Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,796 μέλη και 2,440,795 μηνύματα σε 76,691 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 328 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Σας αρέσει η κοπέλα σας να έχει εμπειρίες ή όχι;

Σας αρέσει η κοπέλα σας να είναι:

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 8)
με εμπειρίες
2
25,00%
χωρίς εμπειρίες
3
37,50%
με λίγες εμπειρίες/κατακτήσεις στο ιστορικό της
3
37,50%

marinaki22

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H marinaki22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 77 μηνύματα.

H marinaki22 you οnly live once.... :) έγραψε: στις 18:02, 07-02-14:

παιδια γεια!!θελω να ρωτησω κατι και απευθυνομαι κυριως στα αγορια....επειδη ετσι το χω απορια και επειδη το εχω ακουσει σε συζητησεις..τελικα θελετε την κοπελα που θα τα φτιαξατε να ειναι παρθενα η να χει κανει και 2 σχεσεις παραπανω.??δλδ τι σας αρεσει?θελω να πω το λαμβανεται κ αυτο υποψιν? και αν ναι γιατι?
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

g1wrg0s (01001)

Επιφανές Μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 9,535 μηνύματα.

O g1wrg0s Δεν υπάρχει δεν μπορώ, υπάρχει δεν θέλω! έγραψε: στις 20:05, 07-02-14:

δεν υπαρχει κανονας οπως καταλαβαινεις, ορισμενοι νοιωθουν ομορφα με την ιδεα της παρθενιας στη κοπελα και αλλοι τρεχουν να φυγουν. Αρα το μονο που μενει ειναι οχι να προσαρμοστεις σε αυτο που οι περισσοτεροι θελουν ή νομιζεις οτι θελουν αλλα να εισαι εσυ αυτο που θες, Ποιητικο ισως αλλα αν το σκεφτεις, ακομα και να σου πει καποιος οτι το 80% θελει τη κοπελα παρθενα , υπαρχουν πιθανοτητες να παισεις στο υπολοιπο 20αρι και ολη η θεωρια παιφτει.

Παντως, πιστευω οτι εκει εξω υπαρχουν πολλα αγορακια που αρεσκονται και επιζητουν παρθενα χωρις να εχουν καταλλαβει ακριβως τις πιθανες αναγκες μιας παρθενας.
3
Παράθεση

blonde_angel

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H blonde_angel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αισθητικός . Έχει γράψει 113 μηνύματα.

H blonde_angel ~Επανάσταση; έγραψε: στις 20:20, 07-02-14:

Ενδιαφέρον θέμα! Ας μπει και μια δημοσκόπηση
Παράθεση

nPb

Επιφανές Μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,235 μηνύματα.

O nPb έγραψε: στις 20:22, 07-02-14:

Αρχική Δημοσίευση από marinaki22
παιδια γεια!!θελω να ρωτησω κατι και απευθυνομαι κυριως στα αγορια....επειδη ετσι το χω απορια και επειδη το εχω ακουσει σε συζητησεις..τελικα θελετε την κοπελα που θα τα φτιαξατε να ειναι παρθενα η να χει κανει και 2 σχεσεις παραπανω.??δλδ τι σας αρεσει?θελω να πω το λαμβανεται κ αυτο υποψιν? και αν ναι γιατι?
Θεωρώ πως να το πω...λίγο βλακεία (είμαι αρκετά ευγενικός ) να δίνουμε βάση σ' αυτό. Υποτίθεται ότι όταν θέλεις να προχωρήσεις σε ερωτική σχέση με κάποιον άνθρωπο, δεν εξετάζεις τόσο προσωπικές στιγμές του: αν είναι ή όχι παρθένος-α ή πόσες ερωτικές εμπειρίες έχει. Προσωπικά δεν με νοιάζει και ξέρω ότι και σε αρκετούς νέους επίσης δεν τους νοιάζει. Υπάρχουν πολύ σοβαρότερα θέματα από τις σεξουαλικές εμπειρίες. Όχι δεν με νοιάζει αλλά θα ξενερώσω άσχημα, αν η άλλη αλλάζει τους ερωτικούς συντρόφους σαν τα πουκάμισα για να αποκτήσει σεξουαλικές εμπειρίες. Νομίζω ότι αυτό θα μου δώσει πολλά στοιχεία για την προσωπικότητά της. Το 1-2 ερωτικές σχέσεις νομίζω είναι κάτι φυσιολογικό. Βέβαια εξαρτάται και για ποια ηλικία μιλάμε. Μπορεί οι εμπειρίες να μην μας ενδιαφέρουν αλλά η συχνότητα ερωτικών εναλλαγών, λέει πολλά για την συγκρότηση της προσωπικότητας, πόσο προσγειωμένη είναι στις διαπροσωπικές σχέσεις. Ορισμένοι άνθρωποι έχουν πρόβλημα σύναψης φυσιολογικής ερωτικής σχέσης ασχέτως αν έχουν περιοδικές ερωτικές σχέσεις σύντομης διάρκειας. Αυτό νομίζω κάτι δείχνει.
12
Παράθεση

hack3r

Επιφανές Μέλος

Ο hack3r αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,653 μηνύματα.

O hack3r έγραψε: στις 20:51, 07-02-14:

8
1
Παράθεση

nPb

Επιφανές Μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,235 μηνύματα.

O nPb έγραψε: στις 20:58, 07-02-14:

Ξεχασμένος, με τέτοιες τα φτιάχνεις;
Παράθεση

rootbreaker

Τυχερό μέλος 2014

H rootbreaker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 455 μηνύματα.

H rootbreaker Let's go get lost έγραψε: στις 21:13, 07-02-14:

Εμένα μ αρέσει ο άντρας να έχει εμπειρίες. Έτσι για να σπάει η μονοτονία.
5
1
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,856 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε: στις 21:16, 07-02-14:

Αρχική Δημοσίευση από rootbreaker
Εμένα μ αρέσει ο άντρας να έχει εμπειρίες. Έτσι για να σπάει η μονοτονία.
Συμφωνώ τόσο πολύ που βγάζω τη θετική μου, για να μπορέσω να σου ξαναβάλω.
2
Παράθεση

nPb

Επιφανές Μέλος

O nPb έγραψε: στις 21:16, 07-02-14:

Ποια μονοτονία;
Παράθεση

rootbreaker

Τυχερό μέλος 2014

H rootbreaker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 455 μηνύματα.

H rootbreaker Let's go get lost έγραψε: στις 21:19, 07-02-14:

Έλα τώρα,δεν καταλαβαίνεις; WAIT ειχα την εντύπωση ότι είσαι άντρας
2
Παράθεση

nPb

Επιφανές Μέλος

O nPb έγραψε: στις 21:22, 07-02-14:

εγώ είχα την εντύπωση ότι είσαι γυναίκα..
2
Παράθεση

rootbreaker

Τυχερό μέλος 2014

H rootbreaker Let's go get lost έγραψε: στις 21:23, 07-02-14:

Αρχική Δημοσίευση από nPb
εγώ είχα την εντύπωση ότι είσαι γυναίκα..
και τελικα δεν ειμαι;
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,856 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε: στις 21:56, 07-02-14:

"Όσες πιο πολλές εμπειρίες έχεις, τόσες περισσότερες απολαύσεις μπορείς να προσφέρεις και να δεχτείς αντίστοιχα."

- Άγνωστος
5
2
Παράθεση

akis95

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο akis95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 505 μηνύματα.

O akis95 έγραψε: στις 22:31, 07-02-14:

ουτε κατα διανοια ,να τα φτιαξω και με μια πορνη τοτε
3
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,648 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε: στις 23:22, 07-02-14:

"Όσες πιο πολλές εμπειρίες έχεις, τόσες περισσότερες απολαύσεις μπορείς να προσφέρεις και να δεχτείς αντίστοιχα.
τοτε οι πορνες και οι πορνοσταρ ξερουν να κανουν το καλυτερο σεξ στον κοσμο..

τα παντα ειναι θεμα χαρακτηρα..και εγκεφαλου..

οι μπειριες μπορει να υπαρχουν ή οχι,,δεν ειναι αυτοσκοπος..αλλιως χανουμε το στοχο..
14
Παράθεση

taketrance (taketrance)

Δραστήριο Μέλος

Ο taketrance αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 260 μηνύματα.

O taketrance έγραψε: στις 01:41, 08-02-14:

Αρχική Δημοσίευση από Άγγελος
τοτε οι πορνες και οι πορνοσταρ ξερουν να κανουν το καλυτερο σεξ στον κοσμο..

τα παντα ειναι θεμα χαρακτηρα..και εγκεφαλου..

οι μπειριες μπορει να υπαρχουν ή οχι,,δεν ειναι αυτοσκοπος..αλλιως χανουμε το στοχο..
η αληθεια ειναι οτι οι πορνοσταρ φημιζονται κατα καποιον τροπο για το σεξ που κανουν...
1
Παράθεση

Nicole1987

Δραστήριο Μέλος

H Nicole1987 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 219 μηνύματα.

H Nicole1987 Γατες..τα πιο αξιολατρευτα πλασματα έγραψε: στις 02:13, 08-02-14:

Αρχική Δημοσίευση από taketrance
η αληθεια ειναι οτι οι πορνοσταρ φημιζονται κατα καποιον τροπο για το σεξ που κανουν...
Το οποιο βεβαια ειναι χωρις κανενα συναισθημα. Οποτε εξαρταται απο τον καθενα αυτο. Ειτε ενας θελει μια σχεση ειτε θελει να παει σε ενα μπουρδελο και να παει με π... Γιατι και αυτες δουλεια τους ειναι και θα την κανουν καλα. Ακομα και στο σεξ δεν εχουν ολοι τα ιδια κριτιρια
2
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,648 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε: στις 09:25, 08-02-14:

οπως φαινεται..
1
Παράθεση

Dias

Επιφανές Μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φυσικός . Έχει γράψει 7,434 μηνύματα.

O Dias έγραψε: στις 13:38, 08-02-14:

Καλό είναι και ο άντρας και η γυναίκα να έχουν προηγούμενες εμπειρίες. Όμως θεωρώ χαζό το να μπαίνει η ύπαρξη ή μη "παρελθόντος" σαν κριτήριο δημιουργίας της σχέσης. Εδώ ισχύει το ότι σου τύχει. Ναι, φαντάζομαι ότι υπάρχουν άντρες που θέλουν την κοπέλα τους παρθένα. Αυτό το θεωρώ μάλλον εγωιστικό και ξεπερασμένο. Πάντως υπάρχουν όχι λίγες περιπτώσεις παντρεμένων γυναικών που δεν είχαν άλλη εμπειρία εκτός από το σύζυγό τους και κάποια στιγμή παράτησαν οικογένειες και παιδιά για να ζήσουν στα 35 τη χαμένη εφηβεία τους. Το "ρομαντικό" είναι να είναι αγόρι και κορίτσι "αγνά παρθένα ελαιόλαδα", όμως αυτό μπορεί αργότερα να δημιουργήσει προβλήματα, εκτός αν βρουν τρόπο να καλύψουν τα "κενά" τους...

2
Παράθεση

nPb

Επιφανές Μέλος

O nPb έγραψε: στις 13:41, 08-02-14:

Αρχική Δημοσίευση από Nicole1987
Το οποιο βεβαια ειναι χωρις κανενα συναισθημα. Οποτε εξαρταται απο τον καθενα αυτο. Ειτε ενας θελει μια σχεση ειτε θελει να παει σε ενα μπουρδελο και να παει με π... Γιατι και αυτες δουλεια τους ειναι και θα την κανουν καλα. Ακομα και στο σεξ δεν εχουν ολοι τα ιδια κριτιρια
Για ποιο λόγο όμως έχει περάσει και στην ιδιωτική ζωή αυτή η αντίληψη για το σεξ και αρκετός κόσμος (και των 2 φύλων) νιώθει άβολα; Γιατί ψάχνουμε για επαγγελματίες του σεξ;
1
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    konstantinantia, NastStorm, chriskr