Τζάμπα, ναι, αλλά... γιατί;;;

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Αναρωτηθήκατε γιατί υπάρχουν τόσες δωρεάν υπηρεσίες στο ίντερνετ; Το καλύτερο παράδειγμα είναι τα emails... Όλοι προσφέρουν e-mail. Τι ακριβώς κερδίζουν; Διαφημίσεις δεν κάνουν και τόσο τρομακτικές (π.χ. το yahoo έχει μονο κάτι αστείες διαφημισούλες που αμφιβάλλβω αν τις κοιτάει κανένας!).

Εσείς τι λέτε; Ποιο είναι το κέρδος; Ή μήπως το κάνουν για την πλάκα τους;:hmm: :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hetfield

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Hetfield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 364 μηνύματα.
Σιγουρα δεν το κανουν για τη πλακα. Εγω πιστευω οτι το κανουν για τη δημοτικοτητα, γιατι μεσω αυτης κερδιζουν πολλα χρηματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Πως όμως;;;:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αν π.χ. η yahoo δεν πρόσφερε e-mail αμφιβάλλω αν είχε τόσες επισκέψεις την ημέρα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
έχουν άλλες παράλληλες δραστηριότητες (σαν εταιρεία πάντα). Όποτε με τη δημοσιότητα που κερδίζουν, μπορούν να κερδίσουν και άλλους πελάτες προωθώντας τα επί πληρωμή προϊόντα τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Επίσης η yahoo δεν δίνει μόνο τσαμπε ε-μαιλ αλλά και με πληρωμή :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Hetfield

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Hetfield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 364 μηνύματα.
Το ιδιο και το MSN :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
To MSN μάλλον δυσφήμιση κάνει με τις ανύπαρκτες υπηρεσίες του!!! Άκου εκει 2 ΜΒ email!!! Που είμαστε ρε;;;; Και άντε, κάποτε είχε και POP3, τώρα;;; Βράστα!

Πάλι καλά εγώ είμαι από τους παλιούς συνδορμητές του Hotmail και δικαιούμαι να έχω POP3...

Πάντως το γενικό συμπέρασμά μου για το Hotmail είναι: Hotmail σάκς! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Hetfield

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Hetfield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 364 μηνύματα.
Τωρα απο 2mb εγιναν 25mb. Παντως δεν καταλαβαινω που θα μου χρησιμευσουν το 1gb στο inbox οπως του Google η του Yahoo. Οχι οτι με 2mb ημουν ενταξει... Btw, ποσο παλιος χρηστης εισαι και πως βλεπεις αν μπορω να εχω pop3;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Arty2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Arty2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Και όμως αν και δεν φαίνεται τα λεφτά τα βγάζουν μέσω διαφημίσεων...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
ειμαι χρήστης από το 2000 περίπου... Για να δεις αν έχεις ΡΟΡ3, απλά άνοιξε το Outlook σου και κάνε νέο λογαριασμό. Από εκεί ακολούθησε τις οδηγίες για να ελέγχεις σε "στυλ" ΡΟΡ3 τον λογαριασμό στο Hotmail σου... Σε καθοδηγεί μόνο του ουσιαστικά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

dalikieris

Νεοφερμένος

Ο dalikieris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 54 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Όλοι έχουν κέρδος από το click που κάνει κάποιος έστω και από περιέργεια. Αυτό το click είναι η πληρωμή. Και μιλάμε για πολλά δις $
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top