Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,246 μέλη και 2,424,717 μηνύματα σε 75,711 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 444 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Κινητό τηλέφωνο με κάρτα ή με σύνδεση;

Κινητό τηλέφωνο με:

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 50)
Κάρτα
31
62,00%
Σύνδεση
19
38,00%

thanos523

Νεοφερμένος

Ο thanos523 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 9 μηνύματα.

O thanos523 Καλησπέρα! έγραψε: στις 20:58, 17-08-09:

Εγώ έχω κάρτα γιατί πολύ απλά τηλέφωνο κάνω μία φορά το χρονό, στέλνω 100-200 μηνύματα την μέρα και είμαι και μικρός για σύνδεση...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,131 μηνύματα.

O Boom έγραψε: στις 14:14, 12-09-09:

χρησιμοποιω καρτα!
Μου φαινεται πιο βολικη απο το να πληρωνεις συνεχεια τα παγια!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

WhiteDrum (Κατίγκω)

Περιβόητο Μέλος

H Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,172 μηνύματα.

H WhiteDrum έγραψε: στις 15:03, 12-09-09:

Έχω κάρτα γιατί δεν το χρειάζομαι ιδιαίτερα. Με μια φθηνή καρτοκινητή είμαι μια χαρά.
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 15:16, 12-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από thanos523
Εγώ έχω κάρτα γιατί πολύ απλά τηλέφωνο κάνω μία φορά το χρονό, στέλνω 100-200 μηνύματα την μέρα και είμαι και μικρός για σύνδεση...
200 μηνύματα τη μέρα;
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Σπυρακος (^^)

Επιφανές Μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 2,579 μηνύματα.

O Σπυρακος (^^) έγραψε: στις 19:44, 09-09-11:

Τι προγραμμα εχετε για το κινητο σας; Εγώ καρτοσυμβόλαιο των 25
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,625 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε: στις 12:18, 11-09-11:

Αστα και η εταιρεία μου(οπως κι άλλες), μου τα χει κάνει σαλάτα. Τη μια έτσι, την άλλη γιουβέτσι. Τη μια είμαι ευχαριστημένη, την άλλη λεω ''μα καλά, μας δουλεύουν;'' Μπερδεύομαι με τόσες επιλογές των προγραμμάτων και τις αλλαγές που συνεχώς κάνουν κι έέτσι εχω μπει σε μια διαδικασία ν' αλλάζω κάθε φορά και να κάνω ο,τι με συμφέρει γιατί και η χρήση που κάνω στο κιν μου ανά διαστήματα αλλάζει. Υπάρχουν περίοδοι που και λόγω δουλειάς μιλάω αρκετά, άλλες που ησυχάζει το ''ανοιξε κλεισε''
Παράθεση

Johnnaousa

Επιφανές Μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 13,939 μηνύματα.

O Johnnaousa τα λαθη επαναλαμβανονται έγραψε: στις 12:34, 11-09-11:

καρτοκινητο...whats up
Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,131 μηνύματα.

O Boom έγραψε: στις 13:18, 11-09-11:

What's up αλλά σουφρώνω μονάδες από τον dad που έχει καρτοσυμβόλαιο.
Χείρα βοηθείας είναι και αυτή.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Lilla My

Δραστήριο Μέλος

H Lilla My αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 299 μηνύματα.

H Lilla My έγραψε: στις 18:21, 13-09-11:

Έχω σύνδεση με:
  • 50 λεπτά προς όλα τα εθνικά δίκτυα: 5,95 €/mo
  • 50 sms προς όλα τα εθνικά δίκτυα: 1,90 €/mo
  • απεριόριστες κλήσεις και sms προς έναν αριθμό δικής μου επιλογής: 1 €/mo
  • απεριόριστες κλήσεις και sms προς όλη την οικογένειά μου: dunno, mum pays
κι έτσι βολεύομαι με 8,85 € κάθε μήνα. Και για να πω την αλήθεια, σκέφτομαι να σταματήσω τα 50 λεπτά και sms, επειδή πολύ σπάνια τα χρησιμοποιώ..
Παράθεση

Σπυρακος (^^)

Επιφανές Μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 2,579 μηνύματα.

O Σπυρακος (^^) έγραψε: στις 11:21, 27-06-12:

Αρχική Δημοσίευση από Dare-Devil
Ελπίζω να έγινα κατανοητός.Τί προτιμάτε?Κινητό τηλέφωνο με κάρτα ή με σύνδεση και γιατί?
Μπορει να εχουν γινει λιγοτερες οι προσφορες στα καρτοκινητα αλλα καλυτερα να εχεις καρτα και να μιλας με την παρεα και τους γονεις σου για παραδειγμα whats up παρα η συνδεση που δεν εχει ορια!!
Παράθεση

Angelic

Νεοφερμένος

H Angelic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 6 μηνύματα.

H Angelic έγραψε: στις 12:23, 03-12-12:

Μέχρι τώρα είχα σύνδεση με συμβόλαιο. Αλλά εντόπισα το εξής πακέτο της wind (διαφήμιση με την κοπέλα στο δάσος και τον δολοφόνο με το πριόνι) :

Δηλαδή: 300 λεπτά ομιλίας με 10 ευρώ τα οποία μένουν στην κάρτα για να αγοράσεις πακέτα sms και ΜΒs...

Ε, με αυτά τα δεδομένα νομίζω ότι το δίλλημα καρτοκινητό ή σύνδεση παύει να ισχύει…
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Πουπουλίνα : 06-12-12 στις 19:51. Αιτία: Προσαρμογη στους ορους χρησης
Παράθεση

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

H Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.

H Gilda Ας διάβαζες να πέρναγες.. έγραψε: στις 12:33, 03-12-12:

Κι εμένα μου φαίνεται φοβερό αυτό το πακέτο. Σκέφτομαι να αλλάξω τη σύνδεσή μου σε αυτό το πακέτο.
Παράθεση

unπαικτable

Διάσημο Μέλος

Ο unπαικτable αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 828 μηνύματα.

O unπαικτable έγραψε: στις 13:20, 03-12-12:

Πραγματικα αξιζει αλλα ρε παιδια μου φαινεται λιγο περιεργο που δινει τοσα πολλα...Ουτε το whats up στα κεφια του!
Παράθεση

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

H Gilda Ας διάβαζες να πέρναγες.. έγραψε: στις 13:33, 03-12-12:

Παιδιά, αν βρείτε κάτι που δεν πάει καλά με αυτό το πακέτο, να μου το πείτε να μην το πάρω.
Γιατί δεν βλέπω κάτι "περίεργο"..
Παράθεση

unπαικτable

Διάσημο Μέλος

Ο unπαικτable αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 828 μηνύματα.

O unπαικτable έγραψε: στις 21:48, 03-12-12:

Αρχική Δημοσίευση από Gilda
Παιδιά, αν βρείτε κάτι που δεν πάει καλά με αυτό το πακέτο, να μου το πείτε να μην το πάρω.
Γιατί δεν βλέπω κάτι "περίεργο"..
Ουτε σε εμενα φαινεται αλλα ρε παιδι μου μια εταιρεια που στοχο εχει το κερδος ποιος ο λογος να τα δινει οοοοοοοοολα(που λεει και στη διαφημιση) αυτα;;; Για αυτο το λεω...
Παράθεση

Νηρηίς

Διακεκριμένο μέλος

H Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,053 μηνύματα.

H Νηρηίς έγραψε: στις 21:50, 03-12-12:

Eπειδή το αφεντικό τρελάθηκε.

Τα δίνει όλα αυτά αν βάλεις σύνδεση;
Παράθεση

Sal Paradise

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Sal Paradise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Πιλότος . Έχει γράψει 454 μηνύματα.

O Sal Paradise - έγραψε: στις 22:14, 03-12-12:

Γιατι,εχω κινητο τηλεφωνο για να διαλεξω???
Παράθεση

Ερινύς (Rin)

Επιφανές Μέλος

H Rin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 12,153 μηνύματα.

H Ερινύς Ab aeterno. έγραψε: στις 11:35, 04-12-12:

Αρχική Δημοσίευση από unπαικτable
Ουτε σε εμενα φαινεται αλλα ρε παιδι μου μια εταιρεια που στοχο εχει το κερδος ποιος ο λογος να τα δινει οοοοοοοοολα(που λεει και στη διαφημιση) αυτα;;; Για αυτο το λεω...
Για να μαζέψει κόσμο προφανώς και να γίνει και μια αποκέντρωση από την What's up (που μπουκάρανε όλοι όταν έδινε τα 1500' και 1500 sms).
Και το φοιτητικό vodafone έχει καλά πακετάκια για τον ίδιο ακριβώς λόγο. Να τραβήξουν κόσμο προσπαθούν, να πάνε μαζικά σ' αυτούς κάποιοι (κυρίως νεαρής ηλικίας), και μετά να δείτε πώς θα αρχίσουν να μειώνονται οι προσφορές. Όπως έγινε και με την what's up.
Παράθεση

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

H Gilda Ας διάβαζες να πέρναγες.. έγραψε: στις 12:00, 04-12-12:

Αυτό που είδα από τους όρους, είναι ότι τα 300 λεπτά (προς όλους), πρέπει να καταναλωθούν μέσα σε ένα μήνα.
Παράθεση

Ερινύς (Rin)

Επιφανές Μέλος

H Rin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 12,153 μηνύματα.

H Ερινύς Ab aeterno. έγραψε: στις 12:05, 04-12-12:

Σε όλα τα πακέτα καρτοκινητής, ό,τι και να πάρεις ισχύει το πολύ για ένα μήνα!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια