• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Άσπρα μαλλιά

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
πες του πως άδικα στεναχωριέται..., πολύ πιθανόν να βγάλει και άλλες :):D;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,773 μηνύματα.
Τώρα με τον κορονοϊό δεν με νοιαζει καθόλου αν έχω άσπρες τρίχες αλλά ποτε θα κόψω τα μαλλιά μου που έχουν γίνει παρθένο δάσος...
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,795 μηνύματα.
Παιδιά κομμωτήριο γιοκ για το επόμενο δίμηνο τώρα με τον κορωνιό. Τη βάψαμε, εγώ σκέφτομαι σοβαρά να πάρω ένα ξυράφι να τα θερίσω όλα να τελειώνουμε :P
 

Μάρκος Βασίλης

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Καισαριανή (Αττική). Έχει γράψει 1,871 μηνύματα.
Ευκαιρία να ανακαλύψετε όλες/οι τη γοητεία της χαίτης!:Ρ
 

harry akritas

Διάσημο μέλος

Ο harry akritas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,099 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,841 μηνύματα.
Ρουφιάνες άσπρες τριχες, μεγαλώνουν πολύ πιο γρήγορα από τις καστανές, πλέον ΚΑΙ στο μούσι.:bleh:
 

Μάρκος Βασίλης

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Καισαριανή (Αττική). Έχει γράψει 1,871 μηνύματα.
Κι όσοι έχουμε σγουρά/σπαστά μαλλιά θες να ανακαλύψουμε τη γοητεία της αφάνας για χάρη σου;:P

Ναι, θα είναι εξαιρετικό.Θα γεμίσουμε με Bob Ross εκεί έξω. :Ρ

Ρουφιάνες άσπρες τριχες, μεγαλώνουν πολύ πιο γρήγορα από τις καστανές, πλέον ΚΑΙ στο μούσι.:bleh:

Τι, όντως;
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,841 μηνύματα.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Valder, όταν ξεκινήσεις να βγάζεις και αλλού, να αρχίσεις να ανησυχείς :P

(Εγώ έχω ακόμη κάποιες λίγες στα πλάγια του κεφαλιού :P)
 

Μάρκος Βασίλης

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Καισαριανή (Αττική). Έχει γράψει 1,871 μηνύματα.
Και στα 2 ναι. Και το οτι έχω πλέον και στο μουσι, αλλά και οτι ΚΑΙ εκεί ΚΑΙ στο κεφάλι, οι άσπρες τριχες μεγαλώνουν με πολλαπλάσιο ρυθμό από τις κανονικές καστανές.:)

Γι' αυτό ο Γκάνταλφ είχε τόσα μαλλιά... Το κρατάω αυτό σαν τη χρήσιμη πληροφορία της ημέρας.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top