Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,225 μέλη και 2,423,300 μηνύματα σε 75,645 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 314 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Τι θα θέλατε να γίνετε πραγματικά στη ζωή σας;

InSheerPleasure (Γιάννης)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 93 μηνύματα.

O InSheerPleasure έγραψε: στις 13:58, 10-03-13:

Επαγγελματίας πιανίστας, αλλά... για να σπουδάσεις μουσική σ'αυτή τη χώρα (σωστά) πρέπει να είσαι ο πρωθυπουργός της χώρας και να σου τρέχουν από παντού. Κατά τ'άλλα, μ'αρέσει πάρα πολύ η Ψυχολογία που έχω επιλέξει κιόλας! Άντε να δούμε και με τις ισοπεδωτικές αλλαγές του "Αθηνά" τι θα γίνει, όμως, γιατί αν μας συγχωνεύσουν με Κοινωνιολογία και Κοινωνική Ανθρωπολογία... ούτε αυτό δε θα μπορέσω να γίνω.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Italian dream... (Βιβή)

Διακεκριμένο μέλος

H Βιβή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας . Έχει γράψει 1,660 μηνύματα.

H Italian dream... μέρες παράξενες, θαυμάσιες μέρες... έγραψε: στις 14:11, 10-03-13:

Αρχική Δημοσίευση από Devian
Ο καλυτερότερος!

Για όσους δεν καταλαβαίνουν, εδω
Πλακα πλακα, παντα ονειρευομουν να ημουν σαν τον γουολτερ.. Σαν την Ολιβια βασικα, που ειναι και FBI

Στο θεμα μου τωρα, καταρχην ότι και να κανω θα ήθελα να πάω Ιταλία, Ρωμη... Να δουλεψω σε μια πολύ μεγαλη εταιρία, και εκει ναι, μαλλον θα ηθελα κατι τετοιο, σ στυλ Olivia Danam, ή και Astrid δεν με χαλαει καθολου... Να παντρευτω με εναν ελληνα (ααα σε αυτο το θεμα είμαι κάθετη!) και να κανω παιδακια γουτσου γουτσου... Μετα αφού θα έχω μία πολυτελή ζωη και πολύ money φυσικα, θα πηγαινω ελλαδα 4-5 φορες τον χρονο (μην ξεκοψουμε κιολας!) Αυτα....

ΑΑΑ, επισης θα ηθελα να παιζω κιθαρα σε ενα συγκροτημα... Ενα μεγαλο συγκροτημα... Ξες να μην ειμαι και ο ΝΟ1 σταρ, απλα να ειμαι εκει...

Αχχχχ όνειρα.....
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Θάλεια

Επιφανές Μέλος

H Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,788 μηνύματα.

H Θάλεια έγραψε: στις 15:00, 10-03-13:

Κομμώτρια. Α και χοντρή. Χοντρή κομμώτρια.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

CiNeFiL (Skank in the air)

Περιβόητο Μέλος

H Skank in the air αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,397 μηνύματα.

H CiNeFiL Still forbidden έγραψε: στις 17:14, 10-03-13:

θα θελα να γινω συγγραφεας,ζωγραφος και σκηνοθετρια και να εχω ενα σπιτι στο οποιο θα δουλευω και θα ειναι στην μεση του πουθενα σε ενα δασος με πολλα πολλα ελατα,βουνα, χιονι και ομιχλη
επισης θα ηθελα να εχω μαγαζακι με διαφορα παλια ειδη,βιβλια με ξορκια και μαγικα φιλτρα στην Ναρνια ή σε ενα σκοτεινο χωριο σαν αυτο στην ταινια "the village"
οκκ γελαστε ελευθερα
6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

OoOkoβοldOoO

Περιβόητο Μέλος

H OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,344 μηνύματα.

H OoOkoβοldOoO έγραψε: στις 18:54, 10-03-13:

Αρχική Δημοσίευση από Θάλεια
Κομμώτρια. Α και χοντρή. Χοντρή κομμώτρια.
Αλήθεια, δεν μπορώ να σε φανταστώ χοντρή κομμώτρια
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Θάλεια

Επιφανές Μέλος

H Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,788 μηνύματα.

H Θάλεια έγραψε: στις 19:51, 10-03-13:

Αρχική Δημοσίευση από OoOkoβοldOoO
Αλήθεια, δεν μπορώ να σε φανταστώ χοντρή κομμώτρια
Χαχαχα, γιατί;;; Εγώ μπορώ!
Παράθεση

OoOkoβοldOoO

Περιβόητο Μέλος

H OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,344 μηνύματα.

H OoOkoβοldOoO έγραψε: στις 19:53, 10-03-13:

Ειδικά το χοντρή, με τίποτα
άντε το κομμώτρια, ναι!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Imadlak (Άννα)

Τιμώμενο Μέλος

H Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Παραγωγός και μας γράφει απο Ουγγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,923 μηνύματα.

H Imadlak έγραψε: στις 20:31, 10-03-13:

παραγωγός ταινιών...ή κριτικός κινηματογράφου ή σκηνοθέτης! βασικά κάτι που έχει να κάνει με ταινίες και κινηματογράφο!
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

merry poppins

Δραστήριο Μέλος

H merry poppins αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φωτογράφος και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 412 μηνύματα.

H merry poppins έγραψε: στις 18:41, 06-05-13:

ερευνητρια

Παράθεση

τρελή φιλόσοφος

Διάσημο Μέλος

H τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 878 μηνύματα.

H τρελή φιλόσοφος τουρου ρου,τουρου ρου,τουρου ρου έγραψε: στις 18:47, 06-05-13:

συγγραφέας!και το έχω βάλει κιόλας στο πρόγραμμα
Παράθεση

~Melania~ (Insomnia ♥)

Επιφανές Μέλος

H Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,760 μηνύματα.

H ~Melania~ ஜீBelieve me when I say...I loυe yoυ... έγραψε: στις 18:49, 06-05-13:

Θα ήθελα πάρα πολύ να γίνω αρχαιολόγος!

Να μου δινόταν η ευκαιρία να πάω στην Ασία και στην Αίγυπτο, να μελετήσω την ιστορία τους και να ανακαλύψω πράγματα...! Ειδικά στην Αίγυπτο, να πέρναγα χρόνια να μελετάω.Μεγάλη αγάπη η ιστορία
Πάντα θα είναι το όνειρο μου!
Παράθεση

Eupatridis (Χρήστος)

Δραστήριο Μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 334 μηνύματα.

O Eupatridis Πάντοτε στις σκιές ... έγραψε: στις 19:08, 06-05-13:

Αρχική Δημοσίευση από ~Melania~
Θα ήθελα πάρα πολύ να γίνω αρχαιολόγος!

Να μου δινόταν η ευκαιρία να πάω στην Ασία και στην Αίγυπτο, να μελετήσω την ιστορία τους και να ανακαλύψω πράγματα...! Ειδικά στην Αίγυπτο, να πέρναγα χρόνια να μελετάω.Μεγάλη αγάπη η ιστορία
Πάντα θα είναι το όνειρο μου!
Έτσι το φανταζόμασταν όλοι . Αν και στην πρακτική εφαρμογή ,είναι ατελείωτο σκάψιμο και ξεσκόνισμα κάτω απο θανατηφόρο ήλιο
Παράθεση

~Melania~ (Insomnia ♥)

Επιφανές Μέλος

H Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,760 μηνύματα.

H ~Melania~ ஜீBelieve me when I say...I loυe yoυ... έγραψε: στις 19:10, 06-05-13:

Αρχική Δημοσίευση από Eupatridis
Έτσι το φανταζόμασταν όλοι . Αν και στην πρακτική εφαρμογή ,είναι ατελείωτο σκάψιμο και ξεσκόνισμα κάτω απο θανατηφόρο ήλιο
Εμένα με συναρπάζει, πάραυτα.
Παράθεση

alis

Περιβόητο Μέλος

H alis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,012 μηνύματα.

H alis έγραψε: στις 19:12, 06-05-13:

Σκηνοθέτης. Όχι σε τεράστιες παραγωγές απαραίτητα αλλά όχι και μόνο indie, θα μου άρεσε να γυρίζω μία ταινία άνα δύο χρόνια και να ήμουν writer-director. Μετά θα μπορούσα να ανοίξω και μια εταιρεία παραγωγής που θα βοηθούσε και νέους σεναριογράφους-σκηνοθέτες-δημιουργούς να ξεκινήσουν στον χώρο.
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Maria Bluemind

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Maria Bluemind αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 68 μηνύματα.

H Maria Bluemind έγραψε: στις 19:47, 06-05-13:

Θα ήθελα να ζω σε ένα όμορφο χωριουδάκι στο εξωτερικό (προς Ολλανδία), το οποίο θα έχει δίπλα του ένα μικρό ποταμάκι και πολύ πολύ πράσινο γύρω γύρω. Να έχω ένα όμορφο σπιτάκι με σοφίτα και μια υπέροχη, γλυκειά, τρυφερή και αγαπημένη οικογένεια με τα παιδιά της να τρέχουν ανέμελα μαζί και να κυλιούνται στο χορταράκι.
Όχι όπως το φαντάζομαι αλλά και πάλι κάτι λέει!
Συμβιβάζομαι και στην Ελλάδα παρ' όλα αυτά Έχει και αυτή ωραία μέρη να ζήσεις!
Παράθεση

κερκος

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο κερκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 101 μηνύματα.

O κερκος έγραψε: στις 22:10, 20-05-13:

Επιχειρηματιας, τι επιλεγομενο να παρω;
Παράθεση

_Ηρώ_

Δραστήριο Μέλος

H _Ηρώ_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης . Έχει γράψει 254 μηνύματα.

H _Ηρώ_ έγραψε: στις 22:40, 20-05-13:

Χορεύτρια..
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,625 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε: στις 00:05, 21-05-13:

Το σημαντικοτερο ειναι για μενα, να μπορεις. Να θελεις και να μπορεις. Κι αν συμβουν αυτα, τοτε πραγματοποιουνται και τα ονειρα σου.

Και γιατι δεν εγινες; Ειναι αργα λες; Μια σχολη ισως σε προωθουσε εστω μεχρι εκει που μπορεις να φτασεις! Εκτος αν αλλαξες γνωμη στο μελλον..

Αρχική Δημοσίευση από Maria Bluemind
Θα ήθελα να ζω σε ένα όμορφο χωριουδάκι στο εξωτερικό (προς Ολλανδία), το οποίο θα έχει δίπλα του ένα μικρό ποταμάκι και πολύ πολύ πράσινο γύρω γύρω. Να έχω ένα όμορφο σπιτάκι με σοφίτα και μια υπέροχη, γλυκειά, τρυφερή και αγαπημένη οικογένεια με τα παιδιά της να τρέχουν ανέμελα μαζί και να κυλιούνται στο χορταράκι.
Όχι όπως το φαντάζομαι αλλά και πάλι κάτι λέει!
Συμβιβάζομαι και στην Ελλάδα παρ' όλα αυτά Έχει και αυτή ωραία μέρη να ζήσεις!
Και ειναι τοσο δυσκολο να το κανεις; Δε ζητας πολλα, τιποτα δε Ζητας. Υπαρχουν αλλοι που ακοπα ζητουν τον ουρανο με τα αστρα. Νεα εισαι, αν το θελεις πραγματικα, θα το κανεις! Αλλα περιμενε λιγο ακομα, ισως μεγαλωνοντας σου φυγει ή αντιθετως σου κατσει περισσοτερο σαν ιδεα.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη venividivici : 21-05-13 στις 12:45. Αιτία: merge - συνεχόμενα μηνύματα
Παράθεση

τρελή φιλόσοφος

Διάσημο Μέλος

H τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 878 μηνύματα.

H τρελή φιλόσοφος τουρου ρου,τουρου ρου,τουρου ρου έγραψε: στις 17:21, 21-05-13:

ψυχολόγος και μέχρι τα 35....
μετά να πάω να ζήσω στην εξοχή με τον άντρα μου και να γράφω............
Παράθεση

Maria Bluemind

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Maria Bluemind αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 68 μηνύματα.

H Maria Bluemind έγραψε: στις 17:53, 21-05-13:

Αρχική Δημοσίευση από mindcircus
Και ειναι τοσο δυσκολο να το κανεις; Δε ζητας πολλα, τιποτα δε Ζητας. Υπαρχουν αλλοι που ακοπα ζητουν τον ουρανο με τα αστρα. Νεα εισαι, αν το θελεις πραγματικα, θα το κανεις! Αλλα περιμενε λιγο ακομα, ισως μεγαλωνοντας σου φυγει ή αντιθετως σου κατσει περισσοτερο σαν ιδεα.
Μπορω να πω πως με ενθαρυνες λιγο!!
οντως δεν εινα κατι απιαστο, αλλα μου ερχετε δυσκολο να αφησω ολους τους συγγενεις μου εδω και να φυγω προς τα ξενα
Θα περιμενω οπως λες και εσυ να μεγαλωσω ομως, γιατι μπορει να αλλαξω γνωμη είτε για τους συγγενεις ειτε για το πως ονειρευομαι την ζωη μου είτε και για τα δυο
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος