Αν η ζωή σου γυριζόταν σε ταινία, ποιος θα ήθελες να σε ενσαρκώσει;

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
μμμμ...!!!
Αυτη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • Charlize Theron1.jpg
    Charlize Theron1.jpg
    3.7 KB · Εμφανίσεις: 528
Τελευταία επεξεργασία:

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ποια είναι, Νεράιδα; Δε φαίνεται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Ποια είναι, Νεράιδα; Δε φαίνεται...


Νομίζω ότι είναι η Σαρλίζ Θερόν....... !!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ποια είναι, Νεράιδα; Δε φαίνεται...

Νομίζω ότι είναι η Σαρλίζ Θερόν....... !!!!!

Ε οχι και δε φαινεται!!!:P:P
Ναι αυτη ειναι, η Σαρλιζ Θερον....:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Buggs

Διάσημο μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,049 μηνύματα.
Ο Κλιντ Ήστγουν κατα προτιμηση στην ταινία Οι Ασυγχώρητοι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jesus ate your cake

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χεσούς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ταχυδρόμος. Έχει γράψει 211 μηνύματα.
Υποτιθεται πως θα επρεπε να εξηγουμε γιατι επιλεγουμε τον καθε ηθοποιο, περα απ΄το προφανες, οτι δηλαδη γουσταρουμε την εφανιση του/της.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
μμμμ...!!!
Αυτη...

Υποτιθεται πως θα επρεπε να εξηγουμε γιατι επιλεγουμε τον καθε ηθοποιο, περα απ΄το προφανες, οτι δηλαδη γουσταρουμε την εφανιση του/της.

Ειναι ξανθια, ομορφη και πολυ καλη σε αυτο που κανει...:devil:
νταξξξξξξξ τωρα?!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jesus ate your cake

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χεσούς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ταχυδρόμος. Έχει γράψει 211 μηνύματα.
Νομιζα πως επιλεγαμε ηθοποιο με βαση το ποιος θα ηταν ο καταλληλοτερος να παιξει τη ζωη μας. Αν ηταν να βαζουμε οποιον {νομιζουμε οτι} μας φερνει σε εμφανιση και εγω θα εβαζα τον Daniel Day-Lewis:P, αλλα προς το παρον δε παιζει.

edit: βεβαι ο συγκεκριμενος εχει παιξει {με επιτυχια} εκ διαμετρου αντιθετους ρολους. Ισως θα μπορουσα να τον ειχα βαλει:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Buggs

Διάσημο μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,049 μηνύματα.
Εξηγήσεις για την προτίμησή μου. Ο Κλίντ Ηστγουντ στην συγκεκριμένη ταινία μου ταιριάζει στον τρόπο που παίζει. Στα συναισθήματα που βιώνει και στον τρόπο που αντιδράει. Επίσης η ιστορία του μου ταιριάζει και πάνω απ όλα ο τρόπος ποιυ τα αποδιδει ολα αυτά με το ιδιαίτερο στύλ του ο εν λόγω ηθοποιός.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Η Natalie Portman ή η Kate Winslet.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Νομιζα πως επιλεγαμε ηθοποιο με βαση το ποιος θα ηταν ο καταλληλοτερος να παιξει τη ζωη μας. Αν ηταν να βαζουμε οποιον {νομιζουμε οτι} μας φερνει σε εμφανιση και εγω θα εβαζα τον Daniel Day-Lewis:P, αλλα προς το παρον δε παιζει.

edit: βεβαι ο συγκεκριμενος εχει παιξει {με επιτυχια} εκ διαμετρου αντιθετους ρολους. Ισως θα μπορουσα να τον ειχα βαλει:hmm:

Ο Ντανιελ Ντει Λουις..εχει καταπληκτικες ερμηνειες στο ενεργητικο του......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Τον τελευταίο καιρό νομίζω πώς η μαρία η άσκημη είναι το σίριαλ να με ενσαρκώσει αλλα ηθοποιός όποια θέλετε αν και δεν με βλέπω να υπάρχει ηθοποιός που να μπορεί να το κάνει αυτό, είμαι μοναδική περίπτωση, ο θεός έσπασε το καλούπι μετά απο μένα μετα απο έλεγχο είπε δεν ξαναβγάζει στην πιάτσα ελατωματικά όντα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Εγω διαλεξα τη δικια μου γιατι το στυλ της στη συγκεκριμενη ταινια μου εκανε κλικ, και μου θυμισε κατι απο μενα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

FaniFox

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η FaniFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 273 μηνύματα.
Η Drew Barrymore γιατί μου μοιάζει κάπως στη εμφάνιση αλλά δεν μου μοιάζει στη φωνή.
Θα μπορούσε να τη ντουμπλάρει στη φωνή η Catherine Zeta Jones; :):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Εγώ διάλεξα την Catherine Zeta Jones γιατί με εκφράζει σαν άνθρωπος και μου μοιάζει σε κάποια σημεία- αποπνέει κάτι σοβαρό, χωρίς όμως αυτό να επισκιάζει την ομορφιά και τη θηλυκότητά της. Είναι σέξυ, αλλά χωρίς αυτί να παραπέμπει σε κάτι πρόστυχο. Είναι καλή στη δουλειά της, αλλά ταυτόχρονα έχει μία πολύ όμορφη οικογένεια και έναν πολύ ωραίο - στα νιάτα του- άνδρα.
Last but not least, μου μοιάζει στο figure (καλά εγώ είμαι λίγο πιο αδύνατη σε κάποια σημεία και λίγο πιο γεμάτη σε άλλα :redface:) και στα χρώματα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
H Αντζελίνα Τζολί xωρίς δεύτερη σκέψη.

Μ αρέσει αυτό που εκπέμπει ως προσωπικότητα ακόμη και στις σιωπές της.
Δεν θεωρώ σε καμμία περίπτωση ότι της μοιάζω εμφανησιακά ή ότι έχουμε τον ίδιο δυναμισμό αλλά αν κάποιος έβρισκε κάτι τόσο αξιόλογο στην ζωή μου ώστε να την κάνει ταινία γιατί να μην εμφανιστώ όπως θα ήθελα να είμαι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,573 μηνύματα.
Εγω θα διαλεγα τον πρακτορα της ΣΤΑΖΙ Γκερντ Βίσλερ(ηθοποιος Ούλριχ Μούε) στην ταινια οι ζωες των αλλων . δεν ξερω γιατι αλλα ειμαι αρκετα παραξενος και θελω ολα να τα μαθαινω. επισης θελω να παρακολουθω καποια απο εδω μεσα :devil::whistle:




 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Franky5465

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 62 μηνύματα.
θέλω να γίνω κωμωδία
και δεν μπορώ να το εξηγήσω αλλά θα προτιμούσα τον jack black
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Πραγματικα δεν ξερω... Ισως ο Stalone, ισως ο Trejo (αν και λατινος να παιζει Ελληνα..... αστο..)
Δεν ξερω... δεν μου ταιριαζει κανενας που να ξερω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top