Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
το προηγουμενο είναι για γυναικες ετσι?:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
in love with those ankle boots :inlove:
1.Alexander McQueen
2.Christian Louboutin Flannel
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • p51.jpg
    p51.jpg
    83.7 KB · Εμφανίσεις: 141
  • red-bottom-shoes-ankle-boots-loubout-150-flannel-black.jpg
    red-bottom-shoes-ankle-boots-loubout-150-flannel-black.jpg
    44.7 KB · Εμφανίσεις: 131

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Τι γνώμη έχετε για τα ρούχα heel?

Καααποτε στα πολυ νιατα μου:P ναι ελεγα στα heel. Επειτα χρονια.... ας πω αλλαξαν :redface:παραφαρδυναν για καποιο λογο, εγιναν πολυ χυμα, πολυ φαρδουλα.. πολυ φλοραλ...αλλα οχι τα χυμα που μ'αρεσουν σα στυλ... κι εγω δε ντυνομαι ετσι... Οποτε δε μ'αρεσουν, ενω οπως ειπα καποτε.... καμμια σχεση.....!

in love with those ankle boots :inlove:
1.Alexander McQueen
2.Christian Louboutin Flannel

Στο πρωτο λεω ναι.... πολυ στυλ... κομψοτητα και ταυτοχρονα ροκια... το φανταζομαι με τζην και απλο t-shirt.. μαζι με μια δερματινη καφε τσαντα ή μπεζ, ΜΕΓΑΛΗ!
Στο δευτερο λεω οχι... ειναι peep toe... so NO!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.






 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.






Toms παπουτσάκια :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lunatic artista

Νεοφερμένος

Η lunatic artista αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Πείτε λίγο γνώμες γι' αυτά τα πέδιλα, γιατί οι απόψεις διίστανται!

Εμένα μ' αρέσουν αρκετά και συνδυάζουν τρέλα με τα μάξι φορέματα, αλλά κάποιοι τα βρίσκουν χοντροκομμένα και προβληματίζομαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Επενδυτής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Aυτές οι γαλότσες, σας αρέσουν?
Ή μήπως αυτές?
Έχω κάποια λεφτά στην άκρη και θέλω να τα επενδύσω σε παπούτσια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Πείτε λίγο γνώμες γι' αυτά τα πέδιλα, γιατί οι απόψεις διίστανται!

Εμένα μ' αρέσουν αρκετά και συνδυάζουν τρέλα με τα μάξι φορέματα, αλλά κάποιοι τα βρίσκουν χοντροκομμένα και προβληματίζομαι.

Δε μου αρέσουν προσωπικά καθόλου...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
Aυτές οι γαλότσες, σας αρέσουν?
Ή μήπως αυτές?
Έχω κάποια λεφτά στην άκρη και θέλω να τα επενδύσω σε παπούτσια :P

και οι δυο ωραιες ειναι.. αλλα εμενα οι πρωτες μου γυαλισαν:P
που τις ξεθαψες;
(λιγακι νωρις δεν ειναι για γαλοτσες; )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

amy001

Πολύ δραστήριο μέλος

Η amy001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,585 μηνύματα.
Aυτές οι γαλότσες, σας αρέσουν?
Ή μήπως αυτές?
Έχω κάποια λεφτά στην άκρη και θέλω να τα επενδύσω σε παπούτσια :P

οι πρώτες είναι τρομερές *.* :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Επενδυτής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
και οι δυο ωραιες ειναι.. αλλα εμενα οι πρωτες μου γυαλισαν:P
που τις ξεθαψες;
(λιγακι νωρις δεν ειναι για γαλοτσες; )
Τις πρώτες τις είχα βάλει στο μάτι από πέρσι, και τις είχα πετύχει τέλος εκπτώσεων με πολύ καλή έκπτωση, αλλά δεν είχε στο νούμερό μου, οπότε το άφησα μέχρι να μαζέψω τα λεφτά.
Τις δεύτερες δεν τις έχω δει από κοντά, μόνο στο σάιτ, δε ξέρω καν αν θα τις φέρουν εδώ, γιατί και μια ωραία τσαντούλα που μου είχε γυαλίσει δεν την είχαν φέρει :P


Το γοργόν και χάριν έχει, αγαπώ χειμώνα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

carpe_nochtem

Πολύ δραστήριο μέλος

Η carpe_nochtem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 943 μηνύματα.
Πείτε λίγο γνώμες γι' αυτά τα πέδιλα, γιατί οι απόψεις διίστανται!

Εμένα μ' αρέσουν αρκετά και συνδυάζουν τρέλα με τα μάξι φορέματα, αλλά κάποιοι τα βρίσκουν χοντροκομμένα και προβληματίζομαι.

Αν είσαι ψηλή,εγκρίνω. :P Αλλιώς πιστεύω θα σου "κόβουν" πολύ το πόδι.
Aυτές οι γαλότσες, σας αρέσουν?
Ή μήπως αυτές?
Έχω κάποια λεφτά στην άκρη και θέλω να τα επενδύσω σε παπούτσια :P

150 ευρώ γαλότσα; Σιριουσλι; :confused:
Γουατέβα,λέω τις πρώτες. Αν θες κάτι με τακούνι πάρε κανονική μπότα ή γόβα ή τέλος πάντως ό,τι σου αρέσει εκτός των πλαστικών.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Επενδυτής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
150 ευρώ γαλότσα; Σιριουσλι; :confused:
Γουατέβα,λέω τις πρώτες. Αν θες κάτι με τακούνι πάρε κανονική μπότα ή γόβα ή τέλος πάντως ό,τι σου αρέσει εκτός των πλαστικών.

Γόβες κλπ δε φοράω, ρούχα χειμωνιάτικα έχω υπεραρκετά (άντε κανένα πουλοβεράκι να πάρω ακόμα), τσάντα πήρα πρόσφατα, άρα αφού τα έχω μαζέψει προτιμώ να τα διαθέσω για να πάρω κάτι ακριβό, παρά καμιά δεκαριά μπλούζες απ το ζάρα που θα μου μπουν στο τρίτο πλύσιμο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lunatic artista

Νεοφερμένος

Η lunatic artista αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Δε μου αρέσουν προσωπικά καθόλου...:redface:

Eίναι...ιδιαίτερα,ναι.:)
Μετά έχω σκεφτεί να πάρω κανά σανδάλι τύπου Μοναστηράκι, αλλά πιο καλό και...ανθεκτικό!:P
Σαν αυτά , αυτά, αυτά ή κάτι σαν αυτά, αλλά σε άλλο χρώμα. Κανά κυπαρισσί σκέφτομαι.
Ουφ, θα μου πεις τελειώνει το καλοκαίρι,αλλά μέχρι τα πρωτοβρόχια εγώ τα τιμάω και θέλω ένα σανδάλι. ΑΧ.

Αν είσαι ψηλή,εγκρίνω. :P Αλλιώς πιστεύω θα σου "κόβουν" πολύ το πόδι.

Μωρέ δεν κόβει το πόδι, αλλά επειδή φοράω και 41, φαίνονται λίγο...κάπως...γόνδολες. Αλλά μ' αρέσει ο τύπος τους, διάολε!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
Μωρέ δεν κόβει το πόδι, αλλά επειδή φοράω και 41, φαίνονται λίγο...κάπως...γόνδολες. Αλλά μ' αρέσει ο τύπος τους, διάολε!:redface:
εαν σ αρεσει θα το φορεσεις κι ολας
41 πφφφφ! τι να πουν κι αλλες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

carpe_nochtem

Πολύ δραστήριο μέλος

Η carpe_nochtem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 943 μηνύματα.
Μωρέ δεν κόβει το πόδι, αλλά επειδή φοράω και 41, φαίνονται λίγο...κάπως...γόνδολες. Αλλά μ' αρέσει ο τύπος τους, διάολε!:redface:


Αμ,δεν ξέρω τότε. :redface:
Αλλά το ίδιο πρόβλημα δεν θα έχεις και με τα υπόλοιπα πέδιλα;
Πάντως αν σου αρέσουν στο πόδι,μην ακούς κανέναν. Μια χαρά όμορφο παπουτσάκι είναι. :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lunatic artista

Νεοφερμένος

Η lunatic artista αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
εαν σ αρεσει θα το φορεσεις κι ολας
41 πφφφφ! τι να πουν κι αλλες!

Αμ,δεν ξέρω τότε. :redface:
Αλλά το ίδιο πρόβλημα δεν θα έχεις και με τα υπόλοιπα πέδιλα;
Πάντως αν σου αρέσουν στο πόδι,μην ακούς κανέναν. Μια χαρά όμορφο παπουτσάκι είναι. :pfff:

Ευχαριστώ σας κορίτσια!
Θα πάω αύριο να τα ξαναδώ και θα τα πάρω αν είναι.

Ε ψιλοέχω πρόβλημα με κάθε είδους παπούτσι, αλλά τα συγκεκριμένα είναι και από μόνα τους...όχι και τόσο μαζεμένα, οπότε ένας λόγος παραπάνω να προσέξω πώς κάθονται. Τέσπα.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

morphine

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η morphine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 297 μηνύματα.
Πείτε λίγο γνώμες γι' αυτά τα πέδιλα, γιατί οι απόψεις διίστανται!

Εμένα μ' αρέσουν αρκετά και συνδυάζουν τρέλα με τα μάξι φορέματα, αλλά κάποιοι τα βρίσκουν χοντροκομμένα και προβληματίζομαι.

δε μου αρεσει καθολου η σολα, κατα ταλλα νομιζω οτι δεν εινα ασχημα...

εγω προσφατα βρηκα αυτα που μου αρεσαν πολυ

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Κοπελιες, σοβαρα, κοψτε επιτελους αυτο το κακο συνηθιο με τα σανδαλακια...! Οταν πατε παραλια βαλτε τα, ολες τις αλλες ωρες τι τα θελετε;

(ξερω, αργισα, τελιωνει το καλοκαιρι, τωρα το βρηκα μπροστα μου το τοπικ ομως!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Ρε εδώ φοράνε γαλότσες, το σανδάλι θα τους πειράξει.
Breaking news : Η ΓΑΛΟΤΣΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΓΑΛΛΙΔΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΕΧΟΥΝ ΒΡΟΧΟΥΛΑ, ΟΚΕ;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top