Υλικό για την Gallery μας

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
οκ ξεκίνησα σιγά σιγά και βάζω πίνακες....

έχω ξεκινήσει με τον Gogh.... αλλά αυτό που με ανησυχεί είναι ο περιορισμένος χώρος που έχω για να ανεβάσω αρχεία....
ελπίζω να μου φτάσει ο χώρος για όλα όσα θέλουμε να βάλω....
το θέμα είναι αν δεν φτάσει ο χώρος, μπορεί να γίνει κάτι για να μου δωθεί περισσότερος? Michelle? Exposed? εσείς πείτε μου!
Σκέφτηκα την εκδοχή του να κάνω κάποιον άλλον λογαριασμό μόνο και μόνο για να μπορώ να έχω τον δικό του επιπλέον χώρο... ισχύει αυτό?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ:
ένα που κοίταξα τώρα τυχαία είναι 1013 χ 822 (Irises, Gogh, Vincent van)
όλα παίζουν πάνω κάτω εκεί ... λίγο πιο πάνω λίγο πιο κάτω ανάλογα και με τις πραγματικές διαστάσεις του κάθε έργου


edit
σε σύνολο έχω γύρω στα 213 ΜΒ (Γγνωστοί και άγνωστοι)

Τι λες ΤΩΡΑ???????


:worship::worship::worship:


YOU RULE AGAIN!!!


(σίγουρα δεν θα πίξεις με το ανέβασμα?)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Founes:
(σίγουρα δεν θα πίξεις με το ανέβασμα?)


εεε νταξ δεν τα ανεβάσω όλα και σε μία μέρα.....
χτες ανέβασα όλα του Van Gogh....
σήμερα αν θα ανεβάσω Μatisse....
γενικώς θα πάω χαλαρά παίδες και ελπίζω να με συγχωρέσετε....
σιγά σιγά για να μπορείτε να τα δείτε κι όλας, μην σας πήξω ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ:
χτες ανέβασα όλα του Van Gogh....

...και τα κετέβασα εγώ στο pc μου!!! :clapup: Ευχαριστώ Κακή επιρροή!!!:D Περιμένω με..αγωνία τα επόμενα!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

krobeskou

Νεοφερμένος

Η krobeskou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Καλημέρα,
μόλις σήμερα μπήκα στο chat και θα ήθελα να βρω κάποιες πληροφορίες!
Ενδιαφέρομαι να βρώ πίνακες που να εχουν χρησιμοποιηθει ως εξώφυλλα δίσκων και βιβλίων.
Α!! και να μην ξεχάσω είναι η πρώτη μου φορά που κάνω chat
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από krobeskou:
Καλημέρα,
μόλις σήμερα μπήκα στο chat και θα ήθελα να βρω κάποιες πληροφορίες!
Ενδιαφέρομαι να βρώ πίνακες που να εχουν χρησιμοποιηθει ως εξώφυλλα δίσκων και βιβλίων.
Α!! και να μην ξεχάσω είναι η πρώτη μου φορά που κάνω chat

Καλημέρα και καλώς ήρθες στον χώρο μας :)
Μιας που είναι η πρώτη σου φορά να σου πω για να ξέρεις (μη μου στεναχωρεθείς) ότι αυτό είναι ένα forum και όχι chat :)
Chat είναι όταν σε ένα χώρο (room) βρίσκονται διάφοροι και μιλάνε σε πρώτο χρόνο. Forum είναι αυτό που ο καθένας μας αφήνει ένα μήνυμα και οι άλλοι απαντάνε όταν και άμα το δουν! :)


Στο θέμα μας τώρα!
Δεν γνωρίζω ποιοί πίνακες και ποιών ζωγράφων έχουν χρησιμοποιηθεί ως εξώφυλλα, αλλά αν γνωρίζεις εσύ, πες μας τίτλους και καλλιτέχνη και θα προσπαθήσουμε να βρούμε κάτι ώστε να μπορείς να το πάρεις μετά απ την Gallery μας :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

krobeskou

Νεοφερμένος

Η krobeskou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
ΚΑΛΑ ΚΑΛΑ ΜΗΝ ΒΑΡΑΣ,
ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΧΑ ΔΗΛΩΣΕΙ ΟΤΙ ΗΤΑΝ Η ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΦΟΡΑ!!!
Λοιπόν , αφού βλέπω ότι έίμαι άσχετη και χρειάζομαι βοήθεια πές μου, αν θέλεις φυσικά που θα μπώ για να βρώ τα έργα που έχεις ανεβάσει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από krobeskou:
ΚΑΛΑ ΚΑΛΑ ΜΗΝ ΒΑΡΑΣ,
ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΧΑ ΔΗΛΩΣΕΙ ΟΤΙ ΗΤΑΝ Η ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΦΟΡΑ!!!
Λοιπόν , αφού βλέπω ότι έίμαι άσχετη και χρειάζομαι βοήθεια πές μου, αν θέλεις φυσικά που θα μπώ για να βρώ τα έργα που έχεις ανεβάσει;

Βρε καλή μου δεν σε βάρεσα....
συγγνώμη κι όλας.... απλά για να ξέρεις στο είπα... με καμία δόση κακίας ή εξυπνάδας :) εντελώς πληροφοριακά και πολύ φιλικά :)

Στο επάνω μέρος της σελίδας, θα δεις κάτι κουμπάκια που το ένα λέει Pics και έχει και το σχεδιάκι μιας φωτογραφικής μηχανής.
Πατάς εκεί πάνω και από εκεί επιλέγεις την υποκατηγορία που θες να περιηγhθείς.
Οι πίνακες ζωγραφικής που έχουμε βάλει μέχρι στιγμής αφορούν πίνακες του Van Gogh και του Matisse. Είναι στην υποκατηγορία "Ζωγράφοι, διάσημοι και μη"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

krobeskou

Νεοφερμένος

Η krobeskou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ok.... ας μην χαλαρώνουμε και ας μην ξεχνιώμαστε... :P

συνεχίζω με τον αγαπημένο μας... Monet (σύντομα κοντά σας με 54 έργα του :) )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsoutsounaki666

Νεοφερμένος

Ο Tsoutsounaki666 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
κι εμαίνα μου αραίσουν ι πίνακες και έχο φτιάξει κιόλας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ο Monet τελείωσε...
σήμερα θα ανέβουν ο Klimt (ειδικά αφιερωμένος ;) ) και ο Modigliani :)


Ξεκινάω.... σε μερικές ώρες... κοντά σας :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ:
ο Monet τελείωσε...
σήμερα θα ανέβουν ο Klimt (ειδικά αφιερωμένος ;) ) και ο Modigliani :)


Ξεκινάω.... σε μερικές ώρες... κοντά σας :)


ΟΥΦ... όλα στη θέση τους καθώς και ο Toulouse-Lautrec :clapup:


συνεχίζομεν... :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Nα σαι καλά βρε Κακή επιρροή... Ο,τι και να πω θα είναι λίγο... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Εύχομαι μέχρι το βράδυ να έχω ανεβάσει 250 έργα του brom ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Μαλλον ειμαι off-topic αλλα δεν ειξερα που να το βαλω και συγουρα δεν αξιζε ενα καινουργιο τοπικ.

Γιατι ο χωρος της Gallery επεσε στο μισο (πριν ειχα 50mb και τωρα εχω 24) ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ε μην μου πεις οτι σου φαίνονται λίγα τα 25ΜΒ χώρο!!!!! :blink: :wacko:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ:
ο Monet τελείωσε...
σήμερα θα ανέβουν ο Klimt (ειδικά αφιερωμένος ;) ) και ο Modigliani :)


Ξεκινάω.... σε μερικές ώρες... κοντά σας :)


:clapup: :clapup: :D ευχαριστώ!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Παιδιά ρίξτε όλοι μια ματιά στην κατηγορία με τους ζωγράφους, κουκλι την κάνουμε! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Παιδιά ρίξτε όλοι μια ματιά στην κατηγορία με τους ζωγράφους, κουκλι την κάνουμε! :D
Μπράβο!!:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top