Master chef 2

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
για τον κωσταντίνο στεναχωρήθηκα, μαγειρικά, που έφυγε,
άλλα δυστυχώς τα έκανε μούσκεμα στο τέλος.

για τον αντρέα δεν μπορώ να πω το ίδιο.

ο μα γκαντ,εγώ να δεις. :no:
Παρόλο που είναι γνωστό οτι όλα είναι στημένα,το πήρα πολύ κατάκαρδα.
Μου φάνηκε λίγο σαν να παραιτήθηκε εκουσια,λόγω της κατάστασης μεταξύ διαγωνιζόμενων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ajusshi

Διάσημο μέλος

Ο η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
ο μα γκαντ,εγώ να δεις. :no:
Παρόλο που είναι γνωστό οτι όλα είναι στημένα,το πήρα πολύ κατάκαρδα.
Μου φάνηκε λίγο σαν να παραιτήθηκε εκουσια,λόγω της κατάστασης μεταξύ διαγωνιζόμενων.


στημένα είναι; λες; :hmm:

και γω τον είδα λίγο αδιάφορο στη δοκιμασία, αλλά εντάξει,
λίγο πριν την πηγή ήταν, ας άντεχε λίγο ακόμη,
έτσι κι'αλλιώς είχε συμμάχους στο παιχνίδι,
αριστοτέλη, γεράρδο, άγγελο μπακόπουλο.

ίσως ήταν ο καλύτερος μάγειρας εκεί μέσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Δὲν καταλαβαίνω γιατί ἀναρωτιέστε γιὰ τὸν Κων/νο. Ὁ συγκεκριμένος ἀπὸ τὴν πρώτη στιγμὴ ποὺ μπῆκε στὸ παιχνῖδι, διακήρυσσε συνεχῶς σὲ ὅλους τοὺς τόνους ὅτι αὐτὸς εἶναι ὁ καλύτερος ἀπὸ ὅλους καὶ ὅτι εἶναι πολὺ ἔμπειρος μάγειρας (ἀφῆστε ποὺ εἶχε καὶ αὐτὸν τὸν σπαστικὸ τρόπο ὁμιλίας). Δὲν τὸ περίμενε δηλαδὴ ὅτι οἱ ὑπόλοιποι θὰ τὸν ἀπομονώσουν; Ἔχω τὴν ἐντύπωση ὅτι τὴν εἶδε Ἄκης καὶ νόμιζε ὅτι θὰ νικήσῃ μὲ περίπατο. Προφανῶς ὅμως φέτος ἡ παραγωγὴ ἀποφάσισε νὰ μὴν τὸ κάνῃ ὅπως πέρισυ ποὺ ἀπὸ τὴν ἀρχὴ φαινόταν ποιός θὰ εἶναι ὁ νικητής...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
O Γραμματικόπουλος έπρεπε να φύγει δυστυχως η κλίκα θα μείνει ως το τέλος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ajusshi

Διάσημο μέλος

Ο η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
δεν νομίζω ότι έφταιγε η παραγωγή που ο κωσταντίνος
δεν μπόρεσε να ψήσει σωστά ένα κομμάτι κρέας.

όσο αφορά τις μαγειρικές του γνώσεις, αυτός και ο μπάμπης κουντούρης
έχουν τις περισσότερες, στις ικανότητες έπασχε. (να βγάλει σωστά αυτά που ξέρει)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
Δὲν καταλαβαίνω γιατί ἀναρωτιέστε γιὰ τὸν Κων/νο. Ὁ συγκεκριμένος ἀπὸ τὴν πρώτη στιγμὴ ποὺ μπῆκε στὸ παιχνῖδι, διακήρυσσε συνεχῶς σὲ ὅλους τοὺς τόνους ὅτι αὐτὸς εἶναι ὁ καλύτερος ἀπὸ ὅλους καὶ ὅτι εἶναι πολὺ ἔμπειρος μάγειρας (ἀφῆστε ποὺ εἶχε καὶ αὐτὸν τὸν σπαστικὸ τρόπο ὁμιλίας). Δὲν τὸ περίμενε δηλαδὴ ὅτι οἱ ὑπόλοιποι θὰ τὸν ἀπομονώσουν; Ἔχω τὴν ἐντύπωση ὅτι τὴν εἶδε Ἄκης καὶ νόμιζε ὅτι θὰ νικήσῃ μὲ περίπατο. Προφανῶς ὅμως φέτος ἡ παραγωγὴ ἀποφάσισε νὰ μὴν τὸ κάνῃ ὅπως πέρισυ ποὺ ἀπὸ τὴν ἀρχὴ φαινόταν ποιός θὰ εἶναι ὁ νικητής...

Ο σπαστικός τρόπος ομιλίας που κολλά;
Αυτό είναι τέρμα υποκειμενικό.Μπορώ να πώ το ίδιο π.χ. για τον Μπάμπη,αλλά ποιος νοιάζεται; :P
Άλλωστε,η αλήθεια να λεγεται,ας είναι ψώνιο,έχει ταλέντο,είναι πορωμένος με τη μαγειρική και πάνω απο όλα δεν είναι υποκριτής.
Δηλαδή εμένα μου τη σπάει πιο πολύ ο Πορφύρης,που είναι σχεδόν αόρατος σε όλη τη διάρκεια του διαγωνισμού.
Ούτε τον ρωτούν για κάτι όπως τους άλλους συμπαίκτες,ούτε βοηθά απο τον εξώστη,ούτε ξεχωρίζει για τις μαγειρικές του ικανότητες.Ούτε καν του δίνουν κάτι αξιόλογο στις ομαδικές,αφού μονο σιρόπια μπορεί να φτιάχνει. :rolleyes:
Κάτι σαν τη Μαργαρίτα Βεισακη στο προηγούμενο μαστερ σεφ.
Και το πιο εκνευριστικό είναι έχουν επιλέξει να τον κρατήσουν στο παιχνίδι.

Απλά ο Σαρρημ δεν προορίζεται για σεφ γκουρμε γεύσεων.Είναι πιο μερακλής.
Ούτε έχει την εμφάνιση του Άκη.Αν και ο Άκης ,κατ'εμε,μαγειρεύει γουρουνίσια.
Ο Αποστολάκης άξιζε να είναι στη θέση του.
Αλλά βλέπεις,δεν έχουν όλοι την όρεξη να κατασκηνώνουν στη σοουμπιζ οπως Άκηδες και μπαγλαμάδες. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ajusshi

Διάσημο μέλος

Ο η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
O Γραμματικόπουλος έπρεπε να φύγει δυστυχως η κλίκα θα μείνει ως το τέλος


έχεις δίκιο, όταν έμεινε στον διαγωνισμό αποχωρισμού
ενώ είχε μακράν το χειρότερο πιάτο έμεινα εμβρόντητος.

καραμπινάτη βοήθεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Κάποιοι συγκρίνουν τον Άκη με το κωνσταντίνο
καμία σχέση ο Άκης βγήκε πρώτος εξαιτίας της κλίκας που ήταν μέρος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ajusshi

Διάσημο μέλος

Ο η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
ώρε πουστιά ο γραμματικόπουλος!

στα ίσια!

κοριτσάκι με αλογουρά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ajusshi

Διάσημο μέλος

Ο η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
κριτής η μπουμπούκα με μπεκατόρου και μαντ!

πίσω στην νετ.

μιλαν-μπάρτσα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Καλά η μπουμπούκα έδωσε ρεσιτάλ χθες με αυτή τη στημένη ομιλία της. Λες και έκανε εκπαιδευτικό σεμινάριο ήταν.

Κορίτσια το φόρεμα της Μπεκατώρου, το ροζ με τη μαύρη κορδέλα, δεν ήταν τέλειο???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
Φοκε,τότε με αυτό τί εννοούσες;
ο κοκκινομάλης είναι το ίδιο εκνευριστικός με τον Ακη από το 1o master chef
___________________________
Λοιπόν,για να καλύψω το κενό του Σαρρημ,θα αποκτήσω μια νέα συμπάθεια,τον Γεράρδο.:P

Ο Λαζάρου πόσες φορές λέει τη λέξη ''οξύτητα'' ; αχαχαχ
Αχαααα καλά είπε ο άλλος,οτι ο Γραμματικόπουλος προστατεύει τον Πορφύρη. Τώρα μάλιστα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Ajusshi

Διάσημο μέλος

Ο η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
αν ήμουν στη θέση του γεράρδου,

έτσι όπως έσκυβε να με φιλήσει ο γραμματικόπουλος,
θα τον έφτυνα στη μούρη.

γεράρδε ξύπνα!

σε φτύνουν δε βρέχει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hlianna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Hlianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 286 μηνύματα.
Μιας και το βλεπω φανατικα 4 μου ειναι εξαιρετικα αντιπαθεις !!

Κων/νος, Γραμματικοπουλος, Μπαμπης και ο αλλος ο κλαψιαρης(δεν θυμαμαι το ονομα του) αυτος που ψηφισαν τωρα να διαγωνιστει μαζι με τον Γεραρδο!

θελω να νικησει ο κρητικος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
^ Σωστόοοοος ο ajusshi !

Επιτέλους βγήκε προτεινόμενος ο Πορφύρης,yeah !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
Ξύλο που θα πέσει αν παραμείνει ο κλαψιάρης . :rant:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ajusshi

Διάσημο μέλος

Ο η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
μάλλον φεύγει γεράρδος, κρίμα.

θα χαρεί το κοριτσάκι με την αλογουρά.

ωχ, 9 λουκάκος!

μπράβο ρε γιώργη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
Επιτέλους έφυγε ένας μετριότατος υποψήφιος -φαντασμα,δουλος του Γραμματικόπουλου .
Αντε και πολύ έκατσε.:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
φίλε μου, αν έμενε ο μικρός θα είχα ρίξει ΤΑ καντίλια. Τους γαμησε ο Γιωργάκης Ενυγουει, από την πούστια του Γραμμ. θέλω να απαλλαγούμε, και από τον Μπάμπη που το παίζει και ηθικολόγος να πούμε, αλλά δεν το βλέπω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Barista. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Πάλι καλά που έφυγε η Βαλεντίνα και ο κλαψιάρης...
Έχουν γίνει όλοι σκατά, Μπάμπης, Γραμματικόπουλος κλ.. ειδικά απ' το Μπάμπη δε το περίμενα.. Υποκρίταροι.
Μόνο ο Αριστοτέλης με το Γεράρδο κρατάνε χαρακτήρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top