Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,794 μέλη και 2,440,660 μηνύματα σε 76,687 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 337 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Επιδόματα πολυτέκνων

christidim (Dimitra)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Dimitra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αλεξάνδρεια (Ημαθία). Έχει γράψει 61 μηνύματα.

H christidim έγραψε: στις 12:18, 31-07-13:

Γνωρίζει κανείς αν οι δικαιούχοι του ειδικού επιδόματος τριτέκνων και πολυτέκνων δικαιούνται και το ενιαίο επίδομα στήριξης τέκνων,ή μπορούν να πάρουν ένα μονο από αυτά;
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

poph (Daenerys)

Νεοφερμένος

H Daenerys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κρητηνία (Ρόδος). Έχει γράψει 3 μηνύματα.

H poph έγραψε: στις 16:10, 13-09-13:

Αρχική Δημοσίευση από christidim
Γνωρίζει κανείς αν οι δικαιούχοι του ειδικού επιδόματος τριτέκνων και πολυτέκνων δικαιούνται και το ενιαίο επίδομα στήριξης τέκνων,ή μπορούν να πάρουν ένα μονο από αυτά;
Μου είπε μια σχολή..οτι δίνονται 700 ευρώ ετησίως για οικογένειες τριτεκνων αναλόγως το εισόδημα των οικογενειών ...επίσης χρειάζεται εναν λογαριασμό ΔΕΗ ΟΤΕ πχ..για το που μένεις...το ΙΕΚ PRAXIS μου τα είπε...πριν απο μια βδομάδα.
Παράθεση

g1wrg0s (01001)

Επιφανές Μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 9,535 μηνύματα.

O g1wrg0s Δεν υπάρχει δεν μπορώ, υπάρχει δεν θέλω! έγραψε: στις 16:25, 13-09-13:

οταν λες επιδοματα εννοεις το 2μηνο που επαιρνε μια πολυτεκνη οικογενεια ;
Παράθεση

poph (Daenerys)

Νεοφερμένος

H Daenerys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κρητηνία (Ρόδος). Έχει γράψει 3 μηνύματα.

H poph έγραψε: στις 16:26, 13-09-13:

Επίσης κοίταξε αυτο το http://www.dikaiologitika.gr/2013031...doma-2013.html

Γεια φοιτητικά επιδόματα μιλάμε.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη venividivici : 18-09-13 στις 18:25. Αιτία: merge- συνεχόμενα μηνύματα
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,856 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε: στις 16:30, 13-09-13:

Προφανώς αναφέρεται στο Α21, το επίδομα τέκνων που θα δίνεται κάθε 3μηνο, ή κάτι τέτοιο, νομίζω καλύτερα να ρωτήσεις έναν λογιστή ορ σάμθινγκ.
Ψάξε και στο γκουγκλ πληροφορίες για το Α21, ίσως βγάλεις άκρη.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια