Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,804 μέλη και 2,441,251 μηνύματα σε 76,720 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 125 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Netbooks

irene83 (Ειρήνη)

Νεοφερμένος

H Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12 μηνύματα.

H irene83 έγραψε: στις 11:33, 23-06-09:

Παιδιά ψάχνω για laptop και εχω υπ'όψην μου δύο:το ενα ειναι hp και έχει επεξεργαστή AMD Sempron SI-42 (2100 MHz) με 512KB L2 cache και κέρτα γραφικών NVIDIA GeForce 8200M με συνολική διαθέσιμη μνήμη γραφικών μέχρι 895MB ενώ το άλλο ειναι acer και έχει επεξεργαστή Intel Celeron M900 στα 2.2GHz (1MB L2 Cache / 800MHz FSB) και κάρτα γραφικών Mobile Intel Graphics Media Accelerator 4500M, μνήμη 64MB με δυνατότητα επέκτασης έως τα 796MB με χρήση από την κύρια μνήμη του συστήματος.Ολα τα υπόλοιπα είναι τα ίδια.Ποιό νομίζετε ότι είναι καλύτερο?Ευχαριστώ εκ των προτέρων...
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

manos4 (Μάνος)

Διάσημο Μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 794 μηνύματα.

O manos4 έγραψε: στις 18:34, 23-06-09:

εγώ πιστεύω ότι το 1ο είναι καλύτερο λόγω του επεξεργαστή και της κάρτας γραφικώv που σαφώς είναι καλύτερη απο αυτήν του 2ου.
Παράθεση

~Λένα~

Περιβόητο Μέλος

H ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,166 μηνύματα.

H ~Λένα~ έγραψε: στις 20:38, 23-06-09:

Για την acer εχω ακουσει τα χειροτερα παντως.
Παράθεση

maria1025

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H maria1025 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 120 μηνύματα.

H maria1025 έγραψε: στις 20:55, 23-06-09:

Μιας που ανοιχτηκε το θεμα αυτο να ρωτησω και γω κατι καθοτι ασχετη με την τεχνολογια; Τι διαφορα εχει το notebook απο το laptop;
Παράθεση

Anarki (Αλέξης)

Επιφανές Μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 2,904 μηνύματα.

O Anarki έγραψε: στις 21:02, 23-06-09:

Καμία.
Παράθεση

nick#18 (Νικος)

Νεοφερμένος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 20 μηνύματα.

O nick#18 έγραψε: στις 22:55, 23-06-09:

κανενα απο τα 2 δεν θα επερνα αλλα το 1ο ειναι σαφος καλητερο...
μεχρι ποσα χρηματα δινεις?
Παράθεση

papaki94 (Θοδωρής)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 82 μηνύματα.

O papaki94 έγραψε: στις 22:59, 23-06-09:

Αναλογα με τη χρηση που θες να κανεις..
Παράθεση

Loupo (π.Δανιήλ)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο π.Δανιήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 73 μηνύματα.

O Loupo έγραψε: στις 00:20, 27-06-09:

Καλησπέρα.
Πήγα σήμερα σε ένα youκατάστημα να δω για netbook, βασικά ήθελα το acer one το οποίο στοιχίζει 399 ? αλλά δεν το έχει ετοιμοπαράδοτο και μου έδειξε ένα της LG με 393 ? το οποίο δε θυμάμαι μοντέλο αλλά πάνω κάτω είναι ίδιας χωρητικότητας κτλ.κτλ.
Με διαφορά το 1ο έχει 11,6 οθόνη ενώ το 2ο έχει 10 αρα.
Αύριο το πρωί πρέπει να απαντήσω , τι να κάνω σώστε με…….

Παράθεση

Φοίβος

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Φοίβος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 68 μηνύματα.

O Φοίβος έγραψε: στις 00:38, 27-06-09:

Μου φαίνεται κάπως ακριβό αυτό το μαγαζί

Τι λες για αυτό από το Πλαίσιο;
http://www.plaisio.gr/product.aspx?p...ory=1000000422
10.1 inches οθόνη, 1,6Ghz CPU, 1GB RAM, 160 GB δίσκος 320?
Μόνο που η μπαταρία του ( 3-cell όπως γράφει ) θα κρατάει λιγότερο από τα netbooks με 6-cell.
Παράθεση

Loupo (π.Δανιήλ)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο π.Δανιήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 73 μηνύματα.

O Loupo έγραψε: στις 01:04, 27-06-09:

Αρχική Δημοσίευση από Φοίβος
Μου φαίνεται κάπως ακριβό αυτό το μαγαζί

Τι λες για αυτό από το Πλαίσιο;
http://www.plaisio.gr/product.aspx?p...ory=1000000422
10.1 inches οθόνη, 1,6Ghz CPU, 1GB RAM, 160 GB δίσκος 320
Μόνο που η μπαταρία του ( 3-cell όπως γράφει ) θα κρατάει λιγότερο από τα netbooks με 6-cell.

Ζω Κέρκυρα άρα πολύ δύσκολο το πλαίσιο για εμένα και παραγγελία θα αργήσει πολύ. Γιαυτό και είμαι ανάμεσα σε αυτά τα δύο…

εγώ θέλω το
acer Aspire ONE 751h-52BGk

το οποίο το έχει στο πλαίσιο 499 ενώ το u 399 άρα φθηνότερο είναι...

Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 6,369 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 13:32, 28-06-09:

Kανένα κάτω από 200 ευρά έχει πάρει το μάτι σας;
Παράθεση

Επιμηθέας

Δραστήριο Μέλος

Ο Επιμηθέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 271 μηνύματα.

O Επιμηθέας έγραψε: στις 14:09, 28-06-09:

Αρχική Δημοσίευση από borat
Kανένα κάτω από 200 ευρά έχει πάρει το μάτι σας;
Η cosmote δίνει δώρο αυτό
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  HP_2140_(3).JPG
Εμφανίσεις:  99
Μέγεθος:  11,4 KB
Στην σύνδεση on the go.
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 6,369 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 14:15, 28-06-09:

Δε θέλω σύνδεση.
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 17,207 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 10:56, 02-07-09:

@Loupo, θα σου πρότεινα να πάρεις το ACER. Προσοχή η ACER έχει βγάλει 100 μοντέλα Μην ψαρώνεις αν ο ένας το έχει 500 και ο άλλος 400. Είναι διαφορετικά μοντέλα.

@Borat, και εγώ θέλω γυναίκα που να μην γκρινιάζει, να μην παραπονιέται αν δεν την πάρεις τηλ για 2 ώρες, να μην γερνάει πότε. Αυτά
2
Παράθεση

zanin

Περιβόητο Μέλος

H zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 1,169 μηνύματα.

H zanin έγραψε: στις 12:00, 27-07-09:

τι λέτε για αυτήν την προσφορά;

είναι καλό το λάπτοπ για να γράφεις κείμενα και να τα ανεβάζεις σε ένα σάιτ στο ιντερνετ; οικονομικά συμφέρει;http://www.vodafone.gr/portal/client...ts-4101.action

μήπως να κοιτάξω κάποιοι άλλο για να κάνω την δουλεία μου εκτός σπιτιού και γραφείου, με καλυτερα χαρακτηριστικά;
Παράθεση

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 17,207 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 12:29, 27-07-09:

Αν σου αρκεί το μέγεθος της οθόνης τότε ναι αντέχει το office.
Παράθεση

zanin

Περιβόητο Μέλος

H zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 1,169 μηνύματα.

H zanin έγραψε: στις 12:34, 27-07-09:

ευχαριστώ, βασικά το θέλω για τον φίλο μου για να γράφει από εκεί για τηνδουλειά του όταν είναι εκτός γραφείου.

καμιά ταινία μπορούμε να δουμε από εκεί; οικονομικα 40? το μήνα για 12 μήνες είναι πολλά;
Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε: στις 12:37, 27-07-09:

Ταινία ... αν δεν θα είναι HD ανάλυση τότε ναι
Παράθεση

zanin

Περιβόητο Μέλος

H zanin έγραψε: στις 12:40, 27-07-09:

σε αυτόν της βονταφον , μόλις περάσει ο χρόνος που σου δίνει η βόνταφον δωρεάν ιντερνετ, εγώ θα μπορώ να του βάλω πάλι ιντερνετ;
μήπως είναι καλυτερα με τα ίδια λεφτά ή και λιγότερα λεφτά να του πάρω κάτι άλλο;

αλλά πιθανόν να μην έχω ιντερνετ;

συγχωρέστε με, αλλά είμαι λίγο άσχετη με αυτά
Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε: στις 12:50, 27-07-09:

1) Δύσκολα θα βρεις κάτι καλύτερο από Dell
2) Η vodafone σε χρεώνει μόνο για τα mb που χρησιμοποιείς από το δίκτυο της. Αν μπεις από wifi/ethernet κτλ φυσικά και η vodafone δεν θα σε χρεώσει κάτι.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος