Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,804 μέλη και 2,441,248 μηνύματα σε 76,720 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 183 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ριζικές αλλαγές στο e-steki

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 10,258 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 16:10, 07-09-08:

@Phoebe: Διαστημικό;; Λολ, να και κάτι που δεν περίμενα να ακούσω

Thank you all
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Buggs

Επιφανές Μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 57 ετών και επαγγέλεται Συγγραφέας . Έχει γράψει 2,559 μηνύματα.

O Buggs έγραψε: στις 16:14, 07-09-08:

Με γειά με γειά ! Με το καλο να αναβαθμίσετε και το γενικότερο αέρα των συζητήσεων προς τα πάνω. Το φορματ φαίνεται ωραίο, δεν το έχω παίξει ακόμη να δώ απο λειτουργικότητα τί γίνεται. Εδώ αφήνουμε τυχόν παρατηρήσεις μας που θα επισημάνουμε στη χρήστη του νεου φορμάτ;
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 10,258 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 16:27, 07-09-08:

Αρχική Δημοσίευση από Buggs
Με γειά με γειά ! Με το καλο να αναβαθμίσετε και το γενικότερο αέρα των συζητήσεων προς τα πάνω. Το φορματ φαίνεται ωραίο, δεν το έχω παίξει ακόμη να δώ απο λειτουργικότητα τί γίνεται. Εδώ αφήνουμε τυχόν παρατηρήσεις μας που θα επισημάνουμε στη χρήστη του νεου φορμάτ;
Αν πρόκειται για bug ή πρόταση, τότε χρησιμοποιήσε τα σχετικά λινκς στο κάτω μέρος της σελίδας (έχουν αναφερθεί και παραπάνω).
Αν είναι απορία, τότε μπορείς να ρωτήσεις στο θέμα για τις απορίες.
Οτιδήποτε άλλο μπορείς να το πεις εδώ.

Εγώ πάω για ύπνο (είμαι ξύπνια από χτες το μεσημέρι), οπότε θα αργήσω να απαντήσω
Παράθεση

Buggs

Επιφανές Μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 57 ετών και επαγγέλεται Συγγραφέας . Έχει γράψει 2,559 μηνύματα.

O Buggs έγραψε: στις 16:30, 07-09-08:

Καλη ξεκουραση. Δε γράφω τίποτα τώρα ώστε να μην τα σκέφτεσαι και επεξεργάζεσαι ρουνίνες css κλπ εστω και νοητά. Είναι μια πολύ καλή, αισθητικά, μετατροπή κατ'αρχήν.
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10,125 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 17:00, 07-09-08:

το φούξια/μοβ και το μαύρο είναι όλα τα λεφτά

well done Πάνο και Λία
1
Παράθεση

Rempeskes

Επιφανές Μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,659 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε: στις 17:01, 07-09-08:

Συγχαρητήρια κ από μένα, χαλάλι η δουλειά σας...

Πως επαναφέρω το παλιό σάιτ?
Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

H underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,570 μηνύματα.

H underwater έγραψε: στις 17:04, 07-09-08:

Φοβερή δουλειά (όπως πάντα)! Δεν το έχω ψάξει ακόμα, αλλά η πρώτη εντύπωση είναι πολύ καλή.
Παράθεση

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

H Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 456 μηνύματα.

H Youki έγραψε: στις 17:05, 07-09-08:

Πολυ ωραίο!!! Μπράβο!!
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,086 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε: στις 17:35, 07-09-08:

Μεγειες γκαιζ!
Ολα καλα, ολα ανθηρα, αλλα μου εχει ΣΠΑΣΕΙ τα νευρα η ταχυτητα του (με firefox 3 )
Παράθεση

Scandal (Πέτρος)

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 5,276 μηνύματα.

O Scandal έγραψε: στις 17:51, 07-09-08:

Πολύ ωραίο!
Ειδικά η πυξίδα τα σπάει

Όσο για τα χρώματα, ακόμα δεν έχω κατασταλάξει σε κάποιο, συνέχεια τα αλλάζω.

Προς το Μωβ τείνω και μάλιστα είναι το τελευταίο χρώμα που θα περίμενα να έβαζα.
(πορτοκαλί και μαύρο γαρ)

-petros
Παράθεση

fandago (Ә□⌂щяңš)

Επιφανές Μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,729 μηνύματα.

O fandago μπορεί να φαίνεται αλλά ΔΕΝ έγραψε: στις 18:02, 07-09-08:

Να πω εδώ (αν δεν έχει αναφερθεί κάπου αλλού) ότι το επιτρεπτό μέγεθος της υπογραφής άλλαξε και πλέον είναι πιο μακρόστενο. Από 500χ150 που ήταν έγινε 680 pixel πλάτος και 150 ύψος

Άντε με γεια τη νέα μας εμφάνιση!
Παράθεση

xanp (Ξανθή)

Δραστήριο Μέλος

H Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται IT . Έχει γράψει 150 μηνύματα.

H xanp έγραψε: στις 18:29, 07-09-08:

Πολύ καλή δουλειά και ευχάριστη η ανανέωση μας προδιαθέτει ευχάριστα!!!Μπράβο σας!!
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 8,690 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 18:43, 07-09-08:

500X180 ήταν Φαν
Αν άλλαξε, πείτε το να δω τι θα κάνω με την υπογραφή μου, γιατί βλέπω να με σκίζουν (καλέ πως σας έρχονται αυτές οι τέλειες ιδέες; )

...και για να μπω επιτέλους στο θέμα, αν εξαιρέσεις το ότι τρόμαξα γιατί δεν το περίμενα, και το ότι για την ώρα δεν βρίσκω σχεδόν τίποτα που είναι (), κατά τα άλλα το νέο theme τα σπάει!

Συγχαρητήρια!

Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 4,179 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε: στις 18:45, 07-09-08:

Tα έχασα με το που μπήκα...
Αλλά εντάξει θα το συνηθίσω

Αλλά μέχρι στιγμής μου αρέσει...
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,328 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 18:49, 07-09-08:

Πολυ ομορφα Λια και Πανο!!!
Καλη συνεχεια σε ολους μας και καλη σας ξεκουραση!!
Παράθεση

Ophelia (Μάρα)

Διάσημο Μέλος

H Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 785 μηνύματα.

H Ophelia έγραψε: στις 19:44, 07-09-08:

Μπράβο...τέλειο είναι!!! Βέβαια, μου φαίνεται λίγο αλλόκοτο αλλά...θα το συνηθίσουμε!!
Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,331 μηνύματα.

O Lorien έγραψε: στις 19:47, 07-09-08:

Με γεια η νεα εμφανιση ! Θελει κι αυτη τη συνηθεια της και ρυθμισεις με τα χρωματα φυσικα, αλλά νομιζω φαινεται πιο καλη εξ αρχης. Σε λιγο θα αρχισω να δοκιμαζω χρωματακια. Εκ 1ης οψεως, υπαρχει μια συγχυση για το που ειναι τι , καθως και για το ποσο φαινεται ευκολα στο ματι, αλλά καλυτερα να μην βγαζουμε συμπερασματα στην αρχη γιατι απλα εχουμε συνηθισει το προηγουμενο.

Επισης μου αρεσε που εγινε πιο πλατια η υπογραφη, καθως και το οτι ξεχωριζει λιγο πιο ευκολα το που τελειωνει το ποστ και που αρχιζει η υπογραφη.

Οι παραθεσεις δε μου φαινονται οσο λειτουργικες στο ματι οσο πριν. Ειναι καπως αχνες και χωρις σαφη ορια.

Και νομιζω οτι διαπιστωσα ενα bug/ελλειψη στο θεμα παραθεσεων, θα το περιγραψω στο σωστο μερος.

Καλη μας εξερευνηση και συνεχεια. Θα θελα να πω και ενα ευχαριστω σε καθε απλο μελος, που σιγουρα (οπως γινεται παντα σε αυτες τις περιπτωσεις) θα βοηθησει το φορουμ ανακαλυπτοντας μεσα απο την χρηση, ατελειες και λαθακια που θα βελτιωσουν τη σελιδα
Παράθεση

katerina_s

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H katerina_s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 73 μηνύματα.

H katerina_s έγραψε: στις 23:47, 07-09-08:

Κι εγώ τρόμαξα μόλις μπήκα!!! Πάντως είναι πολύ όμορφο!! Μπράβο παιδιά!!
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 12,565 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 02:51, 08-09-08:

Συγχαρητήρια, είναι παρα πολύ καλο! Κι εγώ ξαφνιάστηκα, αλλα χαλάλι όλα σας τα ξενύχτια!

Ερώτηση: το κουμπί επόμενο θέμα είναι ενεργό? Γιατί δεν μου βγάζει μήνυμα στα αγγλικά
There are no threads newer than the previous one. Click the back button in your browser to return to it.
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10,125 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 09:31, 08-09-08:

Αρχική Δημοσίευση από Valder
Ερώτησις: Για να απαντήσω σε ένα θέμα, υπάρχει μόνο η επιλογή να πάω στην κορυφή της σελίδας και να κάνω κλίκ στο "Να γράψετε τη δική σας γνώμη" και η επιλογή στο bottom με τη γρήγορη απάντηση;

Αυτό που θέλω να πω, είναι ότι, όντως δεν υπάρχει κουμπάκι "Απάντηση" κάτω κάτω ε;
Για όποιον ενδιαφέρεται, έχω να προτείνω ένα μπακαλίστικο τρόπο πιθανά εξυπηρετικό
εμένα με βολεύει πάντως και εσύ Λία να κλείσεις τα μάτια σου

Αντί να πηγαίνεις είτε πάνω πάνω είτε κάτω κάτω, πατάς παράθεση σε ένα οποιοδήποτε ποστ που σε βολεύει, σου ανοίγει κανονικά το κουτί για την απάντηση μαζί με το quote, σβήνεις το quote και συνεχίζεις
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια