Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,789 μέλη και 2,440,565 μηνύματα σε 76,682 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 122 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Παγκόσμιο Κύπελλο Ποδοσφαίρου: Mundial 2014

notis_19 (Πάνος)

Περιβόητο Μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,111 μηνύματα.

O notis_19 https://www.ischool.gr/member.php?u=7709 έγραψε: στις 00:47, 21-06-14:

Αρχική Δημοσίευση από Deutsch... Lover
Κι εγω αυτους υποστηριζω
Μακάρι τότε να πάει Ολλανδία-Γερμανία τελικό.!
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα

*Serena* (Raven)

Επιφανές Μέλος

H Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Χορογράφος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 6,614 μηνύματα.

H *Serena* Για στάσου λίγο, μείνε εδώ... έγραψε: στις 00:58, 21-06-14:

Αρχική Δημοσίευση από ImEirini!
Ας κάνουμε το τόπικ κάπως female-friendly:

Ποιοί είναι αυτοί; Βασικά νταξ τον τελευταίο τον ξέρω αλλά σιγα τα ωα
How about Cassillas, Alonso, Torres, Ramos, Pique, Gerrard? Ναι νταξ αποκλείστηκαν όλοι αλλά δε με νοιάζει
1

totentanz

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο totentanz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 99 μηνύματα.

O totentanz έγραψε: στις 01:10, 21-06-14:

εσείς βρήκατε ποιος "αξίζει να το πάρει" ενώ δεν έχει παιχτεί καλά καλά καν ολόκληρη η 2η αγωνιστική...ας τελειώσουν οι όμιλοι και βλέπουμε...

JKaradakov (Ιορδάνης)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 11,587 μηνύματα.

O JKaradakov Valar Morgulis έγραψε: στις 01:45, 21-06-14:

Αχ γιατί να χάνω τέτοια ματσ...

quintana

Δραστήριο Μέλος

Ο quintana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 215 μηνύματα.

O quintana έγραψε: στις 01:53, 21-06-14:

Ρε σεις πεστε οτι περναμε ακτη (με τη βοηθεια του θεου) και μετα κληρωνομαστε με κοστα ρικα(αρκετα πιθανο,νομιζω σιγουρο αμα παρει τουλαχιστον ισοπαλια στο τελευταιο της ματς)
δεν λεω οτι ειναι ευκολες ομαδες παντως δεν ειναι κλασσικα ονοματα /υπερδυναμεις που θα σε πατησουν

-το αστρο του οττο ρεχαγκελ λαμπει ακομα..
-αρκετα πιθανον βεβαια θα αποκλειστουμε απο ακτη ελεφ και θα βριζουμε που δεν πηραμε κατι καλυτερο απο τζαπαν και κολομβια

totentanz

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο totentanz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 99 μηνύματα.

O totentanz έγραψε: στις 02:06, 21-06-14:

βασικά δεν κληρωνόμαστε :Ρ
απλή διασταύρωση γίνεται. και λογικά με την κόστα ρίκα. την οποία αυτή τη στιγμή δεν την έχουμε ούτε για αστείο. κι ας μην έχει το όνομα της ιταλίας ή της ουρουγουάης. αλλά μάλλον τσάμπα συζήτηση γίνεται, μιας και δεν είναι και πολύ πιθανό να περάσουμε. κολομβία και ακτή ελεφαντοστού δεν είναι στα κυβικά μας, άρα no bad feelings. απλά θα μπορούσαμε να είχαμε παίξει στο 1ο ματς όπως χθες. κι ας χάναμε.

quintana

Δραστήριο Μέλος

Ο quintana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 215 μηνύματα.

O quintana έγραψε: στις 03:51, 21-06-14:

καλα ναι διασταυρωση ,αυτο ενοουσα
γενικα εχουμε ψησει μπολικες φασεις για γκολ στα ως τωρα παιχνιδια και πιστευω θα το βαλουμε απο νωρις στον αγωνα με ακτη απο καποιο στημενο
απλα δεν ξερω αμα θα αντεξουμε

Deutsch... Lover (Everl)

Επιφανές Μέλος

H Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,221 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 12:55, 21-06-14:

Αυτο που εκανε η Γαλλια χθες.
Εντωμεταξυ λεω στον μπαμπα μου: και τωρα θα αρχισει τα γκολ η Ελβετια και θα παει 5-5
Μολις το λεω βαζει το πρωτο εγω:
Μετα απο λιγο μπαινει το δευτερο... εγω:

Σημερα Γερμανια-Γκανα στις 10.... DEUTSCHLAND FÜR DEN GEWINN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ανώνυμος Αλκοολικός

Επιφανές Μέλος

Ο Ανώνυμος Αλκοολικός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πετράλωνα (Αττική). Έχει γράψει 3,721 μηνύματα.

O Ανώνυμος Αλκοολικός έγραψε: στις 15:28, 21-06-14:

Πολλες εκπληξεις μεχρι τωρα σε αυτην την διοργανωση.
Αντε παμε να δουμε τι θα γινει σημερα στα σημερινα ματς

Deutsch... Lover (Everl)

Επιφανές Μέλος

H Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,221 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 15:32, 21-06-14:

Αρχική Δημοσίευση από Σωτηρης13
Πολλες εκπληξεις μεχρι τωρα σε αυτην την διοργανωση.
Αντε παμε να δουμε τι θα γινει σημερα στα σημερινα ματς
Εμενα μου αρεσαν οι εκπληξεις... Για την Ισπανια δεν το περιμενα η αληθεια ειναι.... Νικησε στο Euro περυσι... Ηταν και παγκοσμια νικητρια.... Αλλα μαλλον κατι δεν πήγαινε καλα

Ερινύς (Rin)

Τιμώμενο Μέλος

H Rin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 12,204 μηνύματα.

H Ερινύς Ab aeterno. έγραψε: στις 22:49, 21-06-14:

Εμενα μου αρεσαν οι εκπληξεις... Για την Ισπανια δεν το περιμενα η αληθεια ειναι.... Νικησε στο Euro περυσι... Ηταν και παγκοσμια νικητρια.... Αλλα μαλλον κατι δεν πήγαινε καλα
Euro-Mundial-Euro πήραν, 8 χρόνια και πάνω κάτω οι ίδιοι παίκτες.
Μετά από λίγο έγιναν προβλέψιμοι και γι αυτό κατάφεραν να τους βγάλουν εκτός. Ντάξει ήταν και ψόφιοι σ' αυτό το Μουντιάλ σε σχέση με άλλες ομάδες.

Και η Αργεντινή δεν είπε πολλά πράγματα.

Dimitris_Väinämöinen (Δημητρης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος . Έχει γράψει 966 μηνύματα.

O Dimitris_Väinämöinen Όλα είναι ψευδαίσθηση... έγραψε: στις 23:16, 21-06-14:

Eγω παιδια εχω παιξει νικητη διοργανωσης Ολλανδια. Αν κερδισω θα παρω 108 ευρω νομιζω (εχω βαλει 9 στοιχημα).

*Serena* (Raven)

Επιφανές Μέλος

H Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Χορογράφος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 6,614 μηνύματα.

H *Serena* Για στάσου λίγο, μείνε εδώ... έγραψε: στις 00:22, 22-06-14:

Δώσε ρε Ghana!!!!!
1

Deutsch... Lover (Everl)

Επιφανές Μέλος

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 11:27, 22-06-14:

2:2 . Παλι καλα η Γκανα αποκλειστηκε την γλυτωσαμε παλι... Τωρα οι ΗΠΑ. Ε ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΠΑΜΕ ΙΣΟΠΑΛΙΑ Η ΝΑ ΧΑΣΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΙΣ ΗΠΑ.

Elena.joan

Νεοφερμένος

H Elena.joan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 58 μηνύματα.

H Elena.joan έγραψε: στις 14:02, 22-06-14:

Το μουντιαλ θα το παρει λατινοαμερικανικη ομαδα αυτο ειναι σιγουρο...τουλαχιστον αυτο ευχομαι απο την στιγμη που η Ισπανία αποκλειστηκε!!Η Ολλανδία στην επομενη φαση θα αποκλειστει...δεν εχει τιποτα το ιδιαιτερο σαν ομαδα και η Γερμανία παρολο που εχει πολυ καλους παικτες δεν μπορουν να συναγωνιστουν την ταχυτητα των λατινων!!!
Η Ελλάδα δεν υπαρχει περιπτωση να περασει στην επομενη φαση...αν και ολοι πιστευουν οτι θα κανει παλι αυτο που καταφερε το 2004!!!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη aba : 22-06-14 στις 19:38. Αιτία: Παραβίαση όρου χρήσης #8

unπαικτable

Διάσημο Μέλος

Ο unπαικτable αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 838 μηνύματα.

O unπαικτable έγραψε: στις 14:08, 22-06-14:

2:2 . Παλι καλα η Γκανα αποκλειστηκε την γλυτωσαμε παλι... Τωρα οι ΗΠΑ. Ε ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΠΑΜΕ ΙΣΟΠΑΛΙΑ Η ΝΑ ΧΑΣΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΙΣ ΗΠΑ.
Η Γκανα ποτε αποκλειστηκε;;; Εχουμε ακομα μια αγωνιστικη και ενα ματς που εκκρεμει στη δευτρη αγωνιστικη.

Elena.joan

Νεοφερμένος

H Elena.joan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 58 μηνύματα.

H Elena.joan έγραψε: στις 14:35, 22-06-14:

Θα σου πω εγω τι δεν πηγαινε καλα...οι περισσοτεροι παικτες της Ισπανίας ηταν πανω απο τριαντα χρονων..και ολοι τους παιζουν στα καλυτερα πρωταθληματα του κοσμου!!Λιγο η ηλικια και λιγο η κουραση....επομενο ηταν να χασουν...αυτο ομως δεν σημαινει οτι ειναι το τελος μιας αυτοκρατοριας οπως διαβαζω παντου!!!Απο πισω υπαρχουν και καποιες υποδομες..οι Ισπανοι επενδυουν πολυ στην (αθλητικη)παιδεια τους..για αυτο και διαπρεπουν στα περισσοτερα αθληματα!!!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη aba : 22-06-14 στις 19:39. Αιτία: Παραβίαση όρου χρήσης #8
1

JKaradakov (Ιορδάνης)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 11,587 μηνύματα.

O JKaradakov Valar Morgulis έγραψε: στις 14:49, 22-06-14:

Δεν υπάρχει περίπτωση να το πάρει Λατινοαμερικάνικη. Καλές ομάδες έχουνε αλλα οι υπερδυνάμεις της Ευρώπης θα βρεθούν και πάλι στον τελικό.
Τελικός Ολλανδία - Γερμανία. Να με θυμηθείτε.

Elena.joan

Νεοφερμένος

H Elena.joan έγραψε: στις 14:58, 22-06-14:

Αρχική Δημοσίευση από JKaradakov
Δεν υπάρχει περίπτωση να το πάρει Λατινοαμερικάνικη. Καλές ομάδες έχουνε αλλα οι υπερδυνάμεις της Ευρώπης θα βρεθούν και πάλι στον τελικό.
Τελικός Ολλανδία - Γερμανία. Να με θυμηθείτε.
Απο τα παιχνιδια που εχεις δει μεχρι τωρα αυτο εχεις καταλαβει...οτι Ολλανδία και Γερμανία θα φτασουν τελικο??? Αλλα αυτο θα κριθει και απο την ομαδα που θα αντιμετωπισουν στην επομενη φαση!!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη aba : 22-06-14 στις 19:40. Αιτία: Παραβίαση όρου χρήσης #8

JKaradakov (Ιορδάνης)

Τιμώμενο Μέλος

O JKaradakov Valar Morgulis έγραψε: στις 15:21, 22-06-14:

Εσύ δλδ τι προβλέπεις;
Βραζιλία - Ουρουγουάη;

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος