Σε ποια περιοχή μένετε και πόσο ευχαριστημένοι είστε;

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Mάλλον εννοεί πως σε 5 λεπτά φτάνει στη στάση του λεωφορείου που πάει παραλία (?)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

italian

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο italian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 52 ετών. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Ανατολική Αττική. Καλά είναι αλλά θα προτιμούσα να μένω στην επαρχία σε κάποια πόλη όπως η Καλαμάτα ή η Κατερίνη. Στα Χανιά που αποτελούν απωθημένο δεν έχω καταφέρει να πάω ακόμα, οπότε από αυτές που έχω επισκεφθεί θα διαλέξω τα Γιάννενα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Στην Πολιτεία.
Καλά είναι, καθαρά κτλ.
Όμως πολλές ανηφόρες ρε παιδιά... :(:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Δεν λέω μ'αρέσει η περιοχή στην οποία μένω (από τις καλύτερες της πόλης it seems) αλλά με το πέρας του Β Εξαμήνου την κάνω για αλλού, cause το ενοίκιο is TOO DAMN HIGH.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
όντως, εδώ γεννήθηκα και δεν το έχω κουνήσει ρούπι,
εδώ και περίπου 4 δεκαετίες.

όλα στα πόδια μου.
αρχαία, παλιά, σύγχρονη αθήνα.

δύο λεπτά στο κέντρο, πέντε λεπτά στην παραλία, όλες οι συγκοινωνίες και....
με εύκολη πρόσβαση στις πορείες :P
Στύλοι Ολυμπίου Διός. :inlove:

Από τις ωραιότερες περιοχές των Αθηνών και περίξ χώροι με μεγάλη ιστορία, για τους γνωρίζοντες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vivicoolgirl

Νεοφερμένος

Η Vivicoolgirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Στην Πολιτεία.
Καλά είναι, καθαρά κτλ.
Όμως πολλές ανηφόρες ρε παιδιά... :(:(:(

μια χαρά είσαι!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Κοίτα, το χει το κρυακι του.
Επίσης βόλτα είναι δύσκολο να πας, επειδή για να επιστρέψω σπίτι πρέπει να αντέξω τις ανηφόρες. Και για να πας σούπερ μάρκετ πρέπει να πας με το αμάξι στην Κηφισιά. Κατά τα άλλα, έχει διάφορα άλλα καλά η περιοχή. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Βοιωτία μεριά.
Κοντά στη Λιβαδειά μένω.
Μια χαρά είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lydiatav

Νεοφερμένος

Η lydiatav αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 91 μηνύματα.
καλαματα λογω σπουδων..καλα ειναι μωρε αλλα θελω να γυρισω αθηνα (λογω παρεας). το κεντρο, ειδικα βραδυ, δεν το αλλαζω με τιποτα. <3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
ναι αν θες στειλε μου :)
παντως η Αμαλιαδα εχει αναπτυχθει παρα πολυ και club και μπουζουκια και καφετεριες..για να μην μιλησω για τη Κουρουτα..
το λατρευω αυτο το μερος(εκτος απο την τοση υγρασια το καλοκαιρι)!! και φυσικα μενουν παρα πολλα παιδια εκει..
το μονο κακο ειναι οτι εκει σε ξερουν ολοι και δεν μπορεις να ξεφυγεις απο τιποτα..ακομα και να κλ@@@εις το μαθαινει ολος ο κοσμος ;)

Η Αμαλιάδα.Τα χωριά της είναι ακόμα στο 1800...χαχαχα :P Θα μας κόψουν και το λεωφορείο τώρα.Να δω σε τι σχολείο θα πηγαίνουμε...Τέλος πάντων η περιοχή είναι καλή αν χρειάζεται και άλλη ''ανάπτυξη'' ας πούμε...:confused::worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hlianna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Hlianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 286 μηνύματα.
Η Αμαλιάδα.Τα χωριά της είναι ακόμα στο 1800...χαχαχα :P Θα μας κόψουν και το λεωφορείο τώρα.Να δω σε τι σχολείο θα πηγαίνουμε...Τέλος πάντων η περιοχή είναι καλή αν χρειάζεται και άλλη ''ανάπτυξη'' ας πούμε...:confused::worry:

Κοιτα χωρια σαν την Ανδραβιδα ας πουμε δεν τα θεωρω τελειως για πεταμα..χωρια ομως οπως η Δαμιζα(ειμαι και απο κει:P) ε αυτο ειναι κλασικο χωριο με τα ολα του!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

L0uk0umas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η L0uk0umas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 282 μηνύματα.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Δήμο Αγίου Δημητρίου, πλησίον Μετρόμολ. Καλά είναι, δεν λέω, αν και προτιμώ τον Άλιμο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

τρελή φιλόσοφος

Πολύ δραστήριο μέλος

Η τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,290 μηνύματα.
ζωγράφου,αθήνα
εξαιρετική περιοχή πολύ αναβαθμισμένη,ευγενικοί άνθρωποι,πολλά πάρκα για βόλτες,πολλή άπλα,ελάχιστες πολυκατοικίες,ήσυχη περιοχή και πολλοι τόποι αναψυχής
σας άρεσε;
χαχα σας την έφερα
χάλια είναι! :mad::mad::mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grape

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η grape αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 195 μηνύματα.
Xαλκίδα αγάπη μου χρόνια...:)

Αλλα Κρήτη πιο μεγάλη (λόγω καταγωγής)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
καλαματα λογω σπουδων..καλα ειναι μωρε αλλα θελω να γυρισω αθηνα (λογω παρεας). το κεντρο, ειδικα βραδυ, δεν το αλλαζω με τιποτα. <3
Αν και είχα περάσει με το αυτοκίνητο από Καλαμάτα πηγαίνοντας Ολυμπία και΄μενα μ'άρεσε σαν πόλη.
Μου έμοιασε σαν μικρή και πιο απλωμένη Αθήνα.
Εγώ μένω Κρήτη και πρέπει να΄μαι η μοναδική στο νομό που μένω,Ρέθυμνο γαρ.:redface:
Περιοχή δε λέω.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grape

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η grape αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 195 μηνύματα.
Αν και είχα περάσει με το αυτοκίνητο από Καλαμάτα πηγαίνοντας Ολυμπία και΄μενα μ'άρεσε σαν πόλη.
Μου έμοιασε σαν μικρή και πιο απλωμένη Αθήνα.
Εγώ μένω Κρήτη και πρέπει να΄μαι η μοναδική στο νομό που μένω,Ρέθυμνο γαρ.:redface:
Περιοχή δε λέω.:P

:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:ζήτω το πατριωτάκι...Ο πατέρας μου είναι από Ρέθυμνο..η μάνα από Ηράκλειο:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devian

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Devian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 243 μηνύματα.
Καλά είναι στην Καλαμαριά μωρε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:ζήτω το πατριωτάκι...Ο πατέρας μου είναι από Ρέθυμνο..η μάνα από Ηράκλειο:(
Και νόμιζα ότι είμαι μόνη εδώ κάτω.:P
Στην Καλαμαριά είναι τέλεια.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Εγώ κατοικώ Πάτρα και στην περιοχή που μένω είμαι πολύ ευχαριστημένη, διότι δεν είναι στο κέντρο και έχουμε και δασάκι κοντά, και γενικά πολλά δέντρα.

Έχουμε μικρούς δρόμους για να κάνουμε ποδήλατο, και είμαστε πραγματικά ήσυχα :D.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 10 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top