Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,571 μέλη και 2,432,537 μηνύματα σε 76,239 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 118 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

WhiteDrum (Κατίγκω)

Περιβόητο Μέλος

H Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,172 μηνύματα.

H WhiteDrum έγραψε: στις 11:30, 02-06-09:

Tώρα το καλοκαίρι βγαίνω για περπάτημα στην πόλη κυρίως με αθλητικά. Αγόρασα καινούρια χθες καθώς τα παλιά τα έλιωσα στο πέρα δώθε. Ιδού!
Είναι για aerobic και για τρέξιμο (όταν περπατάω θέλω άνετο παπούτσι, να δένω καλά τα κορδόνια και να έχει αεροσόλα) στο συγκεκριμένο στυλ :

(αυτά είναι ανδρικά, αλλά για να συμπληρωθεί η εικόνα με τα δικά μου που δεν φαίνονται καλά στις φωτό)

Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  dsc00177.jpg
Εμφανίσεις:  136
Μέγεθος:  107,2 KBΠατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  DSC00176.JPG
Εμφανίσεις:  167
Μέγεθος:  150,7 KB με λυτά κορδόνια

ε;ε;ε;
πήρα και ένα μαύρο κολάν , ένα t-shirt και έφυγααααααα
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,604 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 01:45, 03-06-09:

Εγώ όλο λέω να πάρω MBT...

Για περπάτημα αλλά και για τη μέση μου πρέπει να 'ναι τέλεια. Ευτυχώς έχουν βγάλει με λιγότερο κυρτή σόλα, αλλά και πιο πολλά σχέδια.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 01:50, 03-06-09:

Αρχική Δημοσίευση από Youki
Προσωπικά στις διακοπες τα φοράω όλη μέρα κι όλη νύχτα, καθώς συνδυάζονται εύκολα με ένα σαλβαρι.

Έξω η Κ.Ν.Ε. από τη παραλία.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,041 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 02:05, 03-06-09:

Αρχική Δημοσίευση από Γίδι

Για περπάτημα αλλά και για τη μέση μου πρέπει να 'ναι τέλεια. Ευτυχώς έχουν βγάλει με λιγότερο κυρτή σόλα, αλλά και πιο πολλά σχέδια.
Πολύ μυστήριο παπουτσάκι! Το φοράς και τραμπαλίζεσαι; Θα ήθελα πάντως να το δοκιμάσω...σαν αίσθηση.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,009 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε: στις 02:05, 03-06-09:

Αρχική Δημοσίευση από Γίδι

Για τα ματια παντως ειναι..:X

Το μονο που λειπει ειναι να πει καποιος οτι ειναι ωραια τα birkenstock.. εκει θα παρω φορα και θα φουνταρω.

(εδαδ, αγνοησε αυτο το τοπικ, ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ!!!!)
Παράθεση

Kakerlak

Περιβόητο Μέλος

H Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.

H Kakerlak μας γράφει με ένα αμαρετάκι δίπλα της έγραψε: στις 03:38, 03-06-09:

Crocs : απλά να αναφέρω ότι είναι απίστευτα άνετα. (Ναι έχω βάλει όταν έπαιζε στο Mουντιαλ η Ολλανδία πήγαμε καμιά 20αρια άτομα sσε ένα Ολλανδικό Bar φορώντας αυτό!!!

Στην συνέχεια το χρησιμοποιούσα για της δουλειές του σπιτιού!!!
Είναι απίστευτα άνετο κ ήταν κ απομίμηση 4 ευρώ από τουριστικό!!

Πάντως υπάρχουν κ σε ποιο ωραία σχέδια.

Τώρα όσον αφορά τα Birkenstock κ εκεί έχω δει ωραία σχέδια

Παράθεση

Nininaou (Ρηνούλα)

Διάσημο Μέλος

H Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 634 μηνύματα.

H Nininaou μουντζούρωσε και έγραψε: στις 09:47, 03-06-09:

Aυτό ήταν ένα παλιό άβαταρ της Εδάδ
Δεν μ'αρέσουν καθόλου. Νιεχ
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,604 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 10:54, 03-06-09:

Για τα ΜΒΤ, κι εγώ δεν τα βρίσκω ακριβώς όμορφα, αλλά δοκίμασα του μπαμπά μου και έχουν πλάκα! Όσοι τα έχουν δεν τα αλλάζουν με τίποτα... Και όντως τραμπαλίζεσαι λίγο!
Παράθεση

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

H Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 454 μηνύματα.

H Youki έγραψε: στις 11:00, 03-06-09:

Αρχική Δημοσίευση από borat

Έξω η Κ.Ν.Ε. από τη παραλία.

Και ξαναλέω....όχι αυτά τα συγκεκριμένα. Θα ψάξω να βρω και να ανεβάω φωτό να δω αν θα συνεχίσεις να λες τα ίδια!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Εδάδ

Περιβόητο Μέλος

H Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.

H Εδάδ www.youtube.com/watch?v=-WhQ5TiBHVk έγραψε: στις 11:03, 03-06-09:

BIRKENSTOCK RULE

χαζοεναλλακτικό και καλά στυλάτο τυπάκι γκορμπζ
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,457 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 02:14, 04-06-09:

Αυτό το φορεματάκι το ερωτεύτηκα κεραυνοβόλα και θα πάω αύριο να το πάρω

Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  414EJsWsjKL._SX280_SH35_.jpg
Εμφανίσεις:  221
Μέγεθος:  15,2 KB

Αλήθεια, θα το χαρακτηρίζατε casual ή επίσημο;
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,009 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε: στις 02:51, 04-06-09:

Για καθημερινη σε δουλεια γραφειου με σοβαρο dresscode:p
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,457 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 02:54, 04-06-09:

Τόσο πολύ;
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride έγραψε: στις 02:59, 04-06-09:

Τοσο πολυ..τι; :X
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε: στις 03:02, 04-06-09:

Χμμμ... "μη καθημερινό"...
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride έγραψε: στις 03:04, 04-06-09:

Οχι πιδι μ, ομορφουλι ειναι, κι αμα ταιριαζει και στο στυλ σου και το προσαρμοσεις, φοριεται πιστευω.. Απλα για επισημο δε θα το βλεπα λογω κουμπιων.
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε: στις 03:09, 04-06-09:

Δεν με πειράζει κα-θό-λου αν δεν φοριέται για επίσημο!! Για καθημερινό το θέλω (γενικά δεν είμαι του πολύ casual ) και με τρόμαξες λίγο πριν με αυτό το "με σοβαρό dresscode"
Παράθεση

Noisette (Φωτεινός Θάλαμος)

Επιφανές Μέλος

H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης . Έχει γράψει 2,624 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε: στις 08:44, 04-06-09:

Σύμφωνα με τα δικά μου γούστα αυτό το φόρεμα είναι κάπως "επίσημο". Δεν θεωρώ ότι μπορεί να φορεθεί τόσο εύκολα ως καθημερινό εκτός εαν είναι τέτοιου είδους το στυλ σου...
Παράθεση

Ηρώ (Μαρούλι)

Διακεκριμένο μέλος

H Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας . Έχει γράψει 2,129 μηνύματα.

H Ηρώ πλέκει μενεξέδες και έγραψε: στις 09:43, 04-06-09:

Αρχική Δημοσίευση από Μάρω
Σύμφωνα με τα δικά μου γούστα αυτό το φόρεμα είναι κάπως "επίσημο". Δεν θεωρώ ότι μπορεί να φορεθεί τόσο εύκολα ως καθημερινό εκτός εαν είναι τέτοιου είδους το στυλ σου...
Όλα φοριούνται καθημερινά εκτός κι αν είναι λαμέ.

Michelle είναι πολύ ωραίο και θα σου πάει
Λιώσ΄το!
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

cibyllian (Μπούι)

Περιβόητο Μέλος

H Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών . Έχει γράψει 1,123 μηνύματα.

H cibyllian τραβώντας τις κοτσίδες της......... έγραψε: στις 10:23, 04-06-09:

Αρχική Δημοσίευση από Michelle
Αυτό το φορεματάκι το ερωτεύτηκα κεραυνοβόλα και θα πάω αύριο να το πάρω

Συνημμένο Αρχείο 4684

Αλήθεια, θα το χαρακτηρίζατε casual ή επίσημο;
Εγώ δεν το βλέπω καθόλου για επίσημο... κλασσικό ντύσιμο γραφείου μου κάνει!

Παρ' το Λία ... είναι πολύ ωραίο, και με τα αντίστοιχα παπουτσάκια και τσάντα, θα είναι σούπερ!!!!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Cpt.Philips

Βρείτε παρόμοια