Περί media players

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
To θέμα αυτό δημιουργήθηκε προκειμένου να συγκεντρωθούν σε ένα Thread όλες οι "μικροαναφορές" που έχουν γίνει κατά καιρόυς στο e-steki για φορητά media players αλλά κυρίως για να συζητάμε για τις συσκευές ποω τώρα κυκλοφορούν στην αγορά & για τις οποίες πιθανώς να ενδιαφερόμαστε, διάφορα threads του παρελθόντος μετακινήθηκαν εδώ.

:)



Αρκετοί είναι εκείνοι που τους τρελαίνει η μουσική πολλοί από αυτούς ακούν μουσικοί όταν πηγαίνουν στην δουλεία ή σε κάποιο μάθημα ή ...... Πολλοί από αυτούς προτιμούν τα φορητά mp3 για αυτό, τους έχει γίνει ένα κομμάτι της ζωής τους. Πάντα έχουν το φορητό mp3player μαζί τους. Εμείς εδώ θα μιλήσουμε για την τελευταία κατηγορία.....
Ποίο φορητό mp3player έχετε; σας αρέσει ; Ποίον τύπο φορητού mp3 player προτιμάτε ;
Εγώ σαν φορητό mp3 player χρησιμοποιώ το Pocket PC Phone Edition μου (qtek 2020). Έχω μια sd των 1gb και είμαι πασάς...Εγώ γενικά προτιμώ όλα εκτός από cd’s δεν ξέρω αλλά μου φαίνετε πολύ σπαστικά....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Δεν εχω ουτε και θελω. Τι να το κανω; μια χαρα ειναι το discman που ουτε και αυτο το πολυχρησιμοποιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos :
Τι να το κανω; μια χαρα ειναι το discman που ουτε και αυτο το πολυχρησιμοποιο
Ίσως σε κάποιους να μην φτάνουν τα 20 τραγουδία ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Prospero

Νεοφερμένος

Ο Prospero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Έχω ένα iPod photo 40 GB (όπως θα μπορούσε να μαντέψει κανείς και από το avatar μου... :happy:)

Μ' αρέσει πάρα πολύ, είναι πολύ πρακτικό (και πολύ όμορφο!). Έχει γίνει αναπόσπαστο κομμάτι της μέρας μου.. :rolleyes: Παραφράζοντας το διάσημο ρητό του Ντεκάρτ, "iPod, therefore I am!"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Συγουρα για πολους ανθροπους ειναι πολυ χρησιμο ενα p3 player απλα εγω δεν ειναι απο αυτους. Στο αμαξι εχουνε CD-player και μεσα παραπολλα cd, στο σπιτι εχω το pc και γενικα σπανια λοιπω απο το σπιτι για τοσο καιρω ου να μην μπορω να την βγαλω με 5-10 cd.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Εγώ εχω ενα 128 ΜΒ της "The Sharper Image" (όσοι έχουν πάει Αμερική την ξέρουν τη μαρκα, ειναι αρκετα γνωστή εκει) εδώ και 1,5 χρόνο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

YoMaNaTiOn

Δραστήριο μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
Δεν έχω κανένα ακόμα και ούτε ξέρω αν θα πάρω ποτέ. iPod/iRiver rule πάντως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
κι εγώ με τον δισκάνθρωπό :hehe: μου κυκλοφορώ. δύο σιντάκια = 15 αλμπουμάκια, μια χαρά είμαστε δηλαδή :).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

YoMaNaTiOn

Δραστήριο μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
Μιλάμε για pocket τόσην ώρα ελπίζω, γιατί έχω και εγώ ένα φορητό mp3-δισκάνθρωπο :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iris_Didini

Νεοφερμένος

Η Iris_Didini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Έχω ένα MuVo Creative N200 256MB και το χρησιμοποιώ για μουσική -βέβαια-, πού και πού μεταφέρω και κανένα αρχείο και ηχογραφώ τις διαλέξεις στο Πανεπιστήμιο καμιά φορά για να μη μου βγαίνει το χέρι να σημειώνω (και να μην τους προλαβαίνω κιόλας!!)
Είναι και άσπρο-άσπρο, έχει και γαλάζια οθόνη και έχω τρελαθεί μαζί του!! :bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonis_wrx

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antonis_wrx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
κ εγώ ενα creative muvo micro n200 128MB δωράκι από το ντιντινάκι μου... :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από antonis_wrx:
κ εγώ ενα creative muvo micro n200 128MB δωράκι από το ντιντινάκι μου... :inlove:
Εμένα μου έκανε δώρο 1 GB Creative MuVo! :tongue: :tongue:
Ζήλια ψώρα!!! :P :P :P
(just kidding εννοείται!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billthevampire

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο billthevampire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 310 μηνύματα.
Εγώ δεν έχω αλλά ούτε και θέλω σου τρώνε τα αφτιά τα βρωμόακουστικα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Σωστός :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nana

Δραστήριο μέλος

Η Nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 602 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Εμένα μου έκανε δώρο 1 GB Creative MuVo! :tongue: :tongue:
Ζήλια ψώρα!!! :P :P :P
(just kidding εννοείται!)

Κι εμένα μου έχει κάνει δώρο το Zen της Creative με 5GB (πριν ακόμα έρθει στην Ελλάδα). Πρωτοπόρα εεεεεεεε;;;;;;; :teasing:

Κόντρες Κόντρες;;;;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dare-Devil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 906 μηνύματα.
Μέχρι πριν ένα μήνα χρησιμοποιούσα το creative n200 with 256 mb μνήμη.Τώρα η καινούρια μου αγάπη είναι το sonyericsson z800i.Άριστη απόδοση ;ήχου.Το έχω εφοδιάσει με μια memory stick pro duo των 256mb
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,692 μηνύματα.
Ούτε και εγώ έχω φορητό mp3 player, αλλά χρησιμοποιώ το Nokia 6600 μου μαζί με 256ΜΒ ΜΜC Card... δεν έχει και τέλεια ποιότητα ήχου, αλλά κάνει κάπως τη δουλειά του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
MP3 Player με 20GB σκληρό δίσκο




iMUZ Digital player 20GB

MP3 Player με 20GB σκληρό δίσκο, ενσωματωμένο ραδιόφωνο και δυνατότητα αναπαραγωγής MP3, OGG, WAV αρχείων. Μπορει να αποθηκεύσει μουσική απο το ραδιόφωνο και απο εξωτερική πηγή. Επιπλέον, μέσω της USB 2.0 που διαθέτει, χρησιμποιείται και σαν εξωτερικός δίσκος 20GB.
Τεχνικά Χαρακτηριστικά:

  • Support MP3, OGG and WAV, 5 presets
  • Two FM frequency ranges:87.5~108 MHz and 76~91MHz
  • MIC recording, FM recording, Line-in recording
  • USB2.0, 20G storage and file management function
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 1,634 μηνύματα.
Ωραίο, αλλά το πουλανε ελλάδα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paris

Νεοφερμένος

Ο paris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ναύπακτος (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Βεβαια, ρίξε μια ματια στο παρακάτω site για να δεις την τιμή του k πως μπορείς να το αποκτήσεις.

https://tech.pathfinder.gr/gadgets/396.html
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top