Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
ερωτευτηκα.:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • Emilio Pucci.jpg
    Emilio Pucci.jpg
    42.1 KB · Εμφανίσεις: 205
  • Emilio Pucci 1.jpg
    Emilio Pucci 1.jpg
    32.5 KB · Εμφανίσεις: 198
  • Emilio Pucci 2.jpg
    Emilio Pucci 2.jpg
    21.1 KB · Εμφανίσεις: 188
  • Emilio Pucci 4..jpg
    Emilio Pucci 4..jpg
    19.2 KB · Εμφανίσεις: 201
  • Emilio Pucci 5.jpg
    Emilio Pucci 5.jpg
    29.7 KB · Εμφανίσεις: 192
  • EA Net bag.jpg
    EA Net bag.jpg
    69.4 KB · Εμφανίσεις: 201

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Τις έχω δει σε αρκετές κοπέλες εδώ στην Αθήνα και θα ήθελα να δηλώσω (και ζητώ συγγνώμη εκ των προτέρων σε όσες τις έχουν αγοράσει ήδη) ότι είναι από τα πλέον κακόγουστα παπούτσια που έχω δει ποτέ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    6.4 KB · Εμφανίσεις: 189
Τελευταία επεξεργασία:

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Τις έχω δει σε αρκετές κοπέλες εδώ στην Αθήνα και θα ήθελα να δηλώσω (και ζητώ συγγνώμη εκ των προτέρων σε όσες τις έχουν αγοράσει ήδη) ότι είναι από τα πλέον κακόγουστα παπούτσια που έχω δει ποτέ!
θα συμφωνησω...και χοντροκομμενα αλλα και με το κλασικο μοτιβο burberry σε υπερβολικο βαθμο...που θελει να πει "εχω λεφτα κοιταχτε με":redface::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.


τραγικη γοβα... βασικα ειναι το τιγρε που την κανει τραγικη... ελεοσ πια με τα animal print
ειναι τοσο κιτσ!!!



χμμμ.. αυτες οι 2 ειναι σε καλυτερη μοιρα.. πολυ καλυτερη! μαρεσουν... θα τις αγοραζα.. ειμαι του ψηλου τακουνιου, της γοβας στιλετο!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.


τραγικη γοβα... βασικα ειναι το τιγρε που την κανει τραγικη... ελεοσ πια με τα animal print
ειναι τοσο κιτσ!!!



χμμμ.. αυτες οι 2 ειναι σε καλυτερη μοιρα.. πολυ καλυτερη! μαρεσουν... θα τις αγοραζα.. ειμαι του ψηλου τακουνιου, της γοβας στιλετο!!:P
όντως το animal print πρεπει να σταματήσει!ελεος!
κοιτα η πρωτη γόβα δεν μου πολυαρεσει λογω του ότι ειναι καπως χοντροκομμενη μπροστα...η δευτερη ειναι πολυ γλυκια...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,435 μηνύματα.
Ελεος, αυτά δεν είναι τακούνια, είναι στύλοι της ΔΕΗ!

Με ασανσέρ ανεβαίνεις μεχρι το ύψος τους όταν πας να τις φορέσεις?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
όντως το animal print πρεπει να σταματήσει!ελεος!
κοιτα η πρωτη γόβα δεν μου πολυαρεσει λογω του ότι ειναι καπως χοντροκομμενη μπροστα...η δευτερη ειναι πολυ γλυκια...:)
να σου πω την αληθεια μου κ γω τη βρησκω λιγο χοντροκομενη μαρω μου... αλλα ειναι η καλυτερη που μπορεσα να βρω... δε μου κινησε καμια το ενδιαφερον ιδιαιτερα! ηθελα κατι σε μοβ αλλα δεν εντοπισα κατι που ν' αξιζε!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
να σου πω την αληθεια μου κ γω τη βρησκω λιγο χοντροκομενη μαρω μου... αλλα ειναι η καλυτερη που μπορεσα να βρω... δε μου κινησε καμια το ενδιαφερον ιδιαιτερα! ηθελα κατι σε μοβ αλλα δεν εντοπισα κατι που ν' αξιζε!!
και την πήρες?:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
ανοιξη 2009...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • Akris.jpg
    Akris.jpg
    26.7 KB · Εμφανίσεις: 216
  • Donna Karan.jpg
    Donna Karan.jpg
    33.2 KB · Εμφανίσεις: 199
  • armani.jpg
    armani.jpg
    33 KB · Εμφανίσεις: 280

_daemon_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,537 μηνύματα.
Σε τρία κλασικά χρώματα για δυναμικές γυναίκες με....άποψη!


Και σύγχρονες γοργόνες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Σε τρία κλασικά χρώματα για δυναμικές γυναίκες με....άποψη!
μναι... :hmm:
...βρηκα και αξεσουαρ, τσαντα και γυαλια... ταιριαζουν με το παπουτσι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • Diving-Glass-DSH-QSJ01-.jpg
    Diving-Glass-DSH-QSJ01-.jpg
    15.9 KB · Εμφανίσεις: 675
  • EDG0054-2.jpg
    EDG0054-2.jpg
    66.7 KB · Εμφανίσεις: 175
Τελευταία επεξεργασία:

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Product374.Photo1.300x280.jpg Product386.Photo1.300x280.jpg Product397.Photo1.300x280.jpg Product393.Photo1.300x280.jpg Product363.Photo1.300x280.jpg

:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Σταθερή αξία τα heel.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.

Να πω κατι...ωραια τα χρωματα και τα σχεδιακια πανω σε αυτα, ισως ειναι καλη και η ποιοτητα τους...
Αλλα ρε σεις, το κοψιμο τους ειναι σαν σακι....Δλδ αυτα τα ρουχα, εαν δεν εισαι πανω απο 1,70 κατι, καλυτερα να μην τα δοκιμασεις καν....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Να πω κατι...ωραια τα χρωματα και τα σχεδιακια πανω σε αυτα, ισως ειναι καλη και η ποιοτητα τους...
Αλλα ρε σεις, το κοψιμο τους ειναι σαν σακι....Δλδ αυτα τα ρουχα, εαν δεν εισαι πανω απο 1,70 κατι, καλυτερα να μην τα δοκιμασεις καν....

Proud to be 1.60+ :redface::P Bασικά εγώ έχω παρατηρήσει οτι τα παντελόνια καμπάνα με κονταίνουν...σε φορεματάκια και φούστες, είναι ένα πολύ συγκεκριμένο μήκος πάνω από το γόνατο, που νομίζω οτι κολακεύει και τις μινιόν! Αυτά που θέλουν ένα αξιοσέβαστο μπόι -και που αν βάλω είμαι σαν λαμπατέρ- είναι τα μπαλούν--->


Χάλιααααα μαύραααα...:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
τι απιστευτα ρουχαλακια ειναι αυτα????ειδικα την μαυρη την φουστα την λατρεψα!που μπορω να τα βρω?:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.

Άχου Μάρα μου το πρώτο φορεματάκι είναι τέεελειο :redface::redface:
κάτι λίγο στο πάνω μέρος με χαλάει, θα θελα να τονίζει λίγο πιο όμορφα το στήθος- να έχει μια πιο κολακευτική γραμμή. Χμμμ, γενικά μου τη δίνει λίγο αυτό στις μπλούζες και τα φορέματα- μπορεί το πιο απλό μονόχρωμο κομμάτι να έχει μία τέτοια γραμμή που να σε κολακεύει απίστευτα και το αποτέλεσμα να μην είναι υπερβολικό αλλά απλά ωραίο, ενώ το πιο μοδάτο ντιζαινάτο και δεν ξέρω τι, να σε "κλείνει". :S
never mind me, είμαι λίγο έως πολύ περίεργη σε αυτό το θέμα.

Υποθέτω πάντως πως το συγκεκριμένο, αν το πλαισιώσεις με ένα ωραίο ζευγάρι σκουλαρίκια και μία μεγάλη απλή τσάντα - για μένα, εκρού κατα βάση και όχι πααρα πολύ τεράστια, κανονική -, θα δείξει πιο πολύ!

και η τρίτη φουστίτσα μ αρέσει- πολύ κιουτ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Αυτή την έχω μόνο που αντί για γουρούνι, έχει πρόβατο:P

Να πω κατι...ωραια τα χρωματα και τα σχεδιακια πανω σε αυτα, ισως ειναι καλη και η ποιοτητα τους...
Αλλα ρε σεις, το κοψιμο τους ειναι σαν σακι....Δλδ αυτα τα ρουχα, εαν δεν εισαι πανω απο 1,70 κατι, καλυτερα να μην τα δοκιμασεις καν....

Δεν είναι καθόλου έτσι. Αν τα δοκίμασες και το λες είναι γιατί μάλλον απέχουν από το στυλ σου και θεωρείς ότι δε σε κολακεύουν, αν πάλι απλά τα είδες σε άλλες ε οκ μπορεί να διάλεξαν λάθος ρούχο.
Έχουν και πιο στενά πάντως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
παιδια ας μου πει καποιος κανενα μαγαζι με τετοια ρουχα αν εχει την ευγενη καλοσυνη!:D:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Περιστέρι ..Καραθεοδωρή 16
Δάφνη .. M. Αλεξάνδρου 10
Πειραιάς .. Κουντουριώτου 154
Κολωνάκι ..
Ηρακλείτου 11 & Σκουφά


ή on line στο site : www.heelshop.gr



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top