφαρμοσω) ειναι να πηγενω καμια φορα δουλεια με τον πατερα μου. Το θεμα ομως ειναι οτι ο μπαμπας μου δεν δουλευει και συχνα...
Και εκτος αυτου θελω να κανω και κατι αλλο... Σκευτικα να ξανα αρχισω bodybuilding. Πριν λιγες μερες με ρωτισε ενας γνωστος αν θελω να παιξω Rugby στην ομαδα τις Ροδου. Και δεν ξερω τι να κανω τελικα...
Το Bodybuilding μου αρεσει, αλλα φοβαμε οτι καπια στιγμη δεν θα εχω κινιτρο να πηγενω στο γυμναστιριο και θα το παρατισω παλι.
Απο την αλλη το Rugby, απο τους λιγους αγωνες που εχω δει δεν μου αρεσει και τοσο (σε αντιθεση με το αμερικανικο footbοl) και στην ομαδα οι μικροτεροι ειναι 20φευγα με 30..

Εσεις εχετε καμια ιδεα;..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
προσωπικά το body building δεν μου αρέσει καθόλου. αυτοι οι σφιχτερμαν με τσαντίζουν πάρα πολύ που συνέχεια επιδεικνυουν το σώμα τους. από την άλλη το ράγκμπι είναι ένα άθλημα που θα γεμίζεις μελανιές και θα έχεις αρκετά ράμματα. και εγώ θα προτιμούσα το football.ως γυναίκα μου αρέσει πιο πολύ το semi contact...
στην αθήνα αν σε ενδιαφέρει έχει ομάδα football
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ειπαμε... 3 μηνες θα ασχολιθω... Αλλα ακομα και αν το κρατισω ουτε καμια ψωναρα ειμαι ουτε θα περνω αναβολικα κλπ... Χαλαρα και ωραια, οποτε δεν θα εχω και τπτ να δειχνω...
Στην αθηνα τι να κανω;... Στην ροδο θελω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top