Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,228 μέλη και 2,423,554 μηνύματα σε 75,660 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 292 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Τι θα θέλατε να γίνετε πραγματικά στη ζωή σας;

Mi_ka (Michelle)

Νεοφερμένος

H Michelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 36 μηνύματα.

H Mi_ka έγραψε: στις 22:39, 30-06-13:

αντρας
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γιαννης Κοβ

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Γιαννης Κοβ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 88 μηνύματα.

O Γιαννης Κοβ έγραψε: στις 22:46, 30-06-13:

Εισοδηματιας
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

quintana

Δραστήριο Μέλος

Ο quintana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 209 μηνύματα.

O quintana έγραψε: στις 23:10, 30-06-13:

ροκ σταρ
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

καποιος_καπου

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο καποιος_καπου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 464 μηνύματα.

O καποιος_καπου έγραψε: στις 23:45, 30-06-13:

Να γινω αρχιμαφιοζος.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Klaou2 (Κωστας)

Δραστήριο Μέλος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 257 μηνύματα.

O Klaou2 έγραψε: στις 00:44, 01-07-13:

Εγω ηθελα εδω και μερικα χρονια συγκεκριμενα πραγματα και ειναι καλο οτι ονειρευεσαι να προσπαθεις να πετυχεις. Θελω να τελειωσω το Βιολογικο, μετα μεταπτυχιακο-διδακτορικο και μετα Βοστωνη, σε καποιο απο τα καλυτερα πανεπιστημια ισως. Nobel παντα ο ανωτερος στοχος, αν και κατα καιρους αρχιζω να καταλαβαινω οτι ισως να μην ειναι τοσο τελειο το βραβειο οσο δειχνει. Η ιδεα του Walter Bishop δε με χαλαει καθολου, και οσο σε καποιους μοιαζει τρελο, θα θελα πολυ να το προσπαθησω. Καντε σχεδια για το μελλον σας, βημα βημα να φτανετε πιο κοντα στο στοχο. Γενικα ακουστηκαν τοσες ομορφες ιδεες, ειναι κριμα σε αυτες να προσθετετε τη λεξη "συμβιβαζομαι"....
Παράθεση

Dimitris_SM

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Dimitris_SM αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 206 μηνύματα.

O Dimitris_SM έγραψε: στις 00:49, 01-07-13:

Ενα πεδιο που με ενθουσιασε απο το γυμνασιο ηταν η ψυχολογια αλλα οχι να γινω ο γιατρος του καναπε...αλλα να κανω ερευνες για τον ανθρωπινο τροπο σκεψης,το υποσυνειδητο κτλπ.Δυστυχως ομως απο τεχνολογικη κατευθυνση δυσκολα πας εκει και ετσι επελεξα την δευτερη προτιμηση μου τα οικονομικα.
Παράθεση

φρι

Αποκλεισμένος χρήστης

H φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 1,288 μηνύματα.

H φρι . έγραψε: στις 00:50, 01-07-13:

ζιγκολό
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Isom1312

Δραστήριο Μέλος

Ο Isom1312 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Public Relations . Έχει γράψει 207 μηνύματα.

O Isom1312 έγραψε: στις 00:52, 01-07-13:

Έμπορος ναρκωτικών.
Παράθεση

dimitraKaran

Νεοφερμένος

H dimitraKaran αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 42 μηνύματα.

H dimitraKaran έγραψε: στις 01:10, 01-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από Isom1312
Έμπορος ναρκωτικών.

ίσως πραγματικά ελεύθερος και απενεχοποιημένος άνθρωπος..
Παράθεση

hack3r

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο hack3r αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,551 μηνύματα.

O hack3r έγραψε: στις 01:30, 01-07-13:

Αστροναύτης
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Isom1312

Δραστήριο Μέλος

Ο Isom1312 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Public Relations . Έχει γράψει 207 μηνύματα.

O Isom1312 έγραψε: στις 00:39, 02-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από dimitraKaran

ίσως πραγματικά ελεύθερος και απενεχοποιημένος άνθρωπος..
ε χασισι θα πουλαω.τι να πει και ο βενιζελος δλδ που εχει κατακλεψει τοσο κοσμο;
Παράθεση

artemaki (Άρτεμις)

Διάσημο Μέλος

H Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 900 μηνύματα.

H artemaki .- έγραψε: στις 00:41, 02-07-13:

Ειδες και συ τη διαφημιση ;
Παράθεση

maria7

Δραστήριο Μέλος

H maria7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 154 μηνύματα.

H maria7 έγραψε: στις 01:00, 02-07-13:

Εισαγγελέας.
Παράθεση

stefan87

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο stefan87 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 114 μηνύματα.

O stefan87 έγραψε: στις 11:09, 02-07-13:

μηχανικος αεροσκαφων!
Παράθεση

Itach1 (Τζουτζουμπρούτζος)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,170 μηνύματα.

O Itach1 THINK LESS, LIVE MORE έγραψε: στις 11:36, 02-07-13:

Πιλότος σε μαχητικό.
Παράθεση

hack3r

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο hack3r αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,551 μηνύματα.

O hack3r έγραψε: στις 23:31, 02-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από artemaki
Ειδες και συ τη διαφημιση ;
Ποια διαφήμιση?
Παράθεση

whitelioness (Porcupine)

Περιβόητο Μέλος

H Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,095 μηνύματα.

H whitelioness any pathetic cuties out there? έγραψε: στις 02:04, 03-07-13:

συγγραφεας/ταξιδιωτης/στοχαστης/animator/assassinator

στην χειροτερη πολυμιξερ
Παράθεση

καποιος_καπου

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο καποιος_καπου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 464 μηνύματα.

O καποιος_καπου έγραψε: στις 02:08, 03-07-13:

Με το αποσμητικο ΑΧΕ νομιζω

"Κανεις δεν συγκρινεται με εναν αστροναυτη"\

Παράθεση

ΑνεξαρτητηΛεμε

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H ΑνεξαρτητηΛεμε αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 82 μηνύματα.

H ΑνεξαρτητηΛεμε έγραψε: στις 09:46, 03-07-13:

Εγώ πιστεύω είμαι φτιαγμένη για το χώρο της άσκησης ή της διατροφής,ή αθλήτρια-προπονήτρια ή διατροφολόγος
Η άλλη μου μανία τα δόντια όποτε οδοντίατρος...
Παράθεση

Caramel C

Νεοφερμένος

H Caramel C αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.

H Caramel C :) έγραψε: στις 10:24, 03-07-13:

Καταρχάς αυτό με το οποίο θα ήθελα να ασχοληθω θα ήθελα να έχει σχέση με την τέχνη... μου αρέσει η Αρχαιολογία η διακόσμηση τα βιβλια και η μουσική... οποτε κάτι που να έχει σχέση ενα απο αυτά θα ηταν υπέροχο
Επιπλέον έχω μια τάση στο να φροντίζω πολύ τους άλλους και όχι μόνο τους ανθρώπους αλλά και τα όμορφα ζωάκια μας, οπότε μια γιατρός ή μια κτηνίατρος να γινομουν θα ήμουν πολύ ευτυχισμένη.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος