Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,571 μέλη και 2,432,547 μηνύματα σε 76,240 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 304 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,009 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε: στις 23:21, 20-05-09:

Οχι φιλος, αδερφος
7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

WhiteDrum (Κατίγκω)

Περιβόητο Μέλος

H Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,172 μηνύματα.

H WhiteDrum έγραψε: στις 02:53, 25-05-09:

Θα 'θελα να ξέρω αν είμαι ανώμαλη που σιχαίνομαι τα παπούτσια που αφήνουν τα 2 μπροστινά δάχτυλα του ποδιού εκτεθειμένα. Μπλιαχ.

Δεν βρίσκω σε φωτό τα μόνα παπούτσια με τακούνι που θα φορούσα ποτέ (έχω κι ένα ζευγάρι, σχεδόν παρθένο εδώ και 3 χρόνια) . Με χαμηλό τακούνι πλατφόρμα.

Αλλά τα πετάω-τα-2-δάχτυλα-μπλιεεε παπούτσια τα βλέπω και θέλω να πατήσω και-καλά-κατα-λαθος αυτές που τα φοράνε.

3 μπλιαχ

στη μόδα έχουν βγει κοτσάνες και κοτσάνες, αλλά αυτό μου φαίνεται αηδία.Αντίθετες γνώμες ζητούνται μπας και σταματήσω να θέλω να βουλώνω με σελοτέηπ όποιο τέτοιο παπούτσι βλέπω
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,009 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε: στις 03:08, 25-05-09:

Σε βρισκω υπερβολικη, και βασικα παιζει να μαζεψες τα χειροτερα παπουτσια της δεκαετιας σε ενα μολις ποστ :p
Εμενα μου βγαζουν εναν αερα 50'ς-60'ς που μ'αρεσει.
12 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

WhiteDrum (Κατίγκω)

Περιβόητο Μέλος

H Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,172 μηνύματα.

H WhiteDrum έγραψε: στις 03:10, 25-05-09:

Μάλλον γι αυτόν τον αέρα τα αντιπαθώ, έχει ολόιδια η γιαγιά μου και τη θυμάμαι να τα φοράει (όσι βέβαια σαν τα σούργιελα που παρέθεσα) όταν ήμουν μικρό και με έσερνε στις κούνιες.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,909 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 10:04, 25-05-09:

Προσωπικά μου αρέσουν πολυ τα peep toe, αλλα θα συμφωνήσω με το Πτώμα ότι τα συγκεκριμένα είναι αθλιότατα

Δε θα μπορούσες να παραθέσεις χείροτερα!
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

cibyllian (Μπούι)

Περιβόητο Μέλος

H Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών . Έχει γράψει 1,123 μηνύματα.

H cibyllian τραβώντας τις κοτσίδες της......... έγραψε: στις 11:05, 25-05-09:

Αρχική Δημοσίευση από Neraida
Προσωπικά μου αρέσουν πολυ τα peep toe, αλλα θα συμφωνήσω με το Πτώμα ότι τα συγκεκριμένα είναι αθλιότατα

Δε θα μπορούσες να παραθέσεις χείροτερα!
Αχ ... θα διαφωνήσουμε πολύ σε αυτό .... τα peep toe δεν μου αρέσουν καθόλου. Ελάχιστα ζευγάρια έχω δει που να μπορούσα να τα φορέσω...
Μου αρέσει ή πέδιλο ή γόβα.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

moonlight

Διακεκριμένο μέλος

H moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,526 μηνύματα.

H moonlight έγραψε: στις 11:12, 25-05-09:

κοριτσια τα πιπ τοου ειναι πολυ κομψα και αν τα βαλεις μα το καταλληλο ρουχο βγαινει πολυ ωραιο αποτελεσμα
φυσικα δεν θα τα προτεινα για ηλικιες της ντραμ μου...
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,568 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε: στις 15:08, 25-05-09:

peet toe rules...!
Παράθεση

cibyllian (Μπούι)

Περιβόητο Μέλος

H Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών . Έχει γράψει 1,123 μηνύματα.

H cibyllian τραβώντας τις κοτσίδες της......... έγραψε: στις 15:12, 25-05-09:

Τι έγινε βικάκι ... μας τρίβεις τα Louboutin στα μούτρα;;;

το πάνω πάνω δεν μ' αρέσει. Τα υπόλοιπα είναι αδιαμφισβήτητα πολύ κομψά ... εγώ όμως δεν θα τα φορούσα ή θα δυσκολευόμουν πολύ και δεν θα αισθανόμουν άνετα.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Bill

Διακεκριμένο μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,195 μηνύματα.

O Bill έγραψε: στις 23:42, 25-05-09:

Αρχική Δημοσίευση από cibyllian
Τι έγινε βικάκι ... μας τρίβεις τα Louboutin στα μούτρα;;;

το πάνω πάνω δεν μ' αρέσει. Τα υπόλοιπα είναι αδιαμφισβήτητα πολύ κομψά ... εγώ όμως δεν θα τα φορούσα ή θα δυσκολευόμουν πολύ και δεν θα αισθανόμουν άνετα.
Το πρώτο έχει στυλ όμως.

Καλά αυτά που πόσταρε η Ντραμ δε βλέπονται.Μου θυμίζει κάτι παπούτσια που φοράνε κάτι γιαγιάδες.
Της love_angel είναι πολύ πιο κομψά, αλλά και πάλι αυτή η τρύπα μπροστά στο παπούτσι δε μπορώ να καταλάβω ποιος είναι ο λόγος ύπαρξης της, εκτός από το να φαίνεται ένα βαμμένο νύχι..
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,568 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε: στις 12:04, 26-05-09:

μα ειναι τοσο θυληκα τα peep toe! ειναι τα πιο γουτσου γουτσου παπουτσακια!

εχω μεγαλη τρελα μαυτα... εχω καμια δεκαρια ζευγαρια και χτες πηρα και καινουρια
Παράθεση

cibyllian (Μπούι)

Περιβόητο Μέλος

H cibyllian τραβώντας τις κοτσίδες της......... έγραψε: στις 12:09, 26-05-09:

Αρχική Δημοσίευση από Bill
Το πρώτο έχει στυλ όμως.

Καλά αυτά που πόσταρε η Ντραμ δε βλέπονται.Μου θυμίζει κάτι παπούτσια που φοράνε κάτι γιαγιάδες.
Της love_angel είναι πολύ πιο κομψά, αλλά και πάλι αυτή η τρύπα μπροστά στο παπούτσι δε μπορώ να καταλάβω ποιος είναι ο λόγος ύπαρξης της, εκτός από το να φαίνεται ένα βαμμένο νύχι..
2 βαμμένα νύχια ....
Παράθεση

Ερωφίλη (Κομπάρσα βου)

Περιβόητο Μέλος

H Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 911 μηνύματα.

H Ερωφίλη έγραψε: στις 12:17, 26-05-09:

Eμένα μου τη δίνουν περισσότερο αυτά που το άνοιγμα είναι πιο μικρό και απο το κλασσικό peep toe(όχι πως εκείνα μου αρέσουν)...
Να σαν αυτό!
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 21:32, 27-05-09:

Πήρα σήμερα αυτά:
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  puma_suede.jpeg
Εμφανίσεις:  190
Μέγεθος:  337,0 KB

Πολύ μου άρεσαν.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Bill : 28-05-09 στις 20:21. Αιτία: μεταφορά σε attachment
7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,648 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε: στις 22:14, 27-05-09:

borat με ξενερωσες απολυτα......
θελεις να ανεβασω και εγω τις αρβυλες μου?
αστα κοριτσια μονα τους να δουμε τα απολαυστικα αξεσουαρ τους...

α, και με γεια τα παπουτσια...ωραια ειναι,,ειδικα για το καλοκαιρι...
Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε: στις 20:15, 28-05-09:

ααααα εντελως τυχαια βρηκα τις γοβουλες που αγορασα!

8 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ερωφίλη (Κομπάρσα βου)

Περιβόητο Μέλος

H Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 911 μηνύματα.

H Ερωφίλη έγραψε: στις 22:47, 28-05-09:

Αααα αυτά είναι ωραία ρε!!Θα τα βαζα και εγώ, βέβαια έχω ένα θέμα με το ύψος του τακουνιού..Αλλά δε βαριέσαι !!
Με γεια σου
Παράθεση

Nininaou (Ρηνούλα)

Διάσημο Μέλος

H Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 634 μηνύματα.

H Nininaou μουντζούρωσε και έγραψε: στις 20:52, 29-05-09:

Λοιπόν, πήρα αυτά:
[Είναι λίγο παρδαλά για τα γούστα μου]

Kι αυτά:
[Ταιριάζουν με το ντύσιμό μου περισσότερο]

*Πείτε ό,τι θέλετε. Τα αγόρασα 20 ευρώ το ζευγάρι
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,041 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 21:23, 29-05-09:

Τα δεύτερα τα έχει και η κόρη μου
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 21:38, 29-05-09:

Αρχική Δημοσίευση από Nininaou
Λοιπόν, πήρα αυτά:
[Είναι λίγο παρδαλά για τα γούστα μου]

Kι αυτά:
[Ταιριάζουν με το ντύσιμό μου περισσότερο]

*Πείτε ό,τι θέλετε. Τα αγόρασα 20 ευρώ το ζευγάρι
Glou πειραιά;
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Cpt.Philips

Βρείτε παρόμοια