Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,218 μέλη και 2,417,622 μηνύματα σε 75,637 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 212 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Θα αγοράζατε κινητό τηλέφωνο με προηγμένες δυνατότητες;

grek

Νεοφερμένος

Ο grek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

O grek έγραψε: στις 21:30, 05-09-08:

Πώς θα σας φαινόταν αν αγοράζατε τηλέφωνο με διπλή κάρτα SIM (μια κάρτα για τη γκόμενα και μια για τη γυναίκα σας) ,στη ουσία δηλαδή 2 τηλέφωνα σε 1;
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Πατρεύς (Πέτρος)

Επιφανές Μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,667 μηνύματα.

O Πατρεύς με φόβο και πάθος έγραψε: στις 21:33, 05-09-08:

Καλό!!! Πες το μου να το πάρω. Εγώ βέβαια προς το παρόν δεν έχω ούτε γυναίκα ούτε γκόμενα, αλλά δυο κάρτες να μπορούν να χρησιμοποιηθούν και εύκολα μπορούν να σε βγάλουν από μια δύσκολη στιγμή.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

kloyklos

Νεοφερμένος

Ο kloyklos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 45 μηνύματα.

O kloyklos έγραψε: στις 21:53, 05-09-08:

Ισως σε απογοητεύσω αλλα το κινητό αυτό βγήκε για επαγγελματίες που θέλουν να έχουν και ένα προσωπικό αριθμό χωρίς να είναι αναγκασμένοι να κουβαλάνε δύο κινητά.

Για τους γκομενιάρηδες καλό ειναι πρώτα να φροντίζουν να μην τους κάνει τα ίδια η γυναίκα τους και μετα να πέρνουν δεύτερο κινητό

Valder

Επιφανές Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,324 μηνύματα.

O Valder Winners do not make excuses έγραψε: στις 22:00, 05-09-08:

Αρχική Δημοσίευση από grek
Πώς θα σας φαινόταν αν αγοράζατε τηλέφωνο με διπλή κάρτα SIM (μια κάρτα για τη γκόμενα και μια για τη γυναίκα σας) ,στη ουσία δηλαδή 2 τηλέφωνα σε 1;
Πίστεψέ με, σου έχω τη λύση. Γυναίκα λεσβία! Το ελάχιστο 4 γυναικεία πόδια κάθε βράδυ σ' ένα κρεβάτι, καμία SIM και φυσικά ουδείς λόγος για άσκοπους φόρους προς το κράτος με τους αντίστοιχους λογαριασμούς!

Disclaimer: Το e-steki δεν ευθύνεται για πιθανές προτάσεις απιστίας, οπότε η γυναίκα σας δεν μπορεί να κηνυγήσει νομικά το site, ευχαριστώ!
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,504 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 00:43, 06-09-08:

Το προηγμενες δυνατοτιτες ειναι σχετικο.. Και το δικο μου εχει προηγμενες δυνατοτιτες αλλα δεν περνει 2 sim... Τεσπα, η συγκεκριμενη τεχνολογια ειναι πολυ χρησημη καπιες φορες, αλλα για τον λογο που αναφερεις εσυ υπαρχουν τοσα αλλα να προσεξεις που αυτο ειναι ελαχιστο...

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,259 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 14:24, 07-09-08:

Το κινητό της samsung με τις δύο υποδοχές sim έχει ήδη Thread εδώ: κλικ, ας συνεχίσουμε τη σχετική συζήτηση εκεί.

Την επιλογή μας ή όχι για πλήρες δυνατοτήτων κινητό τηλέφωνο τη συζητάμε εδώ: κλικ, ας συνεχίσουμε εκεί τη σχετική συζήτηση.

Το θέμα εδώ .

Εκ της διαχείρισεως, borat.

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια