Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,229 μέλη και 2,423,624 μηνύματα σε 75,662 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 413 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

Miss Brightside (Ahri)

Περιβόητο Μέλος

H Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Επενδυτής . Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.

H Miss Brightside έγραψε: στις 14:45, 03-05-12:

Φοβάμαι μην είμαι σαν καναρίνι
Δεν με έχω συνηθίσει με έντονα χρώματα.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Noisette (Φωτεινός Θάλαμος)

Επιφανές Μέλος

H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης . Έχει γράψει 2,624 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε: στις 14:46, 03-05-12:

Βάλε χρώμα στην ζωή σου παιδί μου! Μην το φοβάσαι!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Muxu Su

Περιβόητο Μέλος

H Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,207 μηνύματα.

H Muxu Su έγραψε: στις 16:57, 03-05-12:

Αρχική Δημοσίευση από Miss Brightside
Πάει το μπλε με το κίτρινο?
Μπλε παντελόνι (σκούρο μπλε) - κίτρινη μπλούζα, ας πούμε?
Ένα θεμελιώδες ερώτημα
Πάει και ταιριάζουν και πολύ ωραία!
Φοβάμαι μην είμαι σαν καναρίνι
Δεν με έχω συνηθίσει με έντονα χρώματα.
Nα συνηθίσεις..τα έντονα χρώματα είναι πολύ ωραία!!
Σαν καναρίνι;
Τι να πω και εγώ τότε που τα περισσότερα καλοκαιρινά μου είναι ροζ και πράσινο.. και στο κεφάλι μου φοράω (συνήθως όταν πηγαίνω για ποδήλατο, περπάτημα η τρέξιμο)
αυτό;

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Muxu Su : 06-10-12 στις 09:59.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Panos__ (Πάνος)

Περιβόητο Μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,052 μηνύματα.

O Panos__ is an avid observer of the human psyche έγραψε: στις 17:02, 03-05-12:

Θυμάστε εκείνα τα σουπερ ντουπερ φλιπ φλοπς για τα οποία μου την είχατε πέσει ; E,λοιπόν μόλις έφυγε η ονλαιν παραγγελία

Αν έχετε κάποια πρόταση για να τα συνοδεύσω με ένα καλό παντελονάκι θα ήμουν υπόχρεος .Α,και κάποιον αισθητικό που κάνει καλό πεντικιούρ
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

wolfe4ever

Διακεκριμένο μέλος

H wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,737 μηνύματα.

H wolfe4ever έγραψε: στις 18:11, 03-05-12:

Αρχική Δημοσίευση από amalia 6
Πάει και ταιριάζουν και πολύ ωραία!

Nα συνηθίσεις..τα έντονα χρώματα είναι πολύ ωραία!!
Σαν καναρίνι;
Τι να πω και εγώ τότε που τα περισσότερα καλοκαιρινά μου είναι ροζ και πράσινο.. και στο κεφάλι μου φοράω (συνήθως όταν πηγαίνω για ποδήλατο, περπάτημα η τρέξιμο)
αυτό;

Aχά αχά. Τα περισσότερα ρούχα μου είναι ροζ ή μωβ.
Χρώματα που δεν έχω καθόλου είναι πορτοκαλί-κίτρινο-πράσινο-καφέ. Ποτέ δεν είχα ρούχα σε τέτοια χρώματα.
Δε μου αρέσουν και τόσο, σπάνια.
Παράθεση

Muxu Su

Περιβόητο Μέλος

H Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,207 μηνύματα.

H Muxu Su έγραψε: στις 19:18, 03-05-12:

Αρχική Δημοσίευση από wolfe4ever
Aχά αχά. Τα περισσότερα ρούχα μου είναι ροζ ή μωβ.
Χρώματα που δεν έχω καθόλου είναι πορτοκαλί-κίτρινο-πράσινο-καφέ. Ποτέ δεν είχα ρούχα σε τέτοια χρώματα.
Δε μου αρέσουν και τόσο, σπάνια.
Και το ροζ και το μοβ είναι πολύ ωραία χρώματα πάνω στα ρούχα! πορτοκαλί δεν έχω αλλά δεν νομίζω να έπαιρνα κιόλας..πολύ φανταχτερό αλλα νομίζω για καλοκαίρι θα ταν ωραίο.. κίτρινο ούτε πάλι έχω αλλα για καλοκαίρι και αυτό καλό θα ήταν!
Πράσινο πάρε! Ανοιχτό όμως..όχι το σκούρο! Πάει με πολλά χρώματα!
Καφε..γήινο χρώμα όπως και το πρασινο το σκούρο..χρώμα χειμωνιάτικο! Έχω και σε αυτό ένα παντελόνι..καλό..
Παράθεση

wolfe4ever

Διακεκριμένο μέλος

H wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,737 μηνύματα.

H wolfe4ever έγραψε: στις 20:32, 03-05-12:

To λαχανί μου αρέσει. Οι πιο σκούρες αποχρώσεις του όχι και τόσο.
Το καφέ δε μου αρέσει καθόλου σαν χρώμα και νομίζω ότι δε μου πάει κιόλας.
Παράθεση

Miss Brightside (Ahri)

Περιβόητο Μέλος

H Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Επενδυτής . Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.

H Miss Brightside έγραψε: στις 21:58, 03-05-12:

Ισχύει, ωραίο ήταν το κιτρινάκι
Το φοβόμουν λίγο επειδή ήταν έντονο αρκετά, αλλά εντάξει.
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,238 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 22:38, 03-05-12:

Εγώ πορτοκαλί φοράω ΠΟΛΥ άνετα, χειμώνα-καλοκαίρι, το ίδιο και φούξια και μώβ.
Καλοκαίρι φοράω πολύ άσπρα και γενικά ανοιχτόχρωμα, ενώ χειμώνα μαύρα και γκρι.
Σπάνια μπλε ή πράσινο και ποτέ καφέ, δεν μου πάει και δεν το πάω
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης . Έχει γράψει 2,624 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε: στις 13:45, 04-05-12:

9 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16,742 μηνύματα.

H venividivici έγραψε: στις 23:59, 04-05-12:

Juicy Couture Playfully Pretty Spring 2012 Collection

14 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

H Noisette Love is our resistance. έγραψε: στις 14:28, 05-05-12:

Τα θέλω και γω σε κόκκινα!
Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16,742 μηνύματα.

H venividivici έγραψε: στις 21:25, 07-05-12:

Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,238 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 21:38, 07-05-12:

200 ευρώ για εσπραντίγιες;;;;!!! Μου κάνουν δώρο και μαύρο να μου κάνει αέρα για μία ώρα μίνιμουμ;
7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

H Noisette Love is our resistance. έγραψε: στις 00:20, 17-05-12:

Όποια ενδιαφέρεται για εσπαντρίγιες ας το πει...έχω βρει και πολύ φθηνές και πιο προσιτές.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 00:21, 17-05-12:

Για πες για τις εσπαντρίγες, έψηνα ένα ζευγάρι
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

H Noisette Love is our resistance. έγραψε: στις 00:25, 17-05-12:

Λοιπόν, βρήκα στο μοναστηράκι πανφθηνες εσπαντρίγες με 12 ευρώ σε διάφορα χρώματα. Και επίσης βρήκα τις toms με 45 ευρώ (ενώ κανονικά τις βρίσκεις με 55) επίσης στο ίδιο μαγαζί. (κλασσικά στο μοναστηράκι όπως βγεις από τον σταθμό)
Ακόμα δεν έχω αποφασίσει σε τι χρώμα να τα πάρω τα toms
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,830 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε: στις 00:32, 17-05-12:

Ιιιιιιιιι για toms ψήνομαι κι εγώ (οπτικά δηλαδή μ' αρέσουν, στο πόδι δε ξέρω αν θα με βολεύουν).
Στον στρατηγό τις βρήκες με 45; Τι 55 τι 45, θα μου πεις, 10 ευρώ είναι.

Τέτοια δε παίζει να υπάρχουν ελλάδα ε; όχι ότι έχω ψάξει δηλαδή.
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,830 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε: στις 00:35, 17-05-12:

'Ασχετο, αλλά μια ζωή νόμιζα ότι εσπαντρίγες είναι μόνο αυτές με το πλατφορμοτάκουνο, που' ναι υφασμάτινες και κλειστές μπροστά και που δένουν γύρω γύρω από το πόδι.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

H Noisette Love is our resistance. έγραψε: στις 00:36, 17-05-12:

Πριγκίπισσα εκεί τα βρήκα...Οικονομία παντού! Δεν το συζητώ!

Λοιπόν...σε'φτιαξα! Και μένα αυτές μου κινούν το ενδιαφέρον πιο πολύ (αλλά δεν θα τις πάρω γιατί συνδυάζονται δύσκολα) και...ΝΑΙ τις έχω βρει...αλλά όχι στο Μοναστηράκι. Μαρούσι μεριά!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 11 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Aleksa , Cpt.Philips , DimitraA. , edouardos , odytheology , Samael

Βρείτε παρόμοια