Θα μένατε ποτέ στις ΗΠΑ;

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Για ευρωπαική ένωση πας όπου θες. Η.Π.Α δεν είναι τόσο εύκολο... Μπορείς επίσης να τα παρατήσεις και να γίνεις πριγκήπισσα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Για ευρωπαική ένωση πας όπου θες. Η.Π.Α δεν είναι τόσο εύκολο... Μπορείς επίσης να τα παρατήσεις και να γίνεις πριγκήπισσα :P

Από ποια άποψη δεν είναι εύκολο;
Θυμάμαι ήταν να πήγαινα Αμερική ένα καλοκαίρι και έπρεπε να παω στην Πρεσβεία να περάσω από συνέντευξη, γιατί θέλω να πάω, να κάνω online κάτι σαν "αίτηση" και τέτοια πράγματα.

Και εγώ θα πήγαινα Αμερική, σε σχέση με Αγγλία που είμαι τώρα, τρέχοντας.
Βέβαια, ένας ξάδερφος που είναι στο Bronx μου λέει ότι οκ δεν είναι όπως το φανταζόμαστε οι περισσότεροι.. Καταραμένες ταινίες. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Μιλάω για visa πρόσκληση κτλ κτλ. Έχει μεγάλη διαδικασία. Είπα ότι δεν είναι εύκολο όχ ανέφικτο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Για να μεινεις πολυ καιρο στην Αμερικη οντως ειναι πιο δυσκολα απο οτι να μετακομισεις καπου στην Ευρωπη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotists13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,490 μηνύματα.
Όπως και να' χει ΗΠΑ δεν θέλω.Θα προτιμούσα μία ευρωπαική χώρα ή Αυστραλία ή Νέα Ζηλανδία ή Ιαπωνία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ajusshi

Διάσημο μέλος

Ο η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
χθες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μεγαλος μπελας

Νεοφερμένος

Η Μεγαλος μπελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
εγω θα συμφωνησω απολυτα. Ειχα παει ενα καλοκαιρι New York και επαθα την πλακα μου. Καμια σχεση το εδω με το εκει!

και τα περιστατικα και οσα αλλα λες αληθευουν πληρως!!! και πες το αλλο με τους ταξιτζιδες οι οποιοι θα κατσουν επι ενα τεταρτο να σ εξηγουν πως να πας (εκει που ζητας) ενω οι δικοι μας απλα σε στολιζουν σαν φραγκικο επταφυλλο και γκαζωνουν και φευγουν....!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top