Πώς φαντάζεστε εσάς και τον κόσμο το 2007;

kynofilos

Δραστήριο μέλος

Ο kynofilos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 448 μηνύματα.
Φαντάζομαι το λογικό εργαλείο των ανθρώπων να αναγνωρίσει τα όριά του στην κατανόηση του σύμπαντος και των δυνάμεών του. Φαντάζομαι το πνεύμα μέσα μου να επαναστατεί σε κάθε δυσοίωνη σκέψη της ύλης μου και να οδηγεί τη ζωή μου προς ακόμα μεγαλύτερη ευχαρίστηση. Φαντάζομαι εμένα να συνεχίσω να κάνω επιλογές που με ευχαριστούν, πράγμα στο οποίο ακόμα εκπαιδεύομαι και νομίζω θα εκπαιδεύομαι μέχρι τελευταία στιγμή.
Φαντάζομαι έναν ακόμα πιό συνειδητοποιημένο κόσμο να κάνει την πληροφόρηση γνώση και απ' αυτή να αντλεί δύναμη.
Περιμένω ακόμα περισσότερες προσπάθειες να διορθωθούν τα κακά των καλών της τεχνολογίας μας.
Πάνω απ' όλα ελπίζω να συνεχίσουμε όλοι να παίζουμε το παιχνίδι μας με λιγότερη λύπη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dare-Devil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 906 μηνύματα.
Φίλε μου έγγραψες...:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από kynofilos:
Ας υποθέσουμε ότι είναι 2007.

Πώς βλέπετε με τη δύναμη της φαντασίας ή και διαίσθησης τον εαυτό σας και το κόσμο γύρω μας;

Εντελώς ελεύθερα από τα πιο προσγειωμένα ως τα πιό αεράτα σχόλια είναι ευπρόσδεκτα!

θα έχω βρει κάποια δουλειά
θα έχω πάρει αυτοκίνητο και μάλλον θα είμαι στα μισά του μεταπτυχιακού μου

ο κόσμος γύρω μου μάλλον θα είναι χειρότερος, πιο φοβισμένος:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

High_Voltage

Νεοφερμένος

Η High_Voltage αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
εγω το 2007 θα έχω βρει τη δουλεια που θα με ικανοποιει και θα κερδιζω αρκετα απο αυτη. Θα συνεχισω τις ξενες γλώσσες μου ισως και τις πολεμικές τεχνες. Ισως να ξεκινήσω κι εκεινο το γ*****νο το master... Αλλα το κυριοτερο... θα γυρνάω σπιτι... θα μου κάνει massage o... "δασκαλος" μου... και μετα θα κάνουμε... παθιασμένο sex! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
εγώ θα κοιμάμαι τον ύπνο του αδίκου μάλλον :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από weak and powerless:
εγώ θα κοιμάμαι τον ύπνο του αδίκου μάλλον :P


πρόσεξε μόνο να μην ροχαλίζεις και ξυπνίσεις εμένα που θα κοιμάμαι δίπλα...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
ρότζερ δατ τσιφ :D

:σνορ:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από giostau:
πρόσεξε μόνο να μην ροχαλίζεις και ξυπνίσεις εμένα που θα κοιμάμαι δίπλα...:P

εσύ θα κοιμάσαι τον ύπνο του δικαίου???:hmm: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny:
εσύ θα κοιμάσαι τον ύπνο του δικαίου???:hmm: :P


όχι... τον ύπνο του αδίκου θα κοιμάμαι παρέα με τον weak!:P

γιατί σου φαίνεται περίεργο καλέ;;;
να μην κοιμηθώ και εγώ λιγάκι;:( :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
καλά άντε σε αφήνω να κοιμηθείς:P

θα έρθω να σας κάνω παρέα κι εγώ τότε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Το 2007 με φαντάζομαι έγκυο. Τώρα όλο τον υπόλοιπο κόσμο....χμ... όχι κάτι διαφορετικό από σήμερα.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Δεν ξέρω πως θα είναι ο κόσμος κι εγώ σε 1 χρόνο και 1.5 μήνα ξέρω όμως σίγουρα ποιες θα είναι οι υποσχεσεις που θα έχω δώσει στον εαυτό μου(οι ίδιες χρόνια τώρα):

-Να αρχίσω να μαζεύω λεφτά και να μην τα χαλάω δεξιά κι αριστερά
-Να αλλάξω αυτοκίνητο
-Να μη σηκώνω μύγα στο σπαθί μου
-Να γίνω πιο σκληρή με τους γύρω μου
-Να δουλεύω λιγότερες ώρες
-Να βοηθήσω εθελοντικά σε κάποια οργάνωση
-Να κάνω προσεγμενη διατροφή

Και πολλές άλλες σταθερές αξίες:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kynofilos

Δραστήριο μέλος

Ο kynofilos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 448 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από kleftra:
-Να βοηθήσω εθελοντικά σε κάποια οργάνωση

Αυτό πιστεύω μπορεί να φέρη και τα υπόλοιπα από μόνο του και σαν πρωτεραιότητα! Καλή επιτυχία στις προσδοκίες σου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από kynofilos:
Αυτό πιστεύω μπορεί να φέρη και τα υπόλοιπα από μόνο του και σαν πρωτεραιότητα! Καλή επιτυχία στις προσδοκίες σου!

:hug: :hug:Ευχαριστώ :hug:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lilith

Δραστήριο μέλος

Η Ισιδώρα Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας. Έχει γράψει 608 μηνύματα.
Mιας και έχουμε φτάσει αισίως στον 5ο μήνα του 2006, εγώ θα κάνω την ερώτησή σου..., λίγο πιο συγκεκριμένη...
Θα απάντήσω δηλαδή, πως φαντάζομαι τον κόσμο μας..., 7 - 8 μήνες μετά...

Αν λοιπόν, δεν με ξεγελά ο ίδιος ο εαυτός μου..., φαντάζομαι πως, ο κόσμος μας... όλος θα μοιάζει εντελώς διαφορετικός, επειδή θα τον αντικρίζουμε από άλλη οπτική γωνία..., θα μοιάζει σίγουρα πιο όμορφος..., επειδή θα τον κοιτάζουμε, από κάπου μαζί...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Διαφωνω, μετα απο της τελευτεες εξελιξεις με το Ιραν ο κοσμος μας θα μας φενετε σαν ενα χαος. Θα εχουμε πολυ ακριβια, μεγαλιτερο ποσοστο ανεργιας,χοιροτερη πιοτιτα ζωης και κατ επεκταση περισοτερους αλκοολικους, περισσοτερους εξαρτιμενους απο τα ναρκωτικα, περισσοτερη φτωχια, και περισσοτερες αυτοκτωνιες.Και ολα αυτα γιατι θα ανεβει η τιμη του πετρελεου...

Οσο για το πως θα ειμαι εγω; Οχι και πολλες διαφορες....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^^Vampire^^

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ^^Vampire^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,085 μηνύματα.
Δεν νομίζω να αλλάξω σε τόσο λίγο χρονικό διάστημα. Μικροαλλαγές μόνο, τίποτα το συγκλονιστικό.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lost_in_space

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lost_in_space αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Θα πάω σχολείο χωρίς να ξαναμείνω(χλωμό το βλέπω), θα κοντίνω, προς το τέλος-μέσα θα πάρω μηχανάκι και ίσως βρω τα λεφτά να πάρω και μια ηλεκτρική κιθάρα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
^ Διαβάστε το! :)

(Ευχαριστούμε το giorgo που το ξέθαψε!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top