Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,803 μέλη και 2,441,129 μηνύματα σε 76,704 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 171 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ξέρετε κανένα καλό βιβλίο δημοσίων σχέσεων;

anna_33

Νεοφερμένος

H anna_33 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών . Έχει γράψει 58 μηνύματα.

H anna_33 έγραψε: στις 15:52, 12-06-08:

Καλησπέρα σε όλη την παρέα

Επειδή τον τελευταίο καιρό έχω εμπλακεί στην εταιρία που δουλεύω και με τις δημόσιες σχέσεις με δημοσιογράφους, θα ήθελα να θέσω ένα ερώτημα:
Γνωρίζει κανένας να μου συστήσει κάποιο βιβλίο που να αναφέρεται σε στρατηγικό σχεδιασμό των δημοσίων σχέσεων και σε διαχείριση μιντιακής κρίσης?

Ευχαριστώ πολύ...
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,230 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 15:59, 12-06-08:

Τι είναι η μιντιακή κρίση; Ενδιαφέρον ακούγεται!

Πειράζει να διευρύνουμε λίγο παραπάνω το θέμα;
Παράθεση

anna_33

Νεοφερμένος

H anna_33 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών . Έχει γράψει 58 μηνύματα.

H anna_33 έγραψε: στις 16:35, 12-06-08:

Καθόλου!

Μιντιακή κρίση είναι όταν "βγαίνει" στα κανάλια και στα περιοδικά κάποιο δημοσιεύμα ή ανακοίνωση που αναφέρεται με δυσφημιστικά σχόλια για ένα προϊόν ή μια υπηρεσία. Και έχει χτιστεί μια ολόκληρη φιλοσοφία για τον τρόπο κατά τον οποίο ο PR manager πρέπει να χειρίζεται ανά περίπτωση την κατάσταση.

Ελπίζω να είναι αρκετά σαφές τώρα...
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια