Φωτογραφίζοντας τα κατοικίδιά μας!

Mikikikou

Νεοφερμένος

Η Mikikikou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
:) Άντε μιά και δέν έχουμε τί να κάνουμε άς δείξουμε ο ένας στον άλλο photos απο τα κατοικίδια μας.

Τί λέτε καλή ιδέα?:hmm:
Δεκτοί και αυτοί που δέν έχουν κατοικίδια αλλά θέλουν να σχολιάσουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Mikikikou

Νεοφερμένος

Η Mikikikou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Άς κάνω εγώ την αρχή.
Έχω 6 κατοικίδια σύνολο 4 σκυλούνια και 2 γατούλες
Αυτή είναι η Scary και είναι το νέο μέλος της οικογενείας μας
1.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Κούκλα! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.

thodoris7

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο thodoris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Τεχνικός. Έχει γράψει 213 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ο Vector, 1,5 ετών τώρα:
HPIM0848.JPG

Η Ζαν, 12 ετών τώρα:
Zan.jpg

:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
η Jesse, την ειχαμε απο κουταβι στην Αφρικη, αντεξε 12 χρονια μεχρι που πεθανε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • jesse.jpg
    jesse.jpg
    85 KB · Εμφανίσεις: 362

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
η Jesse, την ειχαμε απο κουταβι στην Αφρικη, αντεξε 12 χρονια μεχρι που πεθανε

κ η γάτα; κάνει πάρτυ που λείπει σκυλίσια σκιά από το σπίτι;;;:P

ο Λόλεκ κ ο Μπόλεκ μου στο αβατάρ μου, που ακόμα δεν έχουν κλείσει τον πρώτο χρόνο ζωούλας τους...

α και ο αδελφός μου, μόνο που δεν βγαίνει φωτογραφίες...:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Άς κάνω εγώ την αρχή.
Έχω 6 κατοικίδια σύνολο 4 σκυλούνια και 2 γατούλες
Αυτή είναι η Scary και είναι το νέο μέλος της οικογενείας μας
View attachment 821

Τι κουκλί είναι αυτό???????
Να τη χαίρεσαι την κούκλα Mikikikou μου. Πραγματικά είναι το κάτι άλλο! :inlove: :inlove: :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thodoris7

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο thodoris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Τεχνικός. Έχει γράψει 213 μηνύματα.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Δεν εχω προσφατες φοτογραφιες τους κρονου μου, αλλα καπια στιγμη θα βγαλω και θα ποσταρω, ειναι πραγματικα απιστευτο ζωο!
Mikikikou πολυ ομορφη rottweilerινα! Αλλα οταν μεγαλωσει λιγο ακομα μην της δινετε τοσο φαΐ γιατι θα παχυνει πολυ... ειδη ειναι αλλα μια και ειναι στην αναπτυξη δεν πειραζει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
μπουχου εγω πως θα βάλω τον αντρα μου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thodoris7

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο thodoris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Τεχνικός. Έχει γράψει 213 μηνύματα.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Καλα μιλαμε ολα σας τα παιδακια ειναι κουκλια ετσι;
Mikikikou,Michelle,thodoris,hunter,ifrit ειναι τρελα ετσι;
να σας ζησουν τα κουκλια!

Εδω ειναι ειναι δυο τρεις απο τον Νωε που πλησιαζει τα 2χρονια ζωης!:D


Αυτη την ηθελε σε περιπτωση που κατεβαινε στις Δημοτικες εκλογες.Να κοιταει το απειρο και να στοχαζεται ενα πραγμα...:upside:


εδω ξεκουραζεται γιατι ηταν κουραστικη η μερα...:P


Απλωνουμε την κορμαρα γιατι πιαστηκαμε στην καρεκλα...(εντωμεταξυ οταν κοιμαται απλωτος μετα θελει παντα χτενισμα γιατι ειναι το "οσα παιρνει ο ανεμος".:whistle: (μοιαζουμε σ'αυτο)


Ε...αφου βαρεθηκαμε το τεντωμα ξανγυρισαμε στην καρεκλα...μην μας περασουν και για υπναραδες!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Μαριο τι κουκλί γατί είναι αυτό? :inlove: :clapup:
Γλύκα είναι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Σ'ευχαριστω πολυ Maggie μου!!!!!!:kissing: :happy: :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
λοιπόν επειδή έχω πολλά ζωάκια σας στελνω πρώτα τις 3 απο τις 5 χελωνες που έχω στο ενυδρειο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Μάριε είναι ΤΕΛΕΙΟΣ, στο χω ξαναπεί! Μου θυμίζει πολύ τον Vector στο πιο μακρύτριχο :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Oντως μοιαζει πολυ με τον Vector...:D
Η ρατσα του δικου μου δεν ειναι Περσιας που λενε πολλοι, αλλα ονομαζεται "russian blue" αλλα ολοι οι Μπλε Ρωσσοι ειναι με κοντη τριχα και πρασσινα ματια, ενω ο δικος μου ανηκει στην κατηγορια "nebelung" (μακρυτριχος και καφε ματια) και ειναι αρκετα σπανιος.(ψωναρα:P )
Βασικα αν δεις τι λεει κατω κατω για τ ματια των nebelung δεν ισχυει με τον δικο μου...
Αλλα απο βιβλιο γατιων εχω δει οτι οι nebelung μπορει να εχουν και καφε ματια.
Εσενα εκτος απ' τον Βικτορ που ειναι κουκλος και με ωραιο ονομα ΒΤW, μαματη ειναι και ΖΑΝ ειναι πολυ κουκλα!:inlove:
Βαλε κι αλλες φωτος τους βρε!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Η Ζαν είναι Τσιντσιλά (ούτε αυτή είναι Περσίας που λένε μερικοί), καθαρόαιμη. Ο Vector ήταν αδεσποτάκι, αν και η κτηνίατρος μου είπε οτι είναι ίδιος με βρετανική μπλε. :)
Μωρε δεν βάζω περισσότερες γιατί όλες οι πρόσφατες που έχω είναι απο κινητό κ βαριέμαι να τις περάσω... Και αυτή που έβαλα είναι περσινή...

ΥΓ: ΒΕκτορ, όχι ΒΙκτορ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top