Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,803 μέλη και 2,441,128 μηνύματα σε 76,704 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 138 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Κώστας Μακεδόνας

Nicole1987

Δραστήριο Μέλος

H Nicole1987 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 219 μηνύματα.

H Nicole1987 Γατες..τα πιο αξιολατρευτα πλασματα έγραψε: στις 19:39, 22-03-14:

Ποια η αποψη σας για τον τραγουδιστή Κώστα Μακεδόνα; Σας αρέσουν τα τραγούδια του, η φωνή του; Name:  image.jpg
Views: 289
Size:  8,7 KB
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Tabby

Διάσημο Μέλος

H Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 615 μηνύματα.

H Tabby εκτός τόπου και χρόνου έγραψε: στις 20:40, 22-03-14:

Μου αρέσει πολύ!!! Γεμάτη αντρική σταθερή φωνή! Τραγουδά ουσιαστικά, χωρίς τάσεις εντυπωσιασμού και αυτό με κερδίζει. Πιστεύω ότι είναι σταθερή αξία στον μουσικό στερέωμα, άσχετα από το ότι δεν προωθείται και τόσο από τα μέσα.
Παραθέτω ένα από τα αγαπημένα μου τραγούδια του.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Tabby : 22-03-14 στις 20:41. Αιτία: λάθος
2
Παράθεση

Nicole1987

Δραστήριο Μέλος

H Nicole1987 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 219 μηνύματα.

H Nicole1987 Γατες..τα πιο αξιολατρευτα πλασματα έγραψε: στις 21:08, 22-03-14:

Και μενα ειναι ο αγαπημενος μου τραγουδιστής. Απλα πολλοι θεωρουν οτι δεν εχει ωραια τραγούδια και οτι γενικα ειναι για μεγάλες ηλικίες.
Παράθεση

Tabby

Διάσημο Μέλος

H Tabby εκτός τόπου και χρόνου έγραψε: στις 22:19, 22-03-14:

υπάρχουν κάποια τραγούδια του που μου αρέσουν πολύ και άλλα που δε μου λένε κάτι, αλλά αυτό συμβαίνει και με τους περισσότερους καλλιτέχνες.
Δε θεωρώ πάντως πως είναι μόνο για μεγάλες ηλικίες, είναι ανάλογα με το τι ακούσματα έχει κάποιος. Αν σε κάποιον αρέσει η λαϊκή ή ελαφρολαική/έντεχνη μουσική πιστεύω πως θα ακούει και Μακεδόνα.
2
Παράθεση

Stavri_

Τιμώμενο Μέλος

H Stavri_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και επαγγέλεται Barista . Έχει γράψει 4,608 μηνύματα.

H Stavri_ έγραψε: στις 22:43, 22-03-14:

Από τα αγαπημένα μου!!! Κώστας Μακεδόνας. Φωνή συναισθηματική, με έκταση, ένταση. Απλά τέλειος... Από τους αγαπημένους μου καλλιτέχνες!
2
Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Τιμώμενο Μέλος

H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,783 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε: στις 00:26, 23-03-14:

Ξέρω μόνο ένα τραγούδι του, το μη μου λες αντίο και με αρέσει πάρα πολύ! Έχει ωραία φωνή όντως
1
Παράθεση

nPb

Επιφανές Μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,239 μηνύματα.

O nPb έγραψε: στις 00:46, 23-03-14:

Kαλός καλλιτέχνης και καλός άνθρωπος. Σπάνιο στις μέρες μας! Μ' αρέσει η φωνή του, μ' αρέσει να ταξιδεύω.
3
Παράθεση

Tabby

Διάσημο Μέλος

H Tabby εκτός τόπου και χρόνου έγραψε: στις 02:56, 10-10-14:

Δεν σου ανήκω
Στίχοι: Τέρπανδρος
Μουσική: Κώστας Βελλιάδης

Τραγουδάρα!!!!!!
Παράθεση

Civilara

Επιφανές Μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,173 μηνύματα.

O Civilara Farewell έγραψε: στις 03:36, 10-10-14:

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια