Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,229 μέλη και 2,423,624 μηνύματα σε 75,662 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 415 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

Noisette (Φωτεινός Θάλαμος)

Επιφανές Μέλος

H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης . Έχει γράψει 2,624 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε: στις 22:15, 14-01-10:

Αρχική Δημοσίευση από WhiteDrum
Υπέροχα! Θα τα φορούσα άνετα, αν και θα προτιμούσα ύφασμα. Πολύ πολύ όμορφα. Θα τα συνδύαζα με ένα φουστανάκι σαν αυτό :

με μία κορδέλα στη μέση του ίδιου χρώματος. Ξέρω, μετά θα με πετούσαν σε ταινία του '50 , αλλά μου αρέσει πολύ το όλο outfit.
Αρχική Δημοσίευση από love_angel
οσες δε μας αρεσει το γκοθικ τεινουμε στο σκυλοποπ??
χαχαχα καιρο ειχα να γελασω ετσι..

για να σε πληροφορησω εγω η σκυλου(που ειμαι και το γουσταρω και δε καταλαβαινω τι κανει το γκοθικο καλυτερο), αυτο ειναι το στυλ ντυσιματος που εχω ως προτυπο:

Ένα έχω να πω...ΟΥΑΟΥ! Κορίτσια και αγόρια (δεν πρόσεξα ποιος ανέβασε τί) συγχαρητήρια...Πήξαμε στα γκοθ!!!Αυτά είναι το κάτι άλλο!

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,625 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε: στις 19:36, 17-01-10:

Αγαπημένα :
Γούνινο μπολερό, μαλακό και απαλό.
Κουμπί μεγάλο που κουμπώνει με θηλιά.

Μανίκια με φαρδύ τελείωμα.

Σκισμένα ρούχα και κολάν που άφηνoυν ακάλυπτη άλλοτε μικρότερη και άλλοτε μεγαλύτερη επιφάνεια του σώματος.

Μια μικρή ιδέα απο τα σύνολα που μου αρέσουν
Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  jimmy_choo_hm_c1.jpg
Εμφανίσεις:  80
Μέγεθος:  34,5 KB   Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  111609162536A0073041 μπολερο γουνινο.jpg
Εμφανίσεις:  86
Μέγεθος:  19,4 KB   Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  lbdevent συνολο.jpg
Εμφανίσεις:  82
Μέγεθος:  17,0 KB  

Συνημένες Εικόνες

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,568 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε: στις 19:40, 17-01-10:

το πρωτο και το τριτο ωραια...
τα γουναρικα τι τα ηθελες και εχασες τη θετικη μ???
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,625 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε: στις 19:43, 17-01-10:

.. και 2 videos απο τη νεα κολεξιον της miss sixty

Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  jimmy_choo_hm_a4.jpg
Εμφανίσεις:  70
Μέγεθος:  35,9 KB   Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  timthumb.php τρυπες.jpg
Εμφανίσεις:  69
Μέγεθος:  27,4 KB   Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  todays-icon99999994.jpg
Εμφανίσεις:  71
Μέγεθος:  75,7 KB  

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη mindcircus : 17-01-10 στις 20:16.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Achilles (King of Myrmidons)

Διάσημο Μέλος

Ο King of Myrmidons αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 839 μηνύματα.

O Achilles two riders were approaching έγραψε: στις 19:56, 17-01-10:

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε: στις 20:07, 17-01-10:

Την παντοφλα τι την ηθελες?? Χαλαει το συνολακι, μεχρι γαμπα εγκρινω!
Παράθεση

Διάσημο Μέλος

Ο King of Myrmidons αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 839 μηνύματα.

O Achilles two riders were approaching έγραψε: στις 20:22, 17-01-10:

Και'γω αυτό είδα
και έσκασα στα γέλια.

Αρχαία παντόφλα.

Κατά τα λοιπά όμως ε;
Εξαίσιο συνολάκι, τελευταία λέξη.

( για τις απόκριες )

Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε: στις 20:27, 17-01-10:

Ειναι αντρουά, τρε τρε σουπερμπ, δε θελω σχολια αρνητικα! Ακους εκει αποκριες το ενδυμα!
Α βρε κοριτσια α βρε κοριτσια τετοιοι αντρες με τετοιες ενδυμασιες λειπουν σημερα, πραγματικοι ιπποτες!!!
Κι εχουμε τον Ντοκτωρα να μας λεει τα τρελα του!!
Παράθεση

Διάσημο Μέλος

O Achilles two riders were approaching έγραψε: στις 20:34, 17-01-10:

Και μία με το όπλο μου.

Αλλά η παντόφλα, παντόφλα.

Παράθεση

Διάσημο Μέλος

O Achilles two riders were approaching έγραψε: στις 20:44, 17-01-10:

Αρχική Δημοσίευση από mindcircus
Ειναι αντρουά, τρε τρε σουπερμπ, δε θελω σχολια αρνητικα! Ακους εκει αποκριες το ενδυμα!
Α βρε κοριτσια α βρε κοριτσια τετοιοι αντρες με τετοιες ενδυμασιες λειπουν σημερα, πραγματικοι ιπποτες!!!

Οκ, Then. Έτοιμος.

Πάω Θησείο να δω τις αντιδράσεις.

Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 4,005 μηνύματα.

O DrStrangelove έγραψε: στις 21:36, 17-01-10:

Αρχική Δημοσίευση από mindcircus
Αυτό είναι ιππότης, να ακριβολογούμε. Καλά εγώ θα φορέσω αυτό αφού σε φτιάχνουν οι ιππότες και βλέπουμε, δεχόμαστε και παραγγελιές

Παράθεση

Noisette (Φωτεινός Θάλαμος)

Επιφανές Μέλος

H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης . Έχει γράψει 2,624 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε: στις 22:26, 17-01-10:

Κανονίστε τι θα πείτε γιατί τα έχω ήδη παραγγείλει αυτά τα ρούχα:
Συνημμένο Αρχείο 5683
Συνημμένο Αρχείο 5682

Και ήθελα να πάρω και αυτό αλλά ήταν πανάκριβο!!!
Συνημμένο Αρχείο 5684
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Noisette : 06-11-12 στις 11:44.
11 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 4,005 μηνύματα.

O DrStrangelove έγραψε: στις 23:40, 17-01-10:

Μόλις είδα τα ρολόγια που πρότεινε ο Λόριεν - αλήθεια που χάθηκε ο νηματοθέτης ; ελπίζω να είναι καλά και να μην έφριξε από το -13 που του βάλανε οι γυναίκες για τις δικές του προτάσεις (είδα αυτό και παρηγορήθηκα κάπως, υπάρχουν και χειρότερα τελικά). Από τότε που απέκτησα κινητό παράτησα στην άκρη το ρολόι, ποιός ο λόγος να φοράμε πλέον ρολόγια ; μόνο για κόσμημα ;
Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16,742 μηνύματα.

H venividivici έγραψε: στις 23:43, 17-01-10:

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,956 μηνύματα.

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 23:45, 17-01-10:

Εμένα μου θυμίζει την Μεγάλη Παρασκευή.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

O DrStrangelove έγραψε: στις 23:51, 17-01-10:

Αρχική Δημοσίευση από Γιώργος
Εμένα μου θυμίζει την Μεγάλη Παρασκευή.
ποιό ρε ;
Παράθεση

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,956 μηνύματα.

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 00:02, 18-01-10:

Η κοπελιά στο ποστ. Αν μπορείς να την πεις κοπελιά....
Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

O DrStrangelove έγραψε: στις 00:05, 18-01-10:

Αρχική Δημοσίευση από Γιώργος
Η κοπελιά στο ποστ. Αν μπορείς να την πεις κοπελιά....
α ναι, κοπελιά δεν είναι, ξωτικό της νύχτας είναι ή διάβολος μεταμορφωμένος.
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,909 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 02:15, 18-01-10:

ω γιες...!
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε: στις 02:18, 18-01-10:

Αρχική Δημοσίευση από Μάρω
τα έχω ήδη παραγγείλει αυτά τα ρούχα:
Με αφορμη αυτο, ερωτηση κρισεως!
Πως ειστε σιγουρες οτι σας κανουν τα ρουχα που παραγγελνετε απο νετ?
Κι αμα δε σου κανουν τα επιστρεφεις? Πολυς κοπος μου μοιαζει. οκευ για τα αξεσουαρ αλλα ακομα κι αυτα εγω θελω να τα βλεπω πανω μου. Παντα μου τυχαινει να βλεπω κατι τελειο και να το βαλω και να μη μαρεσει ή σε κατι που δε θα χω δωσει τοση σημασια να το φορεσω και να λεω - αυτο ραφτηκε για μενα-
Ασε που εχω μια αγαπη στις βιτρινες..

ω γιες επι δυο!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 11 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Aleksa , Cpt.Philips , DimitraA. , edouardos , odytheology , Samael

Βρείτε παρόμοια