Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,794 μέλη και 2,440,713 μηνύματα σε 76,688 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 136 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Σύνδρομο Cushing

marw27

Νεοφερμένος

H marw27 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 50 μηνύματα.

H marw27 έγραψε: στις 18:24, 01-03-13:

Ξέρει κανείς λεπτομέρειες για το σύνδρομο cushing; Διάβασα κάποια πράγματα και πραγματικά έχω τρομάξει! Θεραπεύεται ή είναι κάτι που το έχεις για πάντα; Πείτε ότι ξέρετε γιατί μέχρι να πάω στον γιατρό θα πεθάνω!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη dimitris001 : 02-03-13 στις 15:31. Αιτία: επαναφορά θέματος
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Alejandro Papas (Alive in Illusion)

Επιφανές Μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ηθοποιός . Έχει γράψει 2,642 μηνύματα.

O Alejandro Papas Roses in a glass dead and wilted... έγραψε: στις 18:34, 01-03-13:

Αρχική Δημοσίευση από loo
Ξέρει κανείς λεπτομέρειες για το σύνδρομο cushing; Διάβασα κάποια πράγματα και πραγματικά έχω τρομάξει! Θεραπεύεται ή είναι κάτι που το έχεις για πάντα; Πείτε ότι ξέρετε γιατί μέχρι να πάω στον γιατρό θα πεθάνω!
κατ αρχας ηρεμησε δεν ειναι και κατι δα το τοσο τρελο ηρεμα

αν εχει προκληθει απο φαρμακα απλα σταματα τα. τωρα αν ειναι ενδογενες πρεπει να λαβεις συμβουλη απο γιατρο.

no panic παντως
Παράθεση

christinelle

Διακεκριμένο μέλος

H christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,793 μηνύματα.

H christinelle δεν είχε τι να κάνει και έγραψε: στις 18:37, 01-03-13:

Aφού δεν έχεις πάει στον γιατρό, πως ξέρεις ότι το έχεις?
Παράθεση

Ερινύς (Rin)

Τιμώμενο Μέλος

H Rin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 12,211 μηνύματα.

H Ερινύς Ab aeterno. έγραψε: στις 18:45, 01-03-13:

Αρχική Δημοσίευση από loo
Όπα, όπα, calm down.
Τι είδους σπιτική διάγνωση είναι τούτη πάλι? Είχες κάποια συμπτώματα που ταίριαζαν με το σύνδρομο και ξαφνικά αποφάσισες ότι έχεις το σύνδρομο? Ή διαγνώστηκες με το σύνδρομο? Και αν ισχύει η 2η περίπτωση wtf, δεν σου είπανε τίποτα σχετικό γι' αυτό?
1
Παράθεση

OoOkoβοldOoO

Περιβόητο Μέλος

H OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,344 μηνύματα.

H OoOkoβοldOoO έγραψε: στις 20:18, 01-03-13:

τι είναι πάλι αυτό το σύνδρομο;
Παράθεση

Νάγια Τ.

Επιφανές Μέλος

H Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,190 μηνύματα.

H Νάγια Τ. Κατά τον δαίμονα εαυτού ☤ έγραψε: στις 15:59, 02-03-13:

Αρχική Δημοσίευση από OoOkoβοldOoO
τι είναι πάλι αυτό το σύνδρομο;
Δες εδώ
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Σύνδρομο Marfan - Από stefan87
      Το θέμα έχει λάβει 1 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Υγεία-Ιατρική.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 07-07-13 στις 01:12.
    • Αυχενικό Σύνδρομο - Από nadia110777
      Το θέμα έχει λάβει 2 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Υγεία-Ιατρική.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 09-07-09 στις 21:22.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα