Νέα χρονιά - Νέοι στόχοι (2014)

Speedy

Δραστήριο μέλος

Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 713 μηνύματα.
( End of 2010 )
Πολύ ωραίο θέμα.. Εύχομαι όταν το ξαναδώ του χρόνου να έχω καταφέρει τους περισσότερους απο τους στόχους μου..
Οπότε:
1)Σεπτέμβρη με το καλό να τελειώσω με τα μαθήματα της σχολής.
2)Του χρόνου τέτοιο καιρό να κλείνω και με την διπλωματική μου.
3)Απο τον Οκτώβριο και έπειτα να γεμίζει το πορτοφόλι σαν μανιακό απο τις δουλειές.
4)Να έρθει μια φυσιολογική και ήρεμη σχέση με καμία της προκοπής γιατί κουράστηκα με τις ακραίες καταστάσεις.
5)Να πάρει ο ΠΑΟΚ κανά Europa League λέμε..
6)Να πάρω τη Ζ4 αν και αυτός θα είναι λογικά ο στόχος για το 2012, αλλά επειδή ποτέ δεν ξέρεις να γράφω να υπάρχει..
7)Να έρθουν όλα δεξιά και να μπορέσω επιτέλους να γυρίσω πίσω στη θεσσαλονίκη μου μόνιμα πλέον.
8 )Να μπουν στη ζωή μου επιτέλους σωστοί άνθρωποι γιατί φάγαμε πολλά πεταμένα άτομα στη μάπα τα τελευταία χρόνια..

Για να δούμε τι ψάρια θα πιάσουμε και φέτος!
Καλή χρονιά και χρόνια πολλά σε όλους!

( End of 2011 )
Πλέον...

1)Σεπτέμβρη με το καλό να τελειώσω με τα μαθήματα της σχολής.
2)Του χρόνου τέτοιο καιρό να κλείνω και με την διπλωματική μου.
3)Απο τον Οκτώβριο και έπειτα να γεμίζει το πορτοφόλι σαν μανιακό απο τις δουλειές.
4)Να έρθει μια φυσιολογική και ήρεμη σχέση με καμία της προκοπής γιατί κουράστηκα με τις ακραίες καταστάσεις.
5)Να πάρει ο ΠΑΟΚ κανά Europa League λέμε..
6)Να πάρω τη Ζ4 αν και αυτός θα είναι λογικά ο στόχος για το 2012, αλλά επειδή ποτέ δεν ξέρεις να γράφω να υπάρχει..
7)Να έρθουν όλα δεξιά και να μπορέσω επιτέλους να γυρίσω πίσω στη θεσσαλονίκη μου μόνιμα πλέον.
8 )Να μπουν στη ζωή μου επιτέλους σωστοί άνθρωποι γιατί φάγαμε πολλά πεταμένα άτομα στη μάπα τα τελευταία χρόνια..

Για του χρόνου το μόνο που θέλω είναι λιγότερο άνχος γιατί η πίεση βάρεσε κόκκινο φέτος και σιγά σιγά να αρχίσει με το καλό το 3ο να πρασινίζει...

( End of 2012 )
1/2, καλά πήγαμε και φέτος!
1) Από άποψη άνχους ήταν η χειρότερη χρονιά που έχω ζήσει ποτέ στη ζωή μου. ΑΛΛΑ μετά την μπόρα τα ωραία ξεκίνησαν με φαντασμαγορικότατο τρόπο
2) Πρασίνισε, όχι το λαχανί το πράσινο αλλά πρασινισεεεεεεεεε

Για του χρόνου θέλω πάνω από όλα υγεία και ευτυχία για εμένα και την οικογένεια μου, αλλά επειδή το thread μιλάει για στόχους ξεκινάω:
1) Του χρόνου τέτοιο καιρό να τελειώνω με την διπλωματική του μεταπτυχιακού μου (Κάθε χρόνο διπλωματικές εύχομαι να τελειώνω εγώ.. WTF ?)
2) Να πάρω φέτος τις ανάσες που τόσο πολύ έχω ανάγκη για την δύσκολη συνέχεια!
3) Να δουλέψω σκληρά και να έχω ανέβει και άλλο σκαλοπάτι στην δουλειά μου.

Ψοφάω κάθε χρόνο για αυτό το topic.
Δεν υπάρχει μεγαλύτερος τόνος αισιοδοξίας από το να βλέπεις το progress της ζωής σου κάθε χρόνο, τι κατάφερες, τι κυνηγάς ακόμη κτλ..

Χμμ, προσέλθετε λοιπόν.

Υ.Γ. Θα γράψω λίγο αργότερα τα του οίκου μου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Speedy

Δραστήριο μέλος

Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 713 μηνύματα.
Για του χρόνου θέλω πάνω από όλα υγεία και ευτυχία για εμένα και την οικογένεια μου, αλλά επειδή το thread μιλάει για στόχους ξεκινάω:
1) Του χρόνου τέτοιο καιρό να τελειώνω με την διπλωματική του μεταπτυχιακού μου (Κάθε χρόνο διπλωματικές εύχομαι να τελειώνω εγώ.. WTF ?)
2) Να πάρω φέτος τις ανάσες που τόσο πολύ έχω ανάγκη για την δύσκολη συνέχεια!
3) Να δουλέψω σκληρά και να έχω ανέβει και άλλο σκαλοπάτι στην δουλειά μου.


1) Ναί! Μόλις χθές τελείωσα την διπλωματική του μεταπτυχιακού μου!!
2) Δεν πήρα ανάσα ακόμα... :/:
3) Επίκειται..

Στόχοι για του χρόνου?

1) Ναι, επιτέλους να πάρω ανάσα! Επίσημα πλέον φέτος...
2) Να καταφέρω να ανέβω το σκαλωπάτι στη δουλειά μου και να παρώ και καμία αυξησούλα..
3) Να μπορέσω να πάρω ένα καινούριο τουτού (aka ως αποτέλεσμα επίτευξης του 2 :clapup::clapup:)...
4) Να έχω τους αγαπημένους μου ανθρώπους γύρω μου, όπως τώρα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Περισσότερη ευτυχία, περισσότερη αγάπη...
Και να μην πληρώνουμε άλλο αυτή την εφορία!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Καταρχας θα ήθελα να πω πως το 2013 ήταν μια χρονιά σταθμός ..Πανελλαδικές,μια μοναδική σχέση,αλλαγή πόλης,νέοι φιλοι,Πανεπιστήμιο,κλάμματα,μεθύσια,τούμπες,φαγητά και πόσα άλλα ακομα

Για το 2014 θα ήθελα :
-Να έχουμε ΟΛΟΙ την υγεια μας ΠΑΝΩ ΑΠ ΟΛΑ!
-Να βγάλω δίπλωμα αυτοκινήτου
-Να συνιχίσω να ζω όπως τώρα...Να συνεχίσω να είμαι ευτυχισμένη όπως είμαι τώρα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
2014: Δίνω εξετάσεις, πανελλήνιες. Εύχομαι να περάσω στη σχολη που επιθυμώ και πανω απο ολα να έχω εγω και οι δικοί μου την υγεια μας, αλλα και γενικότερα όλος ο κόσμος! Να περάσω καλο καλοκαίρι,και οτι άλλο ειναι να έρθει ας έρθει. Εγω περιμένω με ανοιχτές αγκαλιές ολα τα καλα που μου επιφυλάσσει η τύχη-μοίρα-θεός.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Ας γράψω και εγώ.:whistle:

  • Να ξεκινήσω να μαθαίνω, ουσιαστικά, κιθάρα.
  • Να μπορέσω να βοηθήσω όσους περισσότερους ανθρώπους μπορώ.
  • Να καταφέρω να πάω καλά και με την φετινή σχολική χρονιά.
  • Να συναντήσω όσους περισσότερους φίλους μπορώ.
  • Και πάνω απ' όλα να μην ξαναρρωστήσω. :hehe:
  • Να καταφέρω να ξεκινήσω ξανά το ποδήλατο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρία Γ.

Νεοφερμένος

Η Σειρήνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Τι να πω και εγώ καλή χρονιά, χρόνια πολλά και ότι ποθεί ο καθένας να του φέρει το νέο έτος....

Τα δικά μου θέλω είναι τόσα πολλά που δεν νομίζω να με χωρέσει.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drymenia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Drymenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 180 μηνύματα.
Να περάσω στο Α.Π.Θ:yahoo:
(όχι όμως μόνο εγώ...:redface::inlove: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
1. Να σταματήσω επιτέλους να βαριέμαι κάθε στιγμή της μέρας
2. Να βρω την χαμένη μου αυτοπεποίθηση.
3. Να λέω την γνώμη μου χωρίς να σκέφτομαι τι θα πουν οι γύρω μου.
4.Να γράψω καλά στις εξετάσεις.
5. Να γνωρίσω νέα άτομα.
6. Να χάσω μερικά κιλά.
7. Να μην χαλιέμαι για βλακείες.
Αυτά είναι λίγα πράγματα που μου ήρθαν στο μυαλό. Σίγουρα υπάρχουν και άλλα. Το βασικότερο όμως, να μην είναι μια ακόμη ίδια χρονιά. Θα καταντήσει γραφικό πια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Να μάθω να μαγειρεύω επιτέλους.
Να τα πάω καλά στο σχολείο, και στην μουσική.
Να γνωρίσω νέα άτομα.
Να εξελιχθώ και να βελτιωθώ ως άνθρωπος.
Και πάνω από όλα, να έχουμε υγεία. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Υγεία σε όλους και τύχη εύχομαι..
Τώρα για μένα, ίσως να μην βαριέμαι στιγμές όπως τώρα ασπούμε και να γίνω πιο δραστήρια, να εξωτερικεύω κάνα συναίσθημα παραπάνω μπας και με καταλάβουν κάποιοι καλύτερα :whistle:, να μην φοβάμαι να οδηγώ στον δρόμο μαζί με τους άλλους "έμπειρους" οδηγούς που επειδή βλέπουν το Ν αρχίζουν τα βρισίδια (κάτσε ρε φίλε, δηλ όταν εσύ πήρες το δίπλωμα πώς πήγαινες;;:P )...χμμμ νοίμίζω αυτά
Καλή χρονιά να χουμε!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Πόσο μ' αρέσει να διαβάζω αυτά τα θέματα :D
Δεν έχω σκεφτεί συγκεκριμένους στόχους γι' αυτήν την χρονιά, τα περιστρέφω όλα γύρω από το γενικό πλαίσιο: Αυτή η χρονιά να είναι καλύτερη από την περσινή. :D :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

unπαικτable

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο unπαικτable αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 963 μηνύματα.
1) Να περασω στο Φυσικο
2) Να βγαλω διπλωμα για μηχανακι(προοδευτικα για μηχανη)
3) Να πεισω τους δικους μου για σκυλο
4) Να γινω πιο ολοκληρωμενος ανθρωπος

Καλη χρονια σε ολους, με υγεια, ευτυχια και κανα φραγκο παραπανω δεν θα μας χαλαγε(αλλα δεεεεεεν)...

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Να σταματήσω να ασχολούμαι με οτιδήποτε δεν είναι 100% δημιουργικό ή να ελαττώσω την ασχολία μου σε βαθμό που μπορει να θεωρηθεί αμελητέος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Akatanomasty

Νεοφερμένος

Η Akatanomasty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 87 μηνύματα.
1. Να σταματήσω επιτέλους να βαριέμαι κάθε στιγμή της μέρας
2. Να βρω την χαμένη μου αυτοπεποίθηση.
3. Να λέω την γνώμη μου χωρίς να σκέφτομαι τι θα πουν οι γύρω μου.
4.Να γράψω καλά στις εξετάσεις.
5. Να γνωρίσω νέα άτομα.
6. Να χάσω μερικά κιλά.
7. Να μην χαλιέμαι για βλακείες.
Αυτά είναι λίγα πράγματα που μου ήρθαν στο μυαλό. Σίγουρα υπάρχουν και άλλα. Το βασικότερο όμως, να μην είναι μια ακόμη ίδια χρονιά. Θα καταντήσει γραφικό πια.

Ακριβώς, + να σταματήσω να νοιάζομαι τόσο για τη γνώμη των άλλων....
Καλή μας επιτυχία!!!:clapping:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotists13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,490 μηνύματα.
Τώρα που μπήκαμε στο 2014 για πείτε μου.Ποιοι είναι οι στόχοι σας γι' αυτό το έτος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Θέλω του χρόνου τέτοια εποχή να έχω καταφέρει να πάω Αγγλία, να' χω βρει σχολή, δουλειά και να' ναι όλα σε μια σειρά.
Και να μη με κρατάει τίποτα στην Ελλάδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
1. Να εχω το γαμημενο χαρτι των Αγγλικων χωρις να εχω ξαναδωσει
2. Να ειμαι ετοιμος για erasmus
3. Να εχω το δικο μου χωρο
4. Να προσφερω περισσοτερα σε ανθρωπους που δε θελω να ξεχασω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Να κερδίσω εκείνη την υποτροφία. Ε, ρε, διάβασμα που έχει να πέσει... :book:
Να διαβάσω περισσότερη (κλασική) λογοτεχνία.
Να λύσω τις όποιες χαζές παρεξηγήσεις.
Να καταφέρω να διατηρήσω ισορροπία ανάμεσα στις επιθυμίες και τις υποχρεώσεις μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top