Ιδέες για πώληση μεταχειρισμένων αντικειμένων

nat1995

Νεοφερμένος

Η Νατάσσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Μήπως ξέρετε κανένα μαγαζί που θα μπορούσα να πουλήσω κάποιες παλιές μου τσάντες, που δεν τις χρησιμοποιώ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Χμμμ έχω την αίσθηση ότι στο Kilo Shop [πουλάει Vintage ρούχα κι αξεσουάρ με το κιλό] στο Μοναστηράκι αγοράζουν πράγματα αν τους τα πας, δεν είμαι σίγουρη όμως, μπορείς να ρωτήσεις, να περάσεις απο κέι, να πάρεις τηλ ξέρωγω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nat1995

Νεοφερμένος

Η Νατάσσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Αχααα ωραία! Σ'ευχαριστώ πολύ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NeNoOz95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η NeNoOz95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 138 μηνύματα.
δεν ξέρω αν σε ενδιαφέρει αλλά εγώ ξέρω ότι στα h&m αν τους πας ρούχα τσάντες κλπ για ανακύκλωση για κάθε σακούλα που τους παςκερδίζεις 15% έκπτωση για ένα προιόν που θα αγοράσεις :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nat1995

Νεοφερμένος

Η Νατάσσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
δεν ξέρω αν σε ενδιαφέρει αλλά εγώ ξέρω ότι στα h&m αν τους πας ρούχα τσάντες κλπ για ανακύκλωση για κάθε σακούλα που τους παςκερδίζεις 15% έκπτωση για ένα προιόν που θα αγοράσεις :)


Το είχα ξεχάσει....έχεις δίκιο ;) σ'ευχαριστώ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Σχετικά με το θέμα πάντως, στη Θεσσαλονίκη, υπάρχουν παλαιοπωλεία που μπορείς να βρεις πολύ όμορφα πράγματα. Γυαλιά ηλίου, ρούχα, τσάντες, έπιπλα κτλ σε τέλειες τιμές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

nat1995

Νεοφερμένος

Η Νατάσσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Αν και είμαι από Αθήνα, κάποια στιγμή θα μου φανεί χρήσιμο ;) Σ'ευχαριστώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

υδωρ

Νεοφερμένος

Η Δεσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
μεσω ιντερνετ κοιταξες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Helen D

Νεοφερμένος

Η Helen D αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Καλησπεεεεερα!! :) Εχω αρκετα παλαιοτερα τευχη απ το περιοδικο Αφισοραμα(πχ.2005),σε καλη κατασταση τα περισσοτερα και θελω να ρωτησω πως θα μπορουσα ενδεχομενως να τα πουλησω..Καμια ιδεα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Καλησπεεεεερα!! :) Εχω αρκετα παλαιοτερα τευχη απ το περιοδικο Αφισοραμα(πχ.2005),σε καλη κατασταση τα περισσοτερα και θελω να ρωτησω πως θα μπορουσα ενδεχομενως να τα πουλησω..Καμια ιδεα?
Σιγουρα σε μαγαζια στο Μοναστηρακι...ή την κυριακη στην Ερμου - Θησείο στο παζαρι να δεις ποιος πλανόδιος πουλα τετοια πραγματα και να διαπραγματευτείς μια τιμή....
Καποτε υπηρχαν και μαγαζακια γυρω απο τη Νομική Σχολή που πουλούσαν παλιά περιοδικά.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Καλησπεεεεερα!! :) Εχω αρκετα παλαιοτερα τευχη απ το περιοδικο Αφισοραμα(πχ.2005),σε καλη κατασταση τα περισσοτερα και θελω να ρωτησω πως θα μπορουσα ενδεχομενως να τα πουλησω..Καμια ιδεα?

Με αγγελίες στο ίντερνετ.
Αλλιώς υπάρχουν παλαιοβιβλιοπωλεία, απλά θεωρώ ότι σου πιάνουν λίγο τον κώλο και τα αγοράζουν σε πολύ χαμηλότερη τιμή από αυτή που υπολόγιζες (και το κακό είναι ότι δεν έχεις μεγάλο περιθώριο για παζάρια...).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nat1995

Νεοφερμένος

Η Νατάσσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
μεσω ιντερνετ κοιταξες?

Έχω κοιτάξει αλλά δεν έχω βρει τίποτα, δυστυχώς!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,823 μηνύματα.
έχω πάρα μα πάρα πολλά φούτερ, παπούτσια vans, all star που ήταν πανάκριβα, αλλά το στυλ μου άλλαξε εντελώς και πλέον ούτε να τα βλέπω δεν θέλω.. όλα είναι σαν καινούργια!

έχω σκεφτεί να ανοίξω μια σελίδα στο Instagram και να τα ξεφορτωθώ, αλλά δεν ξέρω.. ξέρετε κάποια άλλη λύση;
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,397 μηνύματα.
Marketplace ;ίσως ;εγώ έχω ξεφορτωθεί ένα σωρό πράγματα.. Ακόμη και απίθανα
 

rafaela11

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και επαγγέλεται Νοσηλευτής/ρια. Έχει γράψει 1,604 μηνύματα.
έχω πάρα μα πάρα πολλά φούτερ, παπούτσια vans, all star που ήταν πανάκριβα, αλλά το στυλ μου άλλαξε εντελώς και πλέον ούτε να τα βλέπω δεν θέλω.. όλα είναι σαν καινούργια!

έχω σκεφτεί να ανοίξω μια σελίδα στο Instagram και να τα ξεφορτωθώ, αλλά δεν ξέρω.. ξέρετε κάποια άλλη λύση;
Στο ινστα θα τα δώσεις αρκετά γρήγορα αλλά και φβ
 

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,402 μηνύματα.
έχω πάρα μα πάρα πολλά φούτερ, παπούτσια vans, all star που ήταν πανάκριβα, αλλά το στυλ μου άλλαξε εντελώς και πλέον ούτε να τα βλέπω δεν θέλω.. όλα είναι σαν καινούργια!

έχω σκεφτεί να ανοίξω μια σελίδα στο Instagram και να τα ξεφορτωθώ, αλλά δεν ξέρω.. ξέρετε κάποια άλλη λύση;
Στο facebook μπορείς. Υπάρχουν πολλές σελίδες με μεταχειρισμένα ρούχα
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,823 μηνύματα.
Βασικά εννοούσα να ανοίξω μια δικιά μου στο ινστα, υπάρχουν πάρα μα πάρα πολλές.. και να τους βλέπω από κοντά, να γίνεται χέρι με χέρι δηλαδή. Γιατί τώρα με τις κούριερ και τις καταθέσεις/αντικαταβολές βαριέμαι να περιμένω
 

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,402 μηνύματα.
Βασικά εννοούσα να ανοίξω μια δικιά μου στο ινστα, υπάρχουν πάρα μα πάρα πολλές.. και να τους βλέπω από κοντά, να γίνεται χέρι με χέρι δηλαδή. Γιατί τώρα με τις κούριερ και τις καταθέσεις/αντικαταβολές βαριέμαι να περιμένω
Ναι, τότε το ινστα είναι καλύτερο.
Κάντο. Γιατί όχι;
 

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
δώρισέ τα κάπου. σιγά-σιγά.
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,823 μηνύματα.
δώρισέ τα κάπου. σιγά-σιγά.
Κοίτα, σκέφτηκα να τα δώσω δωρεάν σε φίλες μου, αλλά δεν φοράνε 37 στα παπούτσια.. τώρα σε ξένους, πώς να τα χαρίσω; η αλήθεια είναι ότι ήταν όλα πανάκριβα και αχρησιμοποίητα, για αυτό σκέφτηκα να τα πουλήσω
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top