Σας αρέσει η κοπέλα σας να έχει εμπειρίες ή όχι;

Σας αρέσει η κοπέλα σας να είναι:

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 8)
  • με εμπειρίες

    Ψήφοι: 2 25.0%
  • χωρίς εμπειρίες

    Ψήφοι: 3 37.5%
  • με λίγες εμπειρίες/κατακτήσεις στο ιστορικό της

    Ψήφοι: 3 37.5%

marinaki22

Νεοφερμένος

Η marinaki22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 81 μηνύματα.
παιδια γεια!!θελω να ρωτησω κατι και απευθυνομαι κυριως στα αγορια....επειδη ετσι το χω απορια και επειδη το εχω ακουσει σε συζητησεις..τελικα θελετε την κοπελα που θα τα φτιαξατε να ειναι παρθενα η να χει κανει και 2 σχεσεις παραπανω.??δλδ τι σας αρεσει?θελω να πω το λαμβανεται κ αυτο υποψιν? και αν ναι γιατι? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
δεν υπαρχει κανονας οπως καταλαβαινεις, ορισμενοι νοιωθουν ομορφα με την ιδεα της παρθενιας στη κοπελα και αλλοι τρεχουν να φυγουν. Αρα το μονο που μενει ειναι οχι να προσαρμοστεις σε αυτο που οι περισσοτεροι θελουν ή νομιζεις οτι θελουν αλλα να εισαι εσυ αυτο που θες, Ποιητικο ισως αλλα αν το σκεφτεις, ακομα και να σου πει καποιος οτι το 80% θελει τη κοπελα παρθενα , υπαρχουν πιθανοτητες να παισεις στο υπολοιπο 20αρι και ολη η θεωρια παιφτει.

Παντως, πιστευω οτι εκει εξω υπαρχουν πολλα αγορακια που αρεσκονται και επιζητουν παρθενα χωρις να εχουν καταλλαβει ακριβως τις πιθανες αναγκες μιας παρθενας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blonde_angel

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η blonde_angel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αισθητικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 312 μηνύματα.
Ενδιαφέρον θέμα! Ας μπει και μια δημοσκόπηση:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
παιδια γεια!!θελω να ρωτησω κατι και απευθυνομαι κυριως στα αγορια....επειδη ετσι το χω απορια και επειδη το εχω ακουσει σε συζητησεις..τελικα θελετε την κοπελα που θα τα φτιαξατε να ειναι παρθενα η να χει κανει και 2 σχεσεις παραπανω.??δλδ τι σας αρεσει?θελω να πω το λαμβανεται κ αυτο υποψιν? και αν ναι γιατι? :hmm:

Θεωρώ πως να το πω...λίγο βλακεία (είμαι αρκετά ευγενικός :P) να δίνουμε βάση σ' αυτό. Υποτίθεται ότι όταν θέλεις να προχωρήσεις σε ερωτική σχέση με κάποιον άνθρωπο, δεν εξετάζεις τόσο προσωπικές στιγμές του: αν είναι ή όχι παρθένος-α ή πόσες ερωτικές εμπειρίες έχει. Προσωπικά δεν με νοιάζει και ξέρω ότι και σε αρκετούς νέους επίσης δεν τους νοιάζει. Υπάρχουν πολύ σοβαρότερα θέματα από τις σεξουαλικές εμπειρίες. Όχι δεν με νοιάζει αλλά θα ξενερώσω άσχημα, αν η άλλη αλλάζει τους ερωτικούς συντρόφους σαν τα πουκάμισα για να αποκτήσει σεξουαλικές εμπειρίες. Νομίζω ότι αυτό θα μου δώσει πολλά στοιχεία για την προσωπικότητά της. Το 1-2 ερωτικές σχέσεις νομίζω είναι κάτι φυσιολογικό. Βέβαια εξαρτάται και για ποια ηλικία μιλάμε. Μπορεί οι εμπειρίες να μην μας ενδιαφέρουν αλλά η συχνότητα ερωτικών εναλλαγών, λέει πολλά για την συγκρότηση της προσωπικότητας, πόσο προσγειωμένη είναι στις διαπροσωπικές σχέσεις. Ορισμένοι άνθρωποι έχουν πρόβλημα σύναψης φυσιολογικής ερωτικής σχέσης ασχέτως αν έχουν περιοδικές ερωτικές σχέσεις σύντομης διάρκειας. Αυτό νομίζω κάτι δείχνει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
Ξεχασμένος, με τέτοιες τα φτιάχνεις; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rootbreaker

Τυχερό μέλος 2014

Η rootbreaker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 700 μηνύματα.
Εμένα μ αρέσει ο άντρας να έχει εμπειρίες. Έτσι για να σπάει η μονοτονία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Εμένα μ αρέσει ο άντρας να έχει εμπειρίες. Έτσι για να σπάει η μονοτονία.

Συμφωνώ τόσο πολύ που βγάζω τη θετική μου, για να μπορέσω να σου ξαναβάλω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
Ποια μονοτονία; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rootbreaker

Τυχερό μέλος 2014

Η rootbreaker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 700 μηνύματα.
Ποια μονοτονία; :P

Έλα τώρα,δεν καταλαβαίνεις; WAIT ειχα την εντύπωση ότι είσαι άντρας:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
εγώ είχα την εντύπωση ότι είσαι γυναίκα..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rootbreaker

Τυχερό μέλος 2014

Η rootbreaker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 700 μηνύματα.
εγώ είχα την εντύπωση ότι είσαι γυναίκα..:P

και τελικα δεν ειμαι;:hmm::eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
"Όσες πιο πολλές εμπειρίες έχεις, τόσες περισσότερες απολαύσεις μπορείς να προσφέρεις και να δεχτείς αντίστοιχα."

- Άγνωστος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akis95

Δραστήριο μέλος

Ο akis95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 535 μηνύματα.
ουτε κατα διανοια ,να τα φτιαξω και με μια πορνη τοτε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
"Όσες πιο πολλές εμπειρίες έχεις, τόσες περισσότερες απολαύσεις μπορείς να προσφέρεις και να δεχτείς αντίστοιχα.

τοτε οι πορνες και οι πορνοσταρ ξερουν να κανουν το καλυτερο σεξ στον κοσμο..

τα παντα ειναι θεμα χαρακτηρα..και εγκεφαλου..

οι μπειριες μπορει να υπαρχουν ή οχι,,δεν ειναι αυτοσκοπος..αλλιως χανουμε το στοχο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

taketrance

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο taketrance αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,031 μηνύματα.
τοτε οι πορνες και οι πορνοσταρ ξερουν να κανουν το καλυτερο σεξ στον κοσμο..

τα παντα ειναι θεμα χαρακτηρα..και εγκεφαλου..

οι μπειριες μπορει να υπαρχουν ή οχι,,δεν ειναι αυτοσκοπος..αλλιως χανουμε το στοχο..

η αληθεια ειναι οτι οι πορνοσταρ φημιζονται κατα καποιον τροπο για το σεξ που κανουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nicole1987

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Nicole1987 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 223 μηνύματα.
η αληθεια ειναι οτι οι πορνοσταρ φημιζονται κατα καποιον τροπο για το σεξ που κανουν...

Το οποιο βεβαια ειναι χωρις κανενα συναισθημα. Οποτε εξαρταται απο τον καθενα αυτο. Ειτε ενας θελει μια σχεση ειτε θελει να παει σε ενα μπουρδελο και να παει με π... Γιατι και αυτες δουλεια τους ειναι και θα την κανουν καλα. Ακομα και στο σεξ δεν εχουν ολοι τα ιδια κριτιρια;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
η αληθεια ειναι οτι οι πορνοσταρ φημιζονται κατα καποιον τροπο για το σεξ που κανουν...


οπως φαινεται..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,057 μηνύματα.
Καλό είναι και ο άντρας και η γυναίκα να έχουν προηγούμενες εμπειρίες. Όμως θεωρώ χαζό το να μπαίνει η ύπαρξη ή μη "παρελθόντος" σαν κριτήριο δημιουργίας της σχέσης. Εδώ ισχύει το ότι σου τύχει. Ναι, φαντάζομαι ότι υπάρχουν άντρες που θέλουν την κοπέλα τους παρθένα. Αυτό το θεωρώ μάλλον εγωιστικό και ξεπερασμένο. Πάντως υπάρχουν όχι λίγες περιπτώσεις παντρεμένων γυναικών που δεν είχαν άλλη εμπειρία εκτός από το σύζυγό τους και κάποια στιγμή παράτησαν οικογένειες και παιδιά για να ζήσουν στα 35 τη χαμένη εφηβεία τους. Το "ρομαντικό" είναι να είναι αγόρι και κορίτσι "αγνά παρθένα ελαιόλαδα", όμως αυτό μπορεί αργότερα να δημιουργήσει προβλήματα, εκτός αν βρουν τρόπο να καλύψουν τα "κενά" τους...


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
Το οποιο βεβαια ειναι χωρις κανενα συναισθημα. Οποτε εξαρταται απο τον καθενα αυτο. Ειτε ενας θελει μια σχεση ειτε θελει να παει σε ενα μπουρδελο και να παει με π... Γιατι και αυτες δουλεια τους ειναι και θα την κανουν καλα. Ακομα και στο σεξ δεν εχουν ολοι τα ιδια κριτιρια;)

Για ποιο λόγο όμως έχει περάσει και στην ιδιωτική ζωή αυτή η αντίληψη για το σεξ και αρκετός κόσμος (και των 2 φύλων) νιώθει άβολα; :hmm: Γιατί ψάχνουμε για επαγγελματίες του σεξ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top