Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,241 μέλη και 2,424,252 μηνύματα σε 75,692 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 138 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

Noisette (Φωτεινός Θάλαμος)

Επιφανές Μέλος

H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης . Έχει γράψει 2,624 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε: στις 15:51, 12-03-09:

ευχαριστωωωωωω πολυ πολυ!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,909 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 20:07, 13-03-09:

Αρχική Δημοσίευση από Ηρώ
Δεν είναι καθόλου έτσι. Αν τα δοκίμασες και το λες είναι γιατί μάλλον απέχουν από το στυλ σου και θεωρείς ότι δε σε κολακεύουν, αν πάλι απλά τα είδες σε άλλες ε οκ μπορεί να διάλεξαν λάθος ρούχο.
Έχουν και πιο στενά πάντως.
Ηρω μου, μιλησα ακριβως γι αυτο που ειδα.
Δεν τα εχω δοκιμασει ποτε, αλλα τετοιου ειδους ρουχα τα εχω δει σε κοπελες και φανταζαν πολυ ξενα πανω τους...αντι να τα φορανε, τις φορουσαν...Προσωπικα θεωρω οτι τα συγκεκριμενα ειναι "δυσκολα" ρουχα...
Με το στυλ μου δεν εχει να κανει, διοτι φοραω τα παντα, αρκει να ειναι της αισθητικης μου και να μη με φοραει
(το βασικοτερο). Οσο και εαν μου αρεσει καποιο ρουχο, οσο ιν και της μοδος και να ειναι, εαν π.χ. απο 1.65 με κανει να φαινομαι 1.50, θα προτιμησω να μην το δοκιμασω καν...
Ενιγουει, γουστα ειναι αυτα...
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης . Έχει γράψει 2,624 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε: στις 14:02, 26-03-09:

Παιδιά τελικά μπήκα στο site για τα συγκεκριμένα ρουχαλάκια που τόσο πολύ μου άρεσαν αλλά διαπίστωσα κάτι...τα μεγέθη τους είναι μέχρι medium...Δηλαδή εμείς οι large τι θα κάνουμε?
Αμάν αυτός ο ρατσισμός...!!!
Στο κάτω κάτω εκείνοι χάνουν...θα ήμουν καλή πελάτισσα...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

H underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,498 μηνύματα.

H underwater έγραψε: στις 14:09, 26-03-09:

Βασικά τα ρούχα τους είναι one-size. Εγώ, αν και φοράω medium σε φούστες, μπλούζες φοράω large και από την συγκεκριμένη μάρκα δεν έχει παίξει να μην μου κάνει κάτι. Οπότε αν είσαι large μην ανησυχείς. Μόνο σε περίπτωση που κάποια κοπέλα είναι κάμποσο στρουμπουλή (xl μέγεθος) δεν θα χωρέσει.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

H Noisette Love is our resistance. έγραψε: στις 15:05, 26-03-09:

εεε...λογικα δεν θα χωρεσω...κατω ειμαι xl σιγουρα...και πανω large...αναλογα και την φορμα του ρουχου...
Παράθεση

roumana (Εμμα)

Διακεκριμένο μέλος

H Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών , επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,875 μηνύματα.

H roumana (Hipmama) έγραψε: στις 18:51, 27-03-09:

Φέτος αναζητάμε χρώμα, ακόμα και το βράδυ.
Ευτυχώς ξεφεύγουμε από το καθιερωμένο Little Black Dress.
Εδω(BCBG Max Azria) τα φορέματα αγκαλιάζουν φυσικά το σώμα, με το υπέροχο θηλυκό κόψιμο, και το παιγνιδιάρικο ύφασμα τους (σατέν, υποθέτω), τα πέδιλα ομως είναι βαριά. (και επικίνδυνα ).
Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  BCBG Max Azria 1.jpg
Εμφανίσεις:  111
Μέγεθος:  35,2 KB   Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  BCBG Max Azria.jpg
Εμφανίσεις:  160
Μέγεθος:  35,0 KB   Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  00160m.jpg
Εμφανίσεις:  152
Μέγεθος:  34,8 KB  

8 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,009 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε: στις 14:13, 14-04-09:

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ερωφίλη (Κομπάρσα βου)

Περιβόητο Μέλος

H Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 911 μηνύματα.

H Ερωφίλη έγραψε: στις 15:04, 14-04-09:

Koυκλίστικα
Παράθεση

kalypso (lily allen)

Διακεκριμένο μέλος

H lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,764 μηνύματα.

H kalypso έγραψε: στις 18:28, 14-04-09:

φουλάρια

7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

xanp (Ξανθή)

Δραστήριο Μέλος

H Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT . Έχει γράψει 150 μηνύματα.

H xanp έγραψε: στις 21:17, 16-04-09:

ΚΑΛΥΨΩ το μοβ φουλάρι που είναι μόνο του είναι υπέροχο....
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 00:21, 26-04-09:

Top: You wonʼt be a cold hearted snake in this hot, hot, hot snake-skin textured! The top is classic sliding triangle but with gold diamond necktie pieces that top off the sexy serpent look!

Bottom: The bottom is a low-rise Brazilian with adjustable tie sides. It has matching gold diamond pieces at the hips and in the back.

φετος μου γυαλισε τουτο εδω το μαγιω...
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Neraida : 26-04-09 στις 13:13.
12 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

roumana (Εμμα)

Διακεκριμένο μέλος

H Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών , επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,875 μηνύματα.

H roumana (Hipmama) έγραψε: στις 07:25, 26-04-09:

Αρχική Δημοσίευση από Neraida

φετος μου γυαλισε τουτο εδω το μαγιω...
Φανταστικό###8230;
Από αύριο αρχίζω δίαιτα###8230;
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 13:10, 26-04-09:

Και τουτο δεν ειναι κακο...Αλλα νομιζω οτι το προηγουμενο ειναι καπως καλυτερο..ορ γουατ?!

Top: This suit is hot, hot, hot with its shiny faux leather finish! The top is a unique, fixed top made for maximum support with a gold rope ring at the center of the bust for even more glam!

Bottom: The bottom is a low-rise Brazilian that features an amazing gold rope chain piece on one hip and matching gold rope ring at center of the back!
Παράθεση

roumana (Εμμα)

Διακεκριμένο μέλος

H roumana (Hipmama) έγραψε: στις 19:07, 27-04-09:

κοριτσια απολαυστε... Jimmy Choo
Συνημμένα Thumbnails

Όνομα:  091CLAUDIAMRC_large_pro_Brown.jpg
Εμφανίσεις:  95
Μέγεθος:  66,8 KB   Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  CLAUDIAMRC_Jimmy Choo_Brown.jpg
Εμφανίσεις:  85
Μέγεθος:  66,3 KB   Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  091CLAUDIAMRC_large_bk_Brown.jpg
Εμφανίσεις:  84
Μέγεθος:  43,4 KB  

Όνομα:  091SAMOAPAT_large_cu_Black.jpg
Εμφανίσεις:  81
Μέγεθος:  64,7 KB   Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  091SAMOAPAT_large_bk_Black.jpg
Εμφανίσεις:  92
Μέγεθος:  51,8 KB  
Συνημένες Εικόνες

Παράθεση

roumana (Εμμα)

Διακεκριμένο μέλος

H roumana (Hipmama) έγραψε: στις 19:22, 27-04-09:

(δεν θελει να μεγαλωσει στο αλλο ποστ με τιποτα...)
Συνημμένα Thumbnails

Όνομα:  091SAMOAPAT_small_fr.jpg
Εμφανίσεις:  93
Μέγεθος:  81,1 KB  
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 19:28, 27-04-09:

Μου αρεσουν και τα δυο...
Ωραιο γουστο
Παράθεση

soydelsur

Δραστήριο Μέλος

H soydelsur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 204 μηνύματα.

H soydelsur έγραψε: στις 20:36, 27-04-09:

δε νομιζω πως αυτα τα παπουτσια κολακευουν καμια γυναικα...
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,604 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 20:39, 27-04-09:

Etro...
10 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Bill

Διακεκριμένο μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,195 μηνύματα.

O Bill έγραψε: στις 21:36, 27-04-09:

Etro...αλλά αυτό το πράμα που καλύπτει το καλάμι..αρχαίο πολεμιστή μου θυμίζει.
Άντε να το εκλάβεις και ως προσομοίωση καλοκαιρινής μπότας, αλλά χαλάει την ωραία συνολική εικόνα.
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,604 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 21:38, 27-04-09:

Αααααααα, έτρο κάτρο, εγώ το φόρεμα αγαπάω.
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια