Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,241 μέλη και 2,424,252 μηνύματα σε 75,692 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 136 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

Noisette (Φωτεινός Θάλαμος)

Επιφανές Μέλος

H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης . Έχει γράψει 2,624 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε: στις 06:15, 18-01-10:

Αρχική Δημοσίευση από mindcircus
Με αφορμη αυτο, ερωτηση κρισεως!
Πως ειστε σιγουρες οτι σας κανουν τα ρουχα που παραγγελνετε απο νετ?
Κι αμα δε σου κανουν τα επιστρεφεις? Πολυς κοπος μου μοιαζει. οκευ για τα αξεσουαρ αλλα ακομα κι αυτα εγω θελω να τα βλεπω πανω μου. Παντα μου τυχαινει να βλεπω κατι τελειο και να το βαλω και να μη μαρεσει ή σε κατι που δε θα χω δωσει τοση σημασια να το φορεσω και να λεω - αυτο ραφτηκε για μενα-
Ασε που εχω μια αγαπη στις βιτρινες..

Μπορείς να τα επιστρέψεις όποτε θέλεις...Εμένα πάλι μου αρέσει να ψωνίζω και από το νετ...Εμπλουτίζω τον ελεύθερο μου χρόνο...ασε που δεν εχεις απο πανω σου καθε ενοχλητικη πωλητρια να σου σπαει τα νευρα σου...Οσο για τα μεγεθη αν εχεις μεζουρα μπορεις να υπολογισεις.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

zanin

Περιβόητο Μέλος

H zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 936 μηνύματα.

H zanin έγραψε: στις 13:58, 18-01-10:

Αρχική Δημοσίευση από Μάρω
Κανονίστε τι θα πείτε γιατί τα έχω ήδη παραγγείλει αυτά τα ρούχα:
Συνημμένο Αρχείο 5683
Συνημμένο Αρχείο 5682

Και ήθελα να πάρω και αυτό αλλά ήταν πανάκριβο!!!
Συνημμένο Αρχείο 5684

Απο που τα πήρες Μάρω;
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

aporw (Σιμώνη)

Αποκλεισμένος χρήστης

H Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 290 μηνύματα.

H aporw . έγραψε: στις 14:06, 18-01-10:

εγω παντως ειμαι πολυ φαν της γαλοτσας..
ειναι ανετες, απιστευτα βολικες για τις βροχερες μερες και οτι πρεπει για casual ντυσιμο!
-2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Noisette (Φωτεινός Θάλαμος)

Επιφανές Μέλος

H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης . Έχει γράψει 2,624 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε: στις 16:23, 18-01-10:

Αρχική Δημοσίευση από zanin
Απο που τα πήρες Μάρω;
laredoute

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16,742 μηνύματα.

H venividivici έγραψε: στις 22:28, 19-01-10:

Roberto Capucci πρωτοποριακός σχεδιαστής του προηγούμενου αιώνα

από το μουσείο του.....

7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Tsoutsouba

Νεοφερμένος

H Tsoutsouba αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Barman/Barwoman και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24 μηνύματα.

H Tsoutsouba έγραψε: στις 14:08, 20-01-10:

καλο????
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 4,005 μηνύματα.

O DrStrangelove έγραψε: στις 14:17, 20-01-10:

γκόθικ είναι, πολύ καλό φυσικά. Μπορεί να σου αρέσουν κι αυτά, είναι επίσης κομψά αριστοκρατικά metro-gothic. Kλικ πάνω στις φωτο.
Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  goth ele.jpg
Εμφανίσεις:  79
Μέγεθος:  112,1 KB   Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  gothele2.jpg
Εμφανίσεις:  96
Μέγεθος:  130,9 KB  
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,042 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 14:26, 20-01-10:

Επειδή το ρούχο και το πόσο όμορφο δείχνει, δεν εξαρτάται μόνο από τη γραμμή και το σχέδιο, αλλά και από το σώμα που το φοράει, μερικά video για να διαλέγουμε το σωστό ρούχο για το σωστό κορμί:

Πώς να επιλέγετε jeans
Πώς καλύπτουμε τους μεγάλους γοφούς
Πώς καλύπτουμε ένα υπερβολικά μεγάλο μπούστο
Φαρδιά Ρούχα
Πώς επιλέγουμε παλτό
Ντεκολτέ
Το σωστό ρούχο, για το σωστό μπούστο
Πώς να αναδεικνύεστε τα άκρα σας (μπράτσα, χέρια, γοφοί, γάμπες)
Τα σωστά παπούτσια και όμορφοι γλουτοί
Φούστες και φορέματα και ρούχα που τονίζουν τη μέση
Παντελόνια, γοφοί και...στομάχι
9 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ηρώ (Μαρούλι)

Διακεκριμένο μέλος

H Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας . Έχει γράψει 2,129 μηνύματα.

H Ηρώ πλέκει μενεξέδες και έγραψε: στις 16:18, 20-01-10:

Heeeeelp όποιος χρυσός άνθρωπος μπορεί!

Ψάχνω κάτι πολύ συγκεκριμένο, που όμως δεν μπορώ να το βρω πουθενά!
Υποτίθεται ότι η αγορά στην περιοχή μου είναι και καλή. Τα γύρισα όλα τα μαγαζιά, δεν μπορώ να βρω το ονειρικό παπούτσι! κλαψ

Το θέλω περίιιιπου έτσι:

ΑΛΛΑ να έχει πιο στρογγυλή μύτη, να μην είναι λουστρίνι και να έχει λίιιγο πιο φαρδύ τακούνι!
Δε με πειράζει είτε το αγοράσω από το ιντερνετ είτε από κατάστημα, αλλά να είναι έτσι!

Έχει πάρει πουθενά το μάτι σας κάτι τέτοιο;;
Θα κάνετε μια καρδιά χαρούμενη και θα σας μείνω υπόχρεη για μια ζωή
Παράθεση

DreamsRevenge

Επιφανές Μέλος

H DreamsRevenge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,241 μηνύματα.

H DreamsRevenge sans toit, ni loi έγραψε: στις 16:26, 20-01-10:

http://www.clarks.gr/

Για ρίξε του μια ματιά...
Παράθεση

Ηρώ (Μαρούλι)

Διακεκριμένο μέλος

H Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας . Έχει γράψει 2,129 μηνύματα.

H Ηρώ πλέκει μενεξέδες και έγραψε: στις 16:33, 20-01-10:

Thanks
Ένα από αυτά καλό ήταν, αλλά δεν με τρέλανε. Άσε που το site τους είναι δύσχρηστο. Έψαξα να δω που έχει καταστήματα και δεεεεν
Παράθεση

DreamsRevenge

Επιφανές Μέλος

H DreamsRevenge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,241 μηνύματα.

H DreamsRevenge sans toit, ni loi έγραψε: στις 16:42, 20-01-10:

http://www.petrakisstores.gr/#

Τί κάνω για σένα

Εκεί θα βρεις πολλά σχέδια της εταιρείας
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ηρώ (Μαρούλι)

Διακεκριμένο μέλος

H Ηρώ πλέκει μενεξέδες και έγραψε: στις 16:51, 20-01-10:

Αρχική Δημοσίευση από DreamsRevenge
http://www.petrakisstores.gr/#

Τί κάνω για σένα

Εκεί θα βρεις πολλά σχέδια της εταιρείας
Αμ δε μου ανοίγει τα γυναικεία!
Παράθεση

DreamsRevenge

Επιφανές Μέλος

H DreamsRevenge sans toit, ni loi έγραψε: στις 17:04, 20-01-10:

Αρχική Δημοσίευση από Ηρώ
Αμ δε μου ανοίγει τα γυναικεία!
Το site είναι για ανακαίνιση, εγώ για τις διευθύνσεις στο έστειλα...
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16,742 μηνύματα.

H venividivici έγραψε: στις 12:40, 28-01-10:

από την επίδειξη με τίτλο "Pakistan on Milano"
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,909 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 02:09, 31-01-10:

Το μαυρο ειναι αερατο και ομορφο, το πρωτο δε μου αρεσει σε κατι...ακομψο θα το χαρακτηριζα.
Παράθεση

DreamsRevenge

Επιφανές Μέλος

H DreamsRevenge sans toit, ni loi έγραψε: στις 07:05, 31-01-10:

Το διέπραξα!
Τις χάζευα στο αγγλικό amazon και έπεσα πάνω τους στο ελληνικό glyfada, ε δεν ήταν μοιραίο???
Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  my rain boots.jpg
Εμφανίσεις:  78
Μέγεθος:  20,4 KB  
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη DreamsRevenge : 31-01-10 στις 07:42.
Παράθεση

moonlight

Διακεκριμένο μέλος

H moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,526 μηνύματα.

H moonlight έγραψε: στις 10:18, 31-01-10:

βρε κοριτσια αν και δεν ξερω κατα ποσο μπορει να ειναι οφ τοπικ αυτο αλλα εχετε να προτεινετε καποια σαιτ που να κανουν για αγορες μεσω ιντερνετ γιατι τελευταια ακουω πολλες κοπελες που το επιχειρουν και λενε οτι βρισκουν προιοντα γνωστα σε πολυ καλυτερες τιμες
Παράθεση

evelynkar

Νεοφερμένος

H evelynkar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 20 μηνύματα.

H evelynkar έγραψε: στις 10:24, 31-01-10:

Αρχική Δημοσίευση από moonlight
βρε κοριτσια αν και δεν ξερω κατα ποσο μπορει να ειναι οφ τοπικ αυτο αλλα εχετε να προτεινετε καποια σαιτ που να κανουν για αγορες μεσω ιντερνετ γιατι τελευταια ακουω πολλες κοπελες που το επιχειρουν και λενε οτι βρισκουν προιοντα γνωστα σε πολυ καλυτερες τιμες
πρωτη φορα γραφω εδω, θα σου πω απο που αγοραζω εγω μερικα πραγματα..
1. asos.com μερικα κομματια πολυ ωραια σε πολυ καλες τιμες.
2. net-a-porter.com ρουχα και αξεσουαρ υψηλης ραπτικης, οχι πολυ προσιτες τιμες
3. luisaviaroma.com επισης φιρμες, αλλα καλυτερες τιμες, και με δωρεαν μεταφορικα.

προσοχη στα sites με απομιμησεις..

ελπιζω να βοηθησα..
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

DreamsRevenge

Επιφανές Μέλος

H DreamsRevenge sans toit, ni loi έγραψε: στις 10:38, 31-01-10:

Αρχική Δημοσίευση από evelynkar
πρωτη φορα γραφω εδω, θα σου πω απο που αγοραζω εγω μερικα πραγματα..
1. asos.com μερικα κομματια πολυ ωραια σε πολυ καλες τιμες.
2. net-a-porter.com ρουχα και αξεσουαρ υψηλης ραπτικης, οχι πολυ προσιτες τιμες
3. luisaviaroma.com επισης φιρμες, αλλα καλυτερες τιμες, και με δωρεαν μεταφορικα.

προσοχη στα sites με απομιμησεις..

ελπιζω να βοηθησα..
Kαλώστην και καλημέρα!

Θα χαιρόμαστε πολύ να σας βλέπουμε κι από δω (εννοείται και τη Bailey)

Y.Γ. εγώ πάντα είχα ένα πρόβλημα με τα νούμερα και δεν έχω αποτολμήσει ρούχα από το διαδίκτυο ακόμα... Δε λέω όχι στο ατελείωτο χάζεμα όμως
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια